Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (467. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.981
Cevap
469
Favori
954.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 465466467468469
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: navigator_

bizim haberimiz olmuyor vallaha, çalışıyoruz abi ne yapıcan.

20.30 da n11 de indirimler var, airpods pro da var. 1449tl den satıldı.Yine mi alamadın :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Satürnlü06 -- 14 Ekim 2020; 20:56:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: icecube_fb

Hadi yaa cok iyi fiyatmis kacirdik:(

20.30 da n11 de indirimler var, airpods pro da var. Fiyatı 1449tl den satıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Satürnlü06 -- 14 Ekim 2020; 21:0:2 >
  • aiprods pro 1449tl şuanda

• SupremeHero S kullanıcısına yanıt

1200 e sıfır kutu satıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Airpods 2 1200 tl sıfır satıyorum alıcak varsa bana ulaşsın

• N11'den almayı becerebilen bir babayiğit var mı ya. Varsa helal olsun yani 100 kere denedim olmadı namussuz.

• ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaXiLoPeZ -- 20 Ekim 2020; 16:44:29 >
  • Airpods için hangi kılıfı tavsiye edersiniz? Resmi satış fiyatı 1600₺ olmuş kulaklığa 20₺lik silikon kılıfla çakma görüntüsü vermek istemiyorum ama alt tarafı bir kulaklık için de aşırı bir kılıf parası veresim yok. Spigenin 150₺ olan modeli güzelmiş ama fiyat gereksiz yüksek geldi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Satürnlü06

20.30 da n11 de indirimler var, airpods pro da var. Fiyatı 1449tl den satıldı.

Alıntıları Göster

Arkadaslar bunları biliyosanız önceden neden yazmıyosunuz? Birmilyomkırkesizinci kaçırışım. Hocam sen üstüne alınma da, sinirlendim kendime...

• quote:

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

....

75 tl bonus nasıl verdi?

• Satıcı kim n11 de bari sepete atayım da uyarı versin başka aklıma fikir gelmedi, ben sürekli dh a bağlı olamıyorum.

• quote:

Satıcı kim n11 de bari sepete atayım da uyarı versin başka aklıma fikir gelmedi, ben sürekli dh a bağlı olamıyorum.

BİTTİBİTİYOR

• navigator_ N kullanıcısına yanıt

Garanti Bonus karta 750 tl üzerine 75 tl bonus veriyor kampanya var şu anda. Ondan faydalandım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Satürnlü06

BİTTİBİTİYOR

Alıntıları Göster

Kardeşim gördüm siteyi de sürekli f5 mi basıcaz 🙂 açıklama da yapsan iyi olurdu, bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: charsaf21

Dün Hepsiburada kampanyası vardı , bitti ama :(

HB nın malları sıkıntılı mı? arkadasım aldı sagdan ses vermiyor düzgün iade etti

• quote:

Kardeşim gördüm siteyi de sürekli f5 mi basıcaz 🙂 açıklama da yapsan iyi olurdu, bilmiyorum.

Alıntıları Göster

sabah kampanya vardı 11:00'da hocam 1499 tl satıldı

garantininde %10 bonus kampanyası vardı e ticaret alısverisleri için.. 1425 tl geliyordu..

bugunde aksam canlı yayında n11in 1450 tl + 10 tl kargo vardı ona satıldı

garantininde %10 bonus kampanyası vardı e ticaret alısverisleri için 1385 e geliyordu.. ( bu kampanyada alım zordu sürekli hata veriyordu alanlar sanslıydı )

bende sabah aldım kendime kargo yaptılardı ama yine olur kampanya bilmiyorum ama zam gelmişken yaparlarmı..

• Sağol blackmon gelirse haber et kardeşim, alamadık bir türlü, bonus da var bende.

• Sagolun hocam ama ben airpods 2 bakiyorum.dun cok guzel kampanya varmis 875 e hepsiburada da kacirdik.
    Arkadaslar guzel kampanya olursa yazabilirmisiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icecube_fb -- 14 Ekim 2020; 22:0:51 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hakan.. kullanıcısına yanıt

Yıllardır alış veriş yapıyorum , denk gelmedim.

• Arkadaşlar merhaba airpods 2 almayı düşünüyorum da ama 2 farklı modeli var sanki 2.neslin airpods mrxj2 ve mv7n2 .Bunlardan hangisi hakiki 2. Nesil

• 
Sayfa: önceki 465466467468469
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.