Şimdi Ara

Apple AirPods (1500)Kulaklık ve Kablosuz Şarj Kutusu (Apple Türkiye Garantili)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Aksesuar #Kulaklık Apple #Aksesuar Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Apple AirPods (1500)Kulaklık ve Kablosuz Şarj Kutusu (Apple Türkiye Garantili)

Apple AirPods Bluetooth Kulaklık ve Kablosuz Şarj Kutusu MRXJ2TU/A (Apple Türkiye Garantili)

Ürün sıfır paketi açılmamıştır. 05352603336 nodan ulaşabilirsiniz.

Ankara Bilkent Metro civarı elden teslim edebilirim.

Apple AirPods (1500)Kulaklık ve Kablosuz Şarj Kutusu  (Apple Türkiye Garantili)

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Evet | 6 Mayıs 2023 Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

• 1150 tl sıfır fiyatı, bilginiz olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: .HonouR.

1150 tl sıfır fiyatı, bilginiz olsun.

Hocam ilana dikkat ederseniz kablosuz şarj kutulu yani öyle olsa herhalde bende alırken o fiyata alır daha uygun fiyata eklerdim

• Aslında çok yorum yapmayı sevmem ilanlar için ama almayı düşünerek ilana baktım.

Şu an mediamarktta 1249tl şarj kutusu ile birlikte satılıyor.

Yanlış baktıysam kusura bakılmasın lütfen.

• Ne kusuru hocam ama baktığınız ürün ile bu farklı detayları siteden de görebilirsiniz kutu farkı var

Birisinin içine AirPods'ları koyduğun zaman kendi kendine şarj ediyor

Diğerinde etmiyor etmesi için kutuyu kabloyla şarja bağlaman lazım vs vs

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut4144

Ne kusuru hocam ama baktığınız ürün ile bu farklı detayları siteden de görebilirsiniz kutu farkı var

Birisinin içine AirPods'ları koyduğun zaman kendi kendine şarj ediyor

Diğerinde etmiyor etmesi için kutuyu kabloyla şarja bağlaman lazım vs vs

Hocam ne aldığını sattığını bilmiyorsun sen bence :) Kablosuz şarj olan kutu, airpod'lar her türlü şarj oluyor kutu içinde..

• Hocam ben biliyorum kutuların farkını söyledim yoksa şarjsız çalısmaları söz konusu değil . Zaten öyle olsa Apple yeni bir kutu çıkarmazdı YouTube dan izleyebilirsin farklarını. Ben başlıkta yazmışım ürünün ne olduğunu ve de kablosuz olduğunu.

• Yada zahmet olmazsa siz biliyorsanız bi anlatın hepimiz faydalanalım

• umut4144 kullanıcısına yanıt
    Olay şu hocam her türlü kutusu 1. Nesil bile airpodsları şarj edebiliyor. Sizin ürününüzün tek farkı kutunun kablosuz şarj olabilmesi ama siz airpodsları diğer serilerin şarj etmediğini yazmışsınız ki bu doğru değil. Her çıkan nesil kutu kulaklıkları şarj edebiliyordu. Son çıkan kutu ise ayrıca kablolu haricinde kablosuz da şarj olabiliyor. Gayet açık ve bet anlattığımı düşünüyorum:) iyi satışlar dilerim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Eyvallah hocam bilgilendirme için elinize sağlık.

• 1000 tl nakıtt teklıf eden visor

• faturası var mı ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.