Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.455
Cevap
257
Favori
543.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1261
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 78
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 22 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 40
  • Favoriye Eklediklerim 257
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • -tayfun- (533 mesaj) TulparHAN (515 mesaj) EknCn (306 mesaj) gemstoneblue (232 mesaj) BogazınYargıcı (229 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4389 mesaj) Mobil (3099 mesaj) Tablet (50 mesaj) Mini (297 mesaj) Uygulama (2885 mesaj)
  • @
5 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Giyilebilir Teknolojiler >> Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    886 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kasva

Cihazı zorludan mı almıştınız hocam? Ben hepsiburadadan aldım, götüreceğim yer değişim yapar mı acaba İzmir’de?

Ben Turkcell'den satın almıştım fakat aldığınız yerin önemi yok, cihazınız Apple garantisi altında. Götüreceğiniz yer yetkili servis ise yine yardımcı olacaktır, muhtemelen değişim sağlanır, kronik bir sıkıntı çünkü.

• Yüzbaşı
    441 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    kasva____

Yetkili servis hocam Apple destekte söylediler yetkili yer diye. Teşekkür ederim cevaplarınız için.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    kaan4554 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    171 Mesaj

tşk :)

|
    |
  • Yüzbaşı
    946 Mesaj

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07ZPG8RYV/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1

pro için bu kılıfı almaya değermi arkadaşlar kaliteli dandik birşey olmasın istiyorum

• Yüzbaşı
    851 Mesaj

İdeal gibi görünüyor. Hocam ben de silikon aldım standart o da koruyor. Dandikle iyi arası bir şey ama şık durdu tam oturdu.

|
    |
    BlackMon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    946 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: help desk

İdeal gibi görünüyor. Hocam ben de silikon aldım standart o da koruyor. Dandikle iyi arası bir şey ama şık durdu tam oturdu.

link varmı hocam almış oldugunuz ürünün,

bazı yorumlarda tam oturmuyor felan gordum resim atanlar vardı :) yamuk duran oturmayan kısa gelen

• Yüzbaşı
    851 Mesaj

|
    |

• Yüzbaşı
    851 Mesaj

Hocam şöyle link bırakamadım

|
    |
    BlackMon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    946 Mesaj

göz atayım hocam tesekkur ederm

|
    |
    ogzhntf kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    736 Mesaj

Sebebi telefon görüşmelerinde mikrofonu yalnızca bir kulaklıktan kullanması. Hangisinden kullanırsa onun şarjı daha fazla azalıyor doğal olarak.

|
    |
    ranegade95 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1837 Mesaj

Arkadaşlar, Airpods Pro Aldım bilgisi olan cevaplayabilir mi bir kaç şey soracağım.

1- Lightning – USB-C Şuan Kullandığım bilgisayar da bu giriş yok. Dönüştürücü almalımıyım?

2- İphone 11 pro Max Sarj Kablosuyla Pc'ye Sarj için takıyorum. Yalnız Sarj ediyor mu etmiyor mu anlayamamadım.

Çünkü Kutudaki Turuncu Işık yanmıyor. Airpods kulaklık vs hepsi içinde kapalı şekilde.

Yani kısaca diyeceğim o ki, Sarjının dolu olup olmadığını telefon dışında anlayamıyor muyuz?

ve siz sarjınızı nasıl yapıyorsunuz. USB-C hızlı sarj ediyor çünkü ama pc desteklemiyor.

Dönüştürücü alsam iyi mi olur.

|
    |
  • Yüzbaşı
    780 Mesaj
    Son zamsız alabileceğimiz bir yer var mı acaba ? 200-300 tl zam yemiş ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    129 Mesaj
    Merhabalar pazartesi günü Amazondan AirPods pro satın aldım ayın 13. Ünde elime ulaştı fakat sorgulayınca cihazın garantisi 30 temmuzda başlamış görünüyor. Başına gelen oldu mu bu durum. Nasıl bir yol izlemeliyim. Apple destek amazonla halledebilirsin dedi

• Yüzbaşı
    810 Mesaj

Hocam Apple desteği arayıp güncel fatura tarihini söyleyeceksin ve tarihi güncelleyecekler..

|
    |
    logismile kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    619 Mesaj
    Guncel olarak Airpods ilk cikan seriyi kullaniyorum. Gecen indirim gorunce Airpods Pro aldim. Sizce Pro’ya gecmeye deger mi yoksa satayim mi daha kutusunu bile acmadim ?

Muziklerde farki ciddi hissettiriyor mu, daha mi konforlu nasildir acaba normalden Pro’ya gecen arkadaslarin tecrubeleri ?

|
    |
  • Binbaşı
    1315 Mesaj
    Airpods 2 icin deri kilif onerisi olan var mi?
    Apple in sitesindeki urun cok pahali.
    bikac deri kap buldum ama cok mu dandik olur yada olur mu bilemedim.

|
    |
  • Teğmen
    230 Mesaj
    Merhabalar elimde 2 nesil Apple turkiye garantili faturali bir airpods var ilgilenen olursa piyasa fiyatindan ucuza verecegim pm atabilirsiniz

|
    |
  • Yüzbaşı
    706 Mesaj

Hocam degisen kulakliklarda durum nedir? Problem gecti mi? Kronik bir sorun diye biliyorum herkeste var sanirim. Ben de duyuyorum bazen ama sorun etmiyorum

|
    |
  • Yarbay
    2530 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: circumciser

Son zamsız alabileceğimiz bir yer var mı acaba ? 200-300 tl zam yemiş ...

1489 dan aldılar son alanlar, şu an 2000 bandında, indirim gelirse bana da haber et arkadasım.

|
    |
  • Yarbay
    6197 Mesaj

kulaklık değişse bile 4-5 ay da bir arıza veriyor garanti bitene kadar değiştirirsin de garanti bittikten sonra çöpe atacaksın

|
    |
    zizazu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Masal Oku
Radyo Dinle
Ekonomi
kripto para haberleri
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,797
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.