Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: farukakgun Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
16.963
Cevap
469
Favori
953.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tabiki öyle. Hatta işitme cihazlarına desteği vardı zaten iOS un. Şimdide bunu control center a ekleyip AirPods ilede mümkün kıldılar. Ama işitme sorunu olmayanlarda kullanabilir, ondan farklı odada nasıl oluyor diye denedim.
  • bir tane alamadık ama fiyat sürekli yükseliyor
  • -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    Denetim merkezinde eklemek için işitme diye bir ayar bulamadım. (11.4)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bayugur kullanıcısına yanıt
    iOS 12 de geliyor.

• -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    Anladım, teşekkür ederim.

• Apple ın uzun zamandır ürettiği en iyi ürün budur. Keşke daha önce alsaymışım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar dün itibari ile airpods alarak aranıza katıldım.
    Deneyimleriniz sonucunda bana verecek tavsiyeleriniz var mıdır kullanırken. Yoksa sadece takıp kullan ve çift dokunuşa özellik atanabilen bir cihaz mıdır?
    Saygılar.
  • Sonunda ben de aldım. Hem de ağırlıklı müzik dinlemek için. ve neden önceden almamışım diye pişman oldum. Gerçekten tartışmamız her anlamda müthiş bir cihaz. tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Font_Drakula

Sonunda ben de aldım. Hem de ağırlıklı müzik dinlemek için. ve neden önceden almamışım diye pişman oldum. Gerçekten tartışmamız her anlamda müthiş bir cihaz. tavsiye ederim.
    Parasını hakediyor mu kesinlikle? Kalite olarak nasıl?
  • Peki bu kulaklıklar spor yaparken düşmüyor mu?

• Spor yaparken düşmüyor, ios cihazlarla mükemmel derecede stabil çalışıyor, pil ömrü ve şarj süresi gayet iyi, kullanımı çok keyifli. Arkadaşlar apple cihazı kullanıyorsanız kulaklık almayı düşünüyorsanız ve 700-800 tl gibi bir meblağ gözden çıkardıysanız başka soru sormanıza gerek yok Airpods alın keyfinize bakın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

Parasını hakediyor mu kesinlikle? Kalite olarak nasıl?

Alıntıları Göster
    Elimde beats kafaüstü ve sennheiser kulakiçi var. Bunlara karşı değerlendiriyorum. Kesinlikle bence ediyor. Bass ağırlıklı ve rock Blues ağırlıklındinlerim genelde ama AirPods çok dengeli bir kulaklık hiç eksiklik hissetmedim çok temiz sesi var. Her tür müzikte denedim sıkıntı yok. Ama şu da var günümüz koşullarında fiyatı fazla. Dolardan kaynaklı. İmkanınız varsa alın derim. Bu arada dışarda da denedim dış sesi tam kesmiyor ama benim için sorun olmadı.

• Arkadaslar bugün ben de airpod alarak araniza katildim. İlk izlenimlerimi aktarmak isterim. Ses kalitesi earpods tan bir tik daha iyi, tasarimi sik ve ergonomik kulakta duruyor dusme gibi bir osrun da olmadi hic. Gorusme kalitesi gayet iyi su anlik bir sikinti yok insallah olmaz.

Soyle birkac resim eklemek istedim merak edenler icin

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU]

• Arkadaslar merhaba sanirim bir sorunum var. Az once kutuyu incelerken kasa acikligi oldugunu fark ettim. Ne yapmam gerekli moralim bozuldu daha ilk gunden. Bir de kulakliklardan birinin birlestigi noktada biraz fazla cikinti var. Yarin apple teknik servisine goturmeyi dusunuyorum.

• Hocam nerden almıştınız kulaklığı?

• Merhaba çoğu böyle zaten. Kapak sağa sola oynuyor normal bu. Kulaklıklardaki durumda normal. Gördüklerimde var bu bendede öyle. Zevkini çıkarın bunlar sorun değil bence değiştirselerde yenisi öyle olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -tayfun-

Merhaba çoğu böyle zaten. Kapak sağa sola oynuyor normal bu. Kulaklