Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.963
Cevap
468
Favori
953.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Raydr1c

Bir şeyi merak ettim, AVM'ye giriş yaparken airpods kulaktayken telefonu bırakınca geçerken ötüyor mu cihaz?
    Deneyen olmadı mı hiç?
  • Raydr1c kullanıcısına yanıt
    Kutusundayken ötmüyor, ben çok geçtim. Ama kulağımda hatırlamıyorum. Ötmez bence.
    Ben ilk kez denediğimde ötmüştü sonrasında hep çıkardım cebimden. Geçen günde ilk defa apple watch ile geçeyim dedim ona ötmedi. Bataryası olan şeylere ötüyor biliyordum ama şimdi bilemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raydr1c

Amazon.com.tr
    acil gelsin diye hepsiburadadan aldım, o da pzt gününe kaldı anında kargo demesine rağmen.

neyse gelsin methettikleri kadar var mı görelim. apple watch almaya niyetlenip bunu aldım son dk. aylık rahat 1000-1500 dk konuşuyorum iş yüzünden. sanki saatten daha verimli olacak gibi geldi kulaklık
  • Mac te ve 6s plusta kullanıyorum, macten iphona’a geçince bağlantı problemleri oluyor, sıfırlayıp iphone’a bağladığımda sorunsuz kullanıyorum sonra mac te kullanıp tekrar iphona döndüğümde bağlanmama problemi tekrar başlıyor, son mac güncellemesinden önce mactede sorun oluyordu ama artık mac İle gayet kusursuz çalışıyor. 6s plus ta Bluetooth donanımı eski olduğu için olabilir mi? Bu cihazı 6s plus ve sonra 7,8 yada x serilerinde kullanan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demirmkn -- 23 Şubat 2019; 12:33:54 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oguzyar kullanıcısına yanıt
    Ben Kıbrıs’ta yaşıyorum. Tam olarak nereden aldınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sağ kulaklığı şarj kutusuna koyduğum zaman şarj olmuyor. Elimde hafif bi bastırınca şarj olmaya başlıyor. Sadece sağ kulaklıkta bu durum var. Aynı durumu yaşayan var mı ?

• Since1903 kullanıcısına yanıt
    Ben yaşamıyorum ama bastırınca oluyorsa büyük ihtimalle ya kutunun sağ bölümünde ya da sağ airpod'un ucunda problem var. Apple Store'dan randevu almanızı öneririm.
  • -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    Cepten çıkardım derken siz kutuyu kastettiniz sanırım. Benim demek istediğim örneğin kutu yanınızda olmasın airpodslar kulakta olsun yalnızca telefonu bırakıp airpodslarla müzik dinlerken geçiş yaparken ötüyor mu acaba? Bi denemek nasip olmadı.
    Evet ben kutu ile beraber demek istedim. Bende sadece kulaklıklarla denemedim. Ama dediğim gibi apple watch a ötmedi, sadece kulaklığada ötmeyebilir. belkide değişirmişlerdir ayarları kutuya bile ötmez.
  • -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    Ben kutuyla denedim, kutuyla geçerken ötmüyor. Ama açıkçası bu avmden avmye değişiyor, mesela zorlu avmye girerken kemerim ötüyor özdilek vs diğer hiçbir avmde ötmüyor.

Evet avm lerde farklı ayarlı demek ki.
  • Merhaba arkadaşlar, daha önce buraya yazdığım üzere Sağ Tek kulaklığımı kaybettiğim için satan birini arıyordum.

Kulaklığı bulamayınca sağ tekini almak zorunda kaldım, fakat aldıktan sonraki gün kulaklığımı eşyaların arasında buldum :)

Bu yüzden yeni aldığım sağ tek kulaklık satılıktır. 10 dakika civarında kullanılmıştır.

İlgilenen arkadaşlar pm yada mail yoluyla ulaşabilir.
    Mail: dedefon@gmail.com

satılık airpods tek kulaklık, airpods sağ right satılık, satılık sağ airpods
  • Dedefon kullanıcısına yanıt
    Kulaklığı bulamazsan ses çaldırabileceğini biliyorsun değil mi?
  • Uygun fiyatli temiz AirPods satan var mi?

• Sol kulaklığı kutu dan hiç çıkarmasam da sürekli şarj oluyormuş gibi gösteriyor. Ve kutunun şarjını hızlıca tüketiyor. Bu sorunu yaşayan old mu daha önce?

• Apple yüksek ihtmalle 29 martta Airpods 2 satışına başlayacakmış. 25 Mart’ta da airpods 2 ile yeni ürünlerinin medya tanıtımını yapacakmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: altugbank

Apple yüksek ihtmalle 29 martta Airpods 2 satışına başlayacakmış. 25 Mart’ta da airpods 2 ile yeni ürünlerinin medya tanıtımını yapacakmış.
    tşkler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akabey

tşkler

Alıntıları Göster
    yeni ürünler bizi aşar. 700 tl olmasını bayağı beklemek lazımki oda çok zor.
  • altugbank kullanıcısına yanıt
    Çok memnunum airpodstan. İstediğim gibi siyah yada koyu renk ile gelirse alırım yenisinide ki sestede iyileştirmeler olacaktır mutlaka. Ve önemlisi kesinlikle bluetooth 5 olacaktır oda almak için bir sebep bence. Yoksa şu ankilerde gayet yeterli durumda.
  • 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.