Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (472. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: what_tha Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.981
Cevap
469
Favori
954.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
96. Sırada  bugün en iyi #18
Sayfa: önceki 470471472473474
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: weatherman

Amazon’daki satıcıdan üzerinde seri numarası yazılı fatura talep etmelisiniz. Aynı gün emaille ulaştırırlar.
    fatura@sirketismi.com oluyor genellikle mail adresleri, Amazon kendi satıcısı ise müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz.
    O faturayı size ulaştırdıklarında Apple Müşteri Hizmetlerini arıyorsunuz. Faturanın kendilerine ulaştırılmasını istiyorlar. Alınma tarihi bu şekilde belirleniyor. Apple’ı aradığınızda size emaille bir link gönderecek. Dosyayı (faturayı) buraya yüklersiniz.
    Telefonda beklerken (Apple ile) yapmış olursunuz ve garantisi hemen başlar.

Normalde bunu şirketlerin satarken yapmış olması lazım ama iş modelleri değişiyor dönem dönem.
    Zaten garantisi başlamış görünüyor ise sorun yok.

Alıntıları Göster

Turkcell Üzerinden Airpods PRO aldım, Garanti Kontrol ettiğimde satın alma tarihi belirsiz dedi.

Hemen Apple müşteri hizmetlerine baglandım konustum. Bu firmalardan aldıgınız ürünleri bildirim vermiyorlar.

ama şöyle bir şey var dedi, faturanızı aldıgınız tarihten itibaren garantisi başlar dedi.

yani apple sistemin de böyle yazması önemli bir durum değil dedi.

Herhangi bir problem olmayacak garanti kapsamındadır ve faturanızla istediğiniz gibi garantiye giriyor dedi.

yani bende hala onaysız gözukuyor ama sorun yok. garanti devam ediyor.

• AlkanExclusive kullanıcısına yanıt

Dostum ben hiç bir şekilde masaüstümde mikrofonu kullanamıyorum . 2 tane ses yolu var bi stereo bide handsfree. Handsfree alınca ses inanılmaz kötü oluyor . Ancak bazen mikrofonu duyuyor . Yardımcı olurmusunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cannesz61 kullanıcısına yanıt
    Bilgisayarınızın yani BT'nin tam olarak destekleyip desteklemediğini öğrenmeniz gerek. Ama benim 6. yılına giren laptopumda sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Ses driverlarıbı güncelledim ve Nihamic var yazılım olarak. Bunlarla bir alakası var mı bilmiyorum ama desteklediği yazılım ve BT versiyonları önemli...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cmlsen C kullanıcısına yanıt
    Hadi yaa.telefonuma deri alicam o yuzden uyumlu olsun dedim.demek ki ici dandik kutuyu ciziyor.slikon alsam o da deri fiyatini geciyor.sizin onerdiginiz bir model var mi?
    Tesekkurler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Bluetooth aygıtım yeni destekliyor . Siz bi istisnasınız heralde . Webde ve YouTube’da çok videol var bunla ilgili . Destek sorunu var ama tam bi çözümü yok heralde

• icecube_fb kullanıcısına yanıt
    Caseology Vault var. Deri değil ama shiç çizik yapmadı bende. Tavsiye ederim ama TR'de yok ABD'den getirttim ben.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

ben bunu kullanıyorum
    beyaz silikon
    amacına hizmet ediyor yetiyor bence

Guzelmis hocam.ama airpods 2 icin yok bulamadim.
    Bu ve benzeri kaliteli baska hangi markalar var?
    Spigen bakiyorum ama hem guzel degil hem de yelefon kabi parasi kadar

• arkadaşlar merhaba satın alma tarihim ile garanti tarihim birbirini tutmuyordu. Bunun için sakın mesaj ile ulaşmayın apple desteğe sadece pohpohluyorlar. Apple desteği aradım ve benden faturamın ekran görüntüsünü istediler ardından irlandadan bir temsilciye bağlandım durumu anlattım (çok bi ingilizceye gerek yok ne zaman aldın nereden aldın yanlışlık nerede tarzı basit sorular soruyorlar). ve şu an garanti tarihim satın alma tarihime güncellendi. Bu sorunu yaşayan başka arkadaşlar illa ki olacaktır bir bilgilendirme olarak dursun bu mesaj.

Ben şöyle bir şey kullanıyorum. Kapağının açılmaması için çok iyi tutuyor. Açıkta kalan yerler illa çiziliyordur ama çok umursamıyorum. İpin bir de uzunu çıkmıştı kutudan. Çantaya, ya da asılabilecek yere asmak çok pratik.

• mcgill kullanıcısına yanıt

Ben kullanıyorum hocam kutunun içinden gelen silikonlar yürüş esnasında düşüyor kulaktan çok düşmüyor bende ama sağlam gelmedi bana o yüzden memory foamlar kulakta çok daha sağlam duruyor hissi veriyor ve daha iyi izole ediyor dışardan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnrvrd1996 -- 19 Ekim 2020; 23:53:43 >
  • Bi kaç gün önce airpods pro aldım kutusu ileşarjını fulleyeyim kullanmasam bile durduk yerde şarj kutusunun şarjı bitiyordu sıfırladım sanki biraz azaldı sanki şimdi saat başı %2 civarı gibi neyse

Merak ettiğim şey bu şarj kutusunun şarjının durduk yere bitmesi normal mi yoksa benim cihazımda mı sorun bir var yardımcı olabilirseniz sevinirim )

• qeep kullanıcısına yanıt
    Ilgincmis hocam.ben siyah alicam keskesu apple store da satilana benzer birsey bulabilsem cok pahali.yine spigen fln idare edicez artik onlar bile 80-120 ₺ arasi 🤬
    Bu arada kulakliklara kisayol sadece cift tiklama ile mi oluyor baska secenekler yok mu ?

• tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam, aldığınız ürünün linkini paylaşabilir misiniz

Uçlar hiç kaşıntı vb sorun yaşattı mı

• quote:

Orijinalden alıntı: icecube_fb

Guzelmis hocam.ama airpods 2 icin yok bulamadim.
    Bu ve benzeri kaliteli baska hangi markalar var?
    Spigen bakiyorum ama hem guzel degil hem de yelefon kabi parasi kadar

Trendyol üzerinden bizzat benim sattığım ürünlere göz atabilirsiniz hocam ;

AirPods 2 için '' Transparant '' dahil olmak üzere, 5-6 renk mevcut.

Sevgiler.

https://www.trendyol.com/casetag-turkiye/beyaz-airpods-kilif-p-49466676?boutiqueId=531699&merchantId=209950

• EAkter E kullanıcısına yanıt

Burda birkaç kişide de bu sorun var ancak ben öyle bir şey gözlemlemedim hocam benim cihazda

• mcgill kullanıcısına yanıt

Hayır bir sorun yaşatmadı. Benim aldığım ürün tükenmiş. AliExpress ten almıştım oraya memory foam airpods pro yazarsanız bir sürü çıkıyor zaten

• tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt

tşk

• Arkadaşlar bu mesajları seslendirme özelliğinin çalışma mantığını bilen var mı? Sadece bir defa telefon elimdeyken gelen mesajı seslendirdi fakat daha sonra seslendirmedi. Bir yöntemi mi var acaba?

• Erturrk kullanıcısına yanıt

Bende anlamadım bildirimlerimi oku diyorum iphone un kilidiniz açman lazım diyor. Ben telefonu elime aldıktan sonra senin okumanın ne anlamı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnrvrd1996 -- 20 Ekim 2020; 15:55:20 >
  • 
Sayfa: önceki 470471472473474
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.