Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.920
Cevap
468
Favori
949.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bemde MacBook ve iPhone var hesaba tanimlaniyor iphone ile eşleştikten sonra Mac de Bluetooth a gelip connect dedigimde telefona bagli olsa da bilgisayara geciyor. Windows da bir tecrübem yok malesef. Bunu da basit bir yontemi vardir Bluetooth hoparlör en son baglanan bagliyor son baglanin Bluetooth kapatirsan en yakin son bağlınan cihaza bağlanır cok dert değil bunlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • onurfredy kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam eyvallah. Ben de yakın zamanda MacBook air almayı düşünüyorum gündelik kullanımım için zaten o yüzden çok bir problem oluşturmayacak bana öbür türlü olsa da.

• Gravaze kullanıcısına yanıt
    MacBook air mid 2011 kullaniyorum eger yeni 2017-18 serisi pro alamiyorsan bence air bence iyi bir çözüm çokta küçümseme air ben chrome (10+ tab), Photoshop+Sketch+ xcode ayni anda fanlari duya duya çalışıyorum tık demiyor.

Bence apple urunlerinde önceligim;
    1-iPhone
    2-MacBook
    3-AirPods
    4-iPad
    5-Apple Watch
    ...

• onurfredy kullanıcısına yanıt
    2017 MacBook Air düşünüyordum alayım mı almayayım mı falan derken 3500 tl olan fiyat bir gecede 6000 lira oldu ve hayal olarak kaldı. Şimdi gele bir de yeni kasa ile yenisi duyurulunca bir de 3500’den almayıp da 5500’e almak hiç içime sinmiyor. Belki temiz bir ikinci el 2015-2016 civarı pro bulursam almayı düşünüyorum. iPad ve iPhone kullanıcısıyım ancak ben de iPhone ve mac’in en iyi ikili olduğu kanaatindeyim. Bilgisayar dünyasına powermac g4 ile girmiştim vakti zamanında hala özlüyorum Mac’i.

• iPad i sat :) AirPods al MacBook al gelecek 10 sene kafan rahat olur bir daha teknoloji yatirimi yapmazsın

• Bende airpods almayı düşünüyorum. Sizce airpods 2’yi beklemeli miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün sabah geldi kargom .. gece yarısına kadar tüm gün ara ara kullandım

Bi öğrenci olarak bu kadar fiyatı verirken içim sızlamadı değil 😂

—Pratiklik—-
    Ancak gerçekten PRATİK .. Telefon köşede kulağımda odada dolaşırken görüşmeler yapmak .. Müziği kesintisiz olarak dinelmek ..
    Earpodslar varken tam şarkının en heycanlı yerinde kulaktan düşecek gibi olurdu ve onu 2 dk da bir elimle düzeltirdim sıkardı bu dudum

—-Ses kalitesi—-
    Ses kalitsesi olarak earpodsla aynı ama sesi ondan %30 DAHA GÜR ..
    Onun dışında bana aynı gibi geldi
    Earpodsları seviyorsanız ben gibi severek kullanırsınjz

—Düşme meselesi —-
    Daha ilk günden otobüsten inerken asfalta düşürdüm .. Nedenide kapşonumu giyiyordum .. Bana da ders oldu kapşon giyerken aşırı dikkat etmeniz gerek

Yada çok soğuk karlı günlerde bere takmam gerektiğinde airpods değil earpods kullanıcam

Onun dışında heavy metal gibi kafamı salladım koştum zıpladım kafamı yere doğru salladım .. Düşmedi asla ve güvenle kullanıyorsunuz

——Pil——-

Beklediğimden de iyi

İlk taktığımda su gibi akıyordu .. ama bi kaç şarj işleminden sonra kendine geldi ve zaten %70 e düşünce zaten kutuya koyuyordum ( 1.5 saat dinleyince kafa şişiyor zaten )
    Bi bakıyorum tekrar kulağıma takıcam %100 pili .. Kullanıyorum 1.5 2 saat tekrar koyuyorum yine alıyorum tekrar %100 .. Bu çok hoşuma gitti

Diğer airpods kullananlara sorum var
    ben airpodsun kutusunu 2 amperlik şarj aletiyle şarj etsem bişi olur mu ?

Çünkü kutu şarjdayken airpodslar %70 olan şarjı gözümün önünde 1 dkda %80 2/3 dk da %100 oldu

Bu sizde de böyle mi ? Yani bir amperlik orijinal şarj aletinde de durum böyle mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi galaxyg -- 14 Aralık 2018; 2:0:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: susfafar

Bi arkadaş test edebilir mi lütfen;
    Müzik dinlerken bir kulaklık kulakta diğer masa üzerinde her ikisinden de ses gelmemesi gerekir.
    Doğru mu?

