Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
16.981
Cevap
469
Favori
954.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple'ın yaptığı her ürün gerçekten iyi. Airpods denilen pahalı ucube bunun ististası. Kendim 6s plus ve ipad pro sahibiyim. Ama sennheiser, bose, marshall vs markalar varken gerçekten buna o kadar para verilmez. Alan arkadaşlara hayırlı olsun ama Biraz ses ve müzikten anlayan adam almaz zaten :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben abd deyim ve burada da 6 hafta içinde gelir diyor şaka gibi. Muhtemelen 1 ay sonra buradaki storelara gelir stoku. Macbookpro da öyle olmuştu.
  • Nihayet "gönderim hazırlığı" aşamasına geçti.
    Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Log-o -- 15 Şubat 2017; 8:11:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9 unda almıştım bende benimkide gönderim hazırlığında şuan

• bydemirci B kullanıcısına yanıt
    bydemirci, 9 Ocak mı?
  • Evet 9 ocak. 22 şubat teslim olarak görünüyordu. Bakalım akşam gönderildi olacakmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bydemirci -- 15 Şubat 2017; 15:46:11 >

• Benimki de gönderilmiş :)

Hayırlı olsun, güle güle kullanın şimdiden...
  • teşekkürler size de,, forumda alan herkeze de,, umarım bir sıkıntı ile karşılaşmayız. forumlarda kutusunun şarjının kendiliğinden bittiğini okumuştum umarım öyle birşey yoktur..
    Yeni update ile kutunun cabuk bitme olayi ortadan kalkti sanirim. Gerci bende hic sorun olmadi ama olanlarda da sorun giderildi, bir cogunda.

• Arkadaşlar ürünü teslim aldım, ilk izlenimlerime göre gerçekten güzel bir ürün, tabi zamanla kullanınca daha iyi anlayacağız, darısı bekleyenlerin başına...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Log-o -- 16 Şubat 2017; 13:33:37 >

• Tekrar hayırlı olsun benimkide geldi. Beğendim baya,, ama macde kullanıyorum logitech in mx anywhere 2 bluetooth mouse u arada kopuyor.. direk iphone dan eşzamanlayıp kullanmak gerçekten güzelmiş. Test için müzik açıp bıraktım telefonu evin öbür ucundan sorunsuz çekti çok iyi.. Ses kısıp açma olayının olmaması (siriyle yapılması) kötü biraz. BeatsX i de düşünüyordum ama kulak içi olduğundan elemiştim. Kulak içi kullanamıyorum.. Neyse hayırlısı :))
    Teşekkürler, bende Mac'de denedim herhangi bir problemle karşılaşmadım sanırım Magic Mouse ile tam uyumlu çalıştığı icin. Güle güle kullanın.

• Ben de bugun siparis gectim sabirsizlikla bekliyorum. Surekli stok kovaladim ama hic bir yerde yoktu. Sadece brightstar in satis sitesinde stok var gozukuyordu aradim sordum elimizde var dediler. Ordan siparis gectim. ustelik fiyat farki yok yine 899 TL Apple Turkiye garantili. Israrla sordum her seferinde stok var elimizde bugun ya da pazartesi kargoya cikariz dediler bakalim ne olacak. Bekliyorum.
  • gfbmert kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle hiç pişmanlık duymayacağın bir ürün. Hayırlı olsun şimdiden.

• Cok tesekkur ederim dostum
  • Ben eski fiyattan sipariş vermiştim daha bugün geldi... ben bu kadar beklemiyordum... 34 yaşındayım tüm bluetooth'lu kulaklıları almış kullanmışımdır... hatta nokianın n91 ile tanıttıkları o muhteşem kafa üstü kulaklığımda dahil... en son lg hbs 1100 platium (harman kardon) kullanmıştım... ben silikonsuz kulak içi olmayan kulaklıktan böyle kaliteli ses duyacağıma inanmıyordum... tek kelime ile ömürlük diyeceğim...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Urunumu teslim aldim. Dun siparis verdim ve bugun sorunsuz bir sekilde teslim aldim ustelik ayni satis fiyatindan 899 TL. Ben aldiktan sonra sanirim uyandilar ise 1099 oldu bir anda satis fiyati. Ama ellerinde stok var bilginiz olsun.
  • Kim ne derse desin parası olana vız gelir tırrıs gider. Bizim yeğende zorlu'da sıraya sokulunca dayanamadı internette onca Arama sonucunda n11'den 1200 tl ye aldık, kupon puan combolarla 170 200 arasını kurtardık ve mağaza da istanbuldaymış 4 de teslim aldım çok şüphede ettim ürünü de sorguladım harbi Türkiye ürünü çıktı. Anladım ki ya toptancılar topluyor ya da apple bilerek kendini naza çekerek marka değerini arttırıyor. Ama 1000 lira kulaklık kafamda deli sorular

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.