Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.981
Cevap
469
Favori
954.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
67. Sırada  bugün en iyi #18
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hayir “yeni” AirPods degil. Sadece ufak bi’ güncelleme aldi. Apple’in sitesine giren her yeni ürün gaminin üstünde “yeni” imgeci olur.

Siteye yeni eklendiği icin “yeni” yazilir bilginiz olsun

insanlara yanlis bilgiler vermeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-37F4B34B4 -- 20 Mart 2019; 21:17:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-37F4B34B4

hayir “yeni” AirPods degil. Sadece ufak bi’ güncelleme aldi. Apple’in sitesine giren her yeni ürün gaminin üstünde “yeni” imgeci olur.

Siteye yeni eklendiği icin “yeni” yazilir bilginiz olsun

insanlara yanlis bilgiler vermeyin
    Zaten eskisi ile ayırmak için "Yeni" olarak vurguladım; 2 olmadığı için.

Arkadaş özellikle "2" ibaresi aramış...

Bilginiz olsun...

İnsanları anlamadan cevap vermeye "çalışmayın"...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanriseven -- 20 Mart 2019; 21:28:18 >
  • Belki beklenen özellikler gelmemiş ama hiç olmazsa fiyat oynamamış...
  • tanriseven T kullanıcısına yanıt
    Arkadasım dalga mi geciyorsun sen aklinca? Cihazin ismi "yeni" AirPods degil. Kendi yazdigina bak önce sonra gel tartisalim.. sizin nasil kafalarınız var yahu
  • :)
  • Tesekkurler arkadaslar bilgiler icin kablosuz kutulu olana siparis verdim teslimat 3/4 hafta yaziyor :)) bakalim belki erken gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: oksiladoo

ben aslinda uzun suredir bekliyorum almak icin ama 2 cikacak diye sizintilar okumustum,ozellikle siyah opsiyon deniyordu.dedim zaten bu kadar bekle ,bekledim,ama hic de sizintilardaki gibi olmadi :) su gecirmez olcak vs vs deniyordu, siyah renk olacak deniyordu, ama bi icindeki islemci mi ney onu guncelemisler , hey siri yapmislar,

ucuz bisey de degil, zirt pirt alinacak bisey degil :) bir kere cikartsa ne zamandir bekliyoruz rahat etse millet
    Bende çıkacak diye beklerken sessiz sedasız çıkıvermiş, 1 alıp geçelim hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VoLTySoN

Tesekkurler arkadaslar bilgiler icin kablosuz kutulu olana siparis verdim teslimat 3/4 hafta yaziyor :)) bakalim belki erken gelir.
    1399 ile 1099 arasında ne fark var hocam, hayırlı olsun.
  • Rwenzori kullanıcısına yanıt
    Kablosuz sarj kurusu farki var hocam yeni cikacak iphonelar buyuk ihtimalle samsung ve mate serileri gibi kulakligi telin arkasina koydugumizda sarj edecek onun icin bu versiyonu aldim ilerde pisman olmayim diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: VoLTySoN

Kablosuz sarj kurusu farki var hocam yeni cikacak iphonelar buyuk ihtimalle samsung ve mate serileri gibi kulakligi telin arkasina koydugumizda sarj edecek onun icin bu versiyonu aldim ilerde pisman olmayim diye.
    Anladım hocam, bende 1099 lira olandan sipariş ettim, kutuyu kablosuz şarj etmesem de olur, umarım yanlış karar vermemişimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 21 Mart 2019; 8:36:34 >
    Hocam gule gule kullanin benim merak ettigim kulakda durmasi nasil cunki kutudan cikan apple in kulakliklari pek rahat durmuyor gibi ama airpods lar biraz daha kalin gibi geldi gozume deneyimleyen varsa aydinlatirsa sevinirim

• VoLTySoN V kullanıcısına yanıt
    Earpods’tan biraz büyük fakat çok hafif. Bir süre sonra kulanığınızda hissetmiyorsunuz. Beni şahsen rahatsız eden, sinirimi bozan bir durum olmadı şimdiye kadar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Blackrz kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim hocam bilginiz icin. İkincisi baska bir airpods kolay kolay gelmez arkadaslar kablosuz sarj chip gelisimi ufak dokunuslar yapildi zaten bu kulakliklardan baska kulak ici performans ve ses kesme ozelligi beklenmez bence bir kac yil surer cikmasi.

• VoLTySoN V kullanıcısına yanıt
    Hocam gelir gelmez bilgi veririm..

Hayırlı olsun hocam. Ben de ses kalitesi açısından fark olup olmadığını merak ediyorum. İnceleyip yorumunuzu paylaşırsanız kendi adıma çok sevinirim.

Tekrardan hayırlı olsun

• Varmi temiz ikinci el

• su urune zaten bu paralari nasil veriyolar anlamiyorum piyasada okadar guzel kulaklik varken.. fanboy urunu bu baska bi aciklamasi yok. iphone kullanicisiyim bu arada simdi fanboyla android falan deyip saldirmasin :)))
  • Airpods S olmuş bu.
  • Boşa bekledik kayda değer bir yenilik göremedim ben açıkçası.

Ses konusunda büyük bir artı bekliyordum ama hiç bahsetmemişler sanırım bir geliştirme söz konusu değil.

Alternatif ürünler arayacağım gibi.
  • Eskisi indirime girer mi acaba ?

• 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.