Alıntıları Göster
    Ben forumu bilgi paylaşım amaçlı olduğunu düşünüyordum ama anladığım kadarı ile bilgi verme taraflı olan arkadaş sayısı fazla yok.
    Atla deve demedik ki 30 saniyelik bi test istedik.
  • Sıfır daha kutusu açılmayan Airpods 850tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darwin7

Bu bose soundsport kulaklıkları kullanan varmı acaba? Fiyat olarak daha pahalı ama ses kalitesi nasıl? Bana kabı cok büyük geldi sanki airpods kadar pratik değil cepte taşıması felan
    Bose Soundsport Free

Kullanıyorum ve ses kalitesi anlamında birkaç kulaklıktan çok daha iyi.Airpods kullanım ve taşıma anlamında çok rahat.Ancak müzik dinleyecem derseniz kesinlikle Bose.
    Bu tarz kulaklıklar içerisinde 4 kulaklık denedim.Bose Soundsport Free,Apple AirPods,Sony WF-1000 X ve Bang&Olufsen Beoplay E8.Aralarında Bang Olufsen ve Bose müzik anlamında çok tatmin edici.
    Ben Bose kullanmayı tercih ettim.Ancak AirPods belirttiğim gibi kullanımı daha pratik ve Apple eko sistemi içerisinde çok daha uyumlu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: conjure

Bose Soundsport Free

Kullanıyorum ve ses kalitesi anlamında birkaç kulaklıktan çok daha iyi.Airpods kullanım ve taşıma anlamında çok rahat.Ancak müzik dinleyecem derseniz kesinlikle Bose.
    Bu tarz kulaklıklar içerisinde 4 kulaklık denedim.Bose Soundsport Free,Apple AirPods,Sony WF-1000 X ve Bang&Olufsen Beoplay E8.Aralarında Bang Olufsen ve Bose müzik anlamında çok tatmin edici.
    Ben Bose kullanmayı tercih ettim.Ancak AirPods belirttiğim gibi kullanımı daha pratik ve Apple eko sistemi içerisinde çok daha uyumlu.

Alıntıları Göster
    Öncelikle yorumun için teşekkür ederim hocam. Telefonum huawei p10 sanırım bose daha iyi bir tercih olucak

• Darwin7 kullanıcısına yanıt
    Aynen ya kaliteli ses o dolgun basslar beni eritiyor zaten müzikde bose nin ama airpodsun ince küçük oluşu kulağında yokmuş hissi var bende bose babamda airpods var ikisindede tecrübem var bosenin kasası biraz büyük müzik için bose telefon konuşmasıiçin airpods derim

• leyla281 L kullanıcısına yanıt
    Bose müzik konusunda ayrı bi dünyadır bence

• Bu Airpods 2 cıkmadan İpad tanıtmaları cıdden cok iyi oldu.Yoksa uyumlu falan yapmazlardı yanı beklerdım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pupa kayseri rezaleti!!!

Arkadaşlar bende de 1 senelik airpods var. müzik dinlerken sağ kulaklık diğerinden %30 daha hızlı bitiyor Appleı aradım premium servisimize gönderin dedi. Bende Kayseri pupa'ya gönderdim adamlar şaka gibi teknik sıkıntı yok dediler. müzik dinlerken 5 saat olan süre 2 - 2.5 saate düştü sorun yokmuş! sizce ne yapmalıyım?
  • macarxp M kullanıcısına yanıt
    apple ı ara , durumu anlat kayserideki diğer servislerin adreslerini mail atarlar, ama apple ın kendi servisine yollasınlar istanbula yani , kendileri bakmasınlar , apple kadar ilgilenmiyolar çünkü.

• AirPods almak için bekleyen varsa Amazon.com.tr’de 720₺

Edit: an itibariyle 850₺ olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluerdem -- 15 Aralık 2018; 1:59:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

AirPods almak için bekleyen varsa Amazon.com.tr’de 720₺

Edit: an itibariyle 850₺ olmuş.
    Anlık inip çıkıyor hocam bende takipteyim 700 küsüre düşerse alıcam fiyat harbi iyi . 2. El satmaya kalksam zarar etmem en azından

• quote:

Orijinalden alıntı: Darwin7

Anlık inip çıkıyor hocam bende takipteyim 700 küsüre düşerse alıcam fiyat harbi iyi . 2. El satmaya kalksam zarar etmem en azından

Alıntıları Göster
    Dün öğle saatlerinde 724₺ gibi bi rakamdı. Yine iner sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

Dün öğle saatlerinde 724₺ gibi bi rakamdı. Yine iner sanırım

Alıntıları Göster
    Aynen çalışıyordum o saatlerde akşam eve gidip alırım dedim Bi baktım çıkmış tekrar. 870 bandına geldi akşam. Suand 827 oldu. Tekrar inicek kesin alıcak olan varsa harbiden beklesin fiyatla cok oynuyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darwin7 -- 15 Aralık 2018; 10:41:41 >
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.