Şimdi Ara

Apple, AirPods ile kablosuz kulaklıklarda yeni bir dönemin kapılarını açıyor (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
1
Favori
1.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • normal kablolu olanını bile kutudan çıktığı gibi duruyor bir kere bile kullanmadım.Tasarımı felaket bu kablosuz olanının tasarımı daha da iğrenç olmuş.Eskiden apple marka ürünlerin bir çekiciliği olurdu insan heveslenirdi şimdi insan tiksiniyor.Şu 100 tl olsa ben yine almam.Kulakta permatik gibi bu nedir arkadaş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya buna okadar para verileceği ne gelmiş geçmiş en iyi bluetooth kulaklığını alırım SONY SBH52 3 senedir kullanıyorum bütün cihazlarla eşleşiyor ios android ses kalitesi 10 numara sarji mükemmel gelen aramayı gelen mesajı gösteriyor hatta gelen maili. Direk cihazdan arama yapabiliyorsun yani herşey var ve fiyatı 3 senedir aynı 299 tl. Müzik dinleme kaliteside gayet başarılı

• Apple analog sistemleri ortadan kaldırabileceğini sanan uçuk bir firma. Başarısız olacak. Kablo yok edilemez. Evrenin uzak diyarlarını inceleyeceğini iddia eden uzay araştırmaları şirketi olarak bunu desteklediğini ve sürdürdüğünü açıklasalar adamlar haklı abi derim. Masanın üstünde duracak bir cihazdan müzik dinlemek için neden kablosuz kulaklığa ihtiyacım olsun. Kablousuz aramalar için de bluetooth diye bir şey icat ettiler. Bence iyi etmişler ama Apple henüz anlayamamış bunu. Uzayın derin köşeleri ile ilgisi olmayan milyonlarca insana kablosuz teknolojiyi dayatmak faşizmdir. Bir süre sonra insanlar neye ihtiyaçları olduğunu bile bileyemeyecek duruma gelecekler. Apple kullanıcılarına koyun benzetmesi yapılması çok doğru bir tespit. Çoğunluğu zaten Amerikalı sana bana dokunan bir şey yok. Isheep eleştirisini de yapan yine Amerikalılar. Apple iyi otarıyor bunları. Neyse ki bizde pahalı da otarılma ihtimalimiz onlardan düşük. Ben arada bir gaza gelip İphone 5 alabilir miyim diye bakınıyorum sonra ondan bile vazgeçiyorum. Çünkü hem pahalı hem de kullanıcı düşmanı.

• iki ucuda işlevsel bir ucuyla müzik dinlersin diğer ucuyla kulağın içini karıştırırsın :)

• Ya buna okadar para verileceği ne gelmiş geçmiş en iyi bluetooth kulaklığını alırım SONY SBH52 3 senedir kullanıyorum bütün cihazlarla eşleşiyor ios android ses kalitesi 10 numara sarji mükemmel gelen aramayı gelen mesajı gösteriyor hatta gelen maili. Direk cihazdan arama yapabiliyorsun yani herşey var ve fiyatı 3 senedir aynı 299 tl. Müzik dinleme kaliteside gayet başarılı

• SM01_WXG O da birşey mi ben lansman sırasında atomu parçaladılar falan sandım . Yok onu ilk biz yaptık bunu ilk biz yaptık ... Yav he he. Stereo hoparlörler HTC. Çift kamera lg ve Huawei. Su geçirmezlik zaten birçok firmada var. Yazılım F tipi ceza evinin yandan yemişi ( Bunu şu anda iPad Air 2 den yazıyorum. Bir pdf dosyasını bilgisayardan atıp açamadı da kendileri... ) kapasitif tuşu da ilk defa apple buldu tabii ki. Bluetooth kulaklığı ilk keşfeden apple !!! Alın size iPhone 7 . !!! Ve son olarak 3.5 mm kulaklık ile hem müzik dinleyip hem de şarj etmek istiyorsanız 2 tane ayrı aparat takmanız lazım. Ortalama uzunluğu 20-25 cm. Bir de buna kulaklığın kablo uzunluğunu ekleyince... Uzun lafın kısası Steve Jobs ile birlikte apple da öldü.

• arkadaslar tamamen eğlence amaçlı bir video sanırım durumun özeti bu :) https://www.youtube.com/watch?v=vic0KFEf9CY
  • Efsane yorumlar var güldürdünüz

Kulaklığa gelince yorum yapasım bile gelmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.