Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ebugra Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir - 8 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
16.971
Cevap
468
Favori
954.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
84. Sırada  bugün en iyi #23
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende 949 Liraya aldım 1,5 hafta önce kesinlikle çok keyifli ve parasını hak eden bir cihaz fakat bu kadar meblağ eder mi bence hayır.Ama biliyoruz ki bu tamamen bizim ülkemize has bir sıkıntı..
    Ayrıca kısa bir süre içersinde alışıyorsunuz ve küpe gibi kulağınızda duruyor.
    Güle güle kullanın.
  • PesimistChe kullanıcısına yanıt
    Bana kalırsa kısa vadede düşünülürse evet bu meblağ etmez ama uzun vadede eder.
  • Arkadaşlar kulaklık elime geçti bugün 1 saattir deniyorum. İyi dileklerini ileten herkese çok teşekkür ederim.
    Öncelikle almadan önce de fiyatını haketmediğini düşünüyordum hala öyle düşünüyorum. Fakat şu an Apple kullanıcıları için en kullanışlı ürün kesinlikle bu.
    - Kurulum aşırı kolaydı açtım ve kurdum direkt bu yani
    - Aşırı hızlı şarj oluyor kulaklıklar. 5 dakikada %60’dan %100’e geldi şaşırttı açıkçası.
    - Kulaktan kolay kolay düşmeyecek gibi.
    - Ses kalitesi ise EarPods ile arasında çok çok küçük bir şekilde fark var gibi; tizler ve bassları daha başarılı buldum.
    - Kulaklık Hey Siri komutunu algılamıyor. İlla kulaklığın birine komut atamak zorunda kaldım.
    İlk 1 saatte kesinlikle başarılı bulduğum bir ürün oldu. Umarım kaybetmem veya çaldırmam diyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: navigator_

hocam telefon konusması için mi yoksa music dinlemek için mi aldınız? normal kablolu olanı kulağımda durmuyor almak mantıksız geliyor o yusden.

Alıntıları Göster
    Şarkı dinlemek için aldım hocam. Ben ise aksine kulağımda sadece EarPods durduğu için tercih ettim. Kulağınızda durmuyor ise Samsung Gear Icon X gibi ürünlere göz atmanızı tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Black_Hole288

Şarkı dinlemek için aldım hocam. Ben ise aksine kulağımda sadece EarPods durduğu için tercih ettim. Kulağınızda durmuyor ise Samsung Gear Icon X gibi ürünlere göz atmanızı tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    Huawei Sport Lite AM61 Bluetooth Kulaklık Siyah

Bu nasil sizce?

• Hocam Huawei’i daha önce hiç deneyimlemedim o yüzden yorum yapamıyorum kusura bakmayın

• brownness kullanıcısına yanıt
    Hocam ancak bakabildim siteye .
    Yorumunuzdan anladığım sizde iphone güncel sürüm ile airpods kullanıyorsunuz ve aynı şekilde iki kulaklıktan ses alıyorsunuz.
    Doğru mudur?
    Saygılar.
  • susfafar S kullanıcısına yanıt
    evet doğru
  • brownness kullanıcısına yanıt
    O zaman bu yazılımsal bi problem deyip kafama takmıyorum artık. Teşekkür ederim. Saygılar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alan arkadaşlara hayırlı olsun.3-4 ay sonra bu fiyatları bulamayacağız.Ben para tutuyorum tutmasam alırdım ama ne yapalım artık durum belli gidişat beli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir arkadaşım Amazon’dan almak istiyor gümrük muhabbeti nasıl oluyor arkadaşlar

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Merhabalar bende 2 ay önce aldım 2 aydır kullanıyorum. 3-4 ay sonra bu fiyatları bulamayacağız derken neyi kast ettiniz acaba merak ettim

• Genelde tek kulaklık kullanıyorum 10 dk kullanım sonrası %20 şarj düşüyor her iki kulaklık için de geçerli. bu normal mi? Pek düzenli kullanmadım bazen 2 hafta kullanılmıyor sonrası ise iki üç günde bir en fazla 20 dk kullanıyorum. Haziran 2019 fatura tarihi garantiye göndermeli miyim? Sizde durumlar nasıl?

• sinaaan S kullanıcısına yanıt
    Hocam ses yüksekliğiyle alakalı sanırım durum. Full seste kullanıyorsanız olabilir bende de bazen oluyor aynı durum

• quote:

Orijinalden alıntı: Blackrz

Merhabalar bende 2 ay önce aldım 2 aydır kullanıyorum. 3-4 ay sonra bu fiyatları bulamayacağız derken neyi kast ettiniz acaba merak ettim
    zam gelecek,artacak.
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    O zaman biz iyi zamanda aldık 😄 teşekkürler cevap için

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

zam gelecek,artacak.

Alıntıları Göster
    Apple ürünlerine indirim gelecek deniyor neden yanlış bilgi veriyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: equasezy1

Apple ürünlerine indirim gelecek deniyor neden yanlış bilgi veriyorsun?

Alıntıları Göster
    Yanlış bilgi vermiyorum.Ülkenin durumuna göre konuşuyorum.Yoksa elbet indirime gidecektir ama bu ekonomi şartlarında artık her ürün pahalanacak.
  • Hediye olan cihazın satın alma tarihi bilinmiyorsa Airpods garantisi başlamazmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: yokyere

Bir arkadaşım Amazon’dan almak istiyor gümrük muhabbeti nasıl oluyor arkadaşlar
    Fikri olan var mı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.