Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
16.963
Cevap
469
Favori
953.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben konuşmada kullandığım için yeterli bana abi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • LookAlive L kullanıcısına yanıt
    Çok farklı sınıfta kulaklıklar bunlar. Kullanışlılık açısından her türlü airpods. Ses kalitesi de tatmin eder. Airpods 2'yi bekleyebilirsiniz tabi ama daha pahalı olacaktır.
  • hopeful H kullanıcısına yanıt
    İyi günlerde kullan isabetli bir seçim yapmışsın.

• LookAlive L kullanıcısına yanıt
    Kullanışlılık açısından Airpods’un üstüne yok, tipik apple ürünü. Zaten parayı da konforuna alıyor. Hele de apple ürünleri kullanıyorsanız. Şarj süresi ve bağlanılabilirlik pratiği mükemmel. müzikte ses tatmin eder ama parasına değecek kadar çok üst düzey beklenti içinde olmayın. görüşmelerde ses iletişimi iki taraflı da problemsiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cazsever -- 17 Kasım 2018; 14:53:32 >
  • Arkadaşlar yok mu forumda windows 10 ile kullanıp sorun yaşayan? Kulaklıkla oyun oynarken sorun olmuyor ancak film ya da video izlediğimde bir süre sonra ses gidiyor bağlantı kopmamasına rağmen, sonra tekrar kendi kendine geri geliyor. Sanki tasarruf moduna almış gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarkaryan

Arkadaşlar yok mu forumda windows 10 ile kullanıp sorun yaşayan? Kulaklıkla oyun oynarken sorun olmuyor ancak film ya da video izlediğimde bir süre sonra ses gidiyor bağlantı kopmamasına rağmen, sonra tekrar kendi kendine geri geliyor. Sanki tasarruf moduna almış gibi.
    Aynı sorunları yaşıyorum hatta bir arkadaşım daha yaşıyor sadece windows üzerinde olan bir sorun bu.
  • Çift tıklama konusunda sorun yaşıyorum, normal çift vuruş anında algılama yapmıyor. Kulağımda baskı hissedecek şekilde 2 kere vurmam gerekiyor normal mi?
  • MAICO kullanıcısına yanıt
    dokunuş yada baskı gibi değil. tap tap iki kez vurmanız gerekiyor.
  • ezimuse kullanıcısına yanıt
    Dokunma veya baskıdan bahsetmiyorum, kulaklığa bu kadar sert vurmak mı gerekiyor? Hafifçe tıklattığımda algılamıyor?
  • MAICO kullanıcısına yanıt
    Biraz hızlı vurmanız lazım. İki vuruşu peş peşe hızla yapın.
  • hepsiburada daki indirimden 900 liraya aldim bakalim umarim pisman olmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LookAlive -- 24 Kasım 2018; 19:22:29 >
  • Su ici kirlenen ve cikmayan kasayo değiştirsinler ve bass tiz biraz arttirmali ve noise olayini kaldirmalari lazim. Ben dis sesleri bile duyabiliyorum. Metal kasa olsa cok guzel olurdu

• Uzun süredir tek kulaklıkla müzik dinliyorum acaba bir zararı olur mu?Birde müzik kalitesi fark eder mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özellikle spor yaparken olan aşırı terlemeye veya kirlenmeye karşı korumak için dış tarafına takılan sünger,kauçuk gibi bir ürün var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: erhan911

Özellikle spor yaparken olan aşırı terlemeye veya kirlenmeye karşı korumak için dış tarafına takılan sünger,kauçuk gibi bir ürün var mı ?
    Var hocam.
    https://www.mobilcadde.com/earpods-ve-airpods-seffaf-beyaz-kulakici-kulaklik-silikonu-94413

Bunun kancasız ve daha ucuz versiyonları n11 de var.
  • Apple MMEF2TU/A Apple Airpods Bluetooth Kulaklık Apple Airpods BT Kulaklık, Beyazhttps://www.amazon.com.tr/dp/B07CSRRKG4/ref=cm_sw_r_cp_api_yPvaCbS1CACBJ

782 tl.

Bu kadar dusmedi sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: teqali

Apple MMEF2TU/A Apple Airpods Bluetooth Kulaklık Apple Airpods BT Kulaklık, Beyazhttps://www.amazon.com.tr/dp/B07CSRRKG4/ref=cm_sw_r_cp_api_yPvaCbS1CACBJ

782 tl.

Bu kadar dusmedi sanırım

782 değil de 872 görünüyor paylaştığınız linkte

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• teqali kullanıcısına yanıt
    872 ₺ hocam. Sizce bu fiyata değermi.

• quote:

Orijinalden alıntı: freedom77

quote:

Orijinalden alıntı: teqali

Apple MMEF2TU/A Apple Airpods Bluetooth Kulaklık Apple Airpods BT Kulaklık, Beyazhttps://www.amazon.com.tr/dp/B07CSRRKG4/ref=cm_sw_r_cp_api_yPvaCbS1CACBJ

782 tl.

Bu kadar dusmedi sanırım

782 değil de 872 görünüyor paylaştığınız linkte

Alıntıları Göster

O anda 782 tl idi :)

İhtiyac meselesi. Yurt disindan bile alsaniz daha pahali. 840 tl suan ki kurla.

782 tl, Üstüne 3 taksit faizsiz.

Ben spor yaparken kullanmak icin aldim. Kablo kulakligi kopardim. Zaten biliyorsunuz iphone 7 ve sonrasi icin hem sarj hem kulaklik ayni soket.

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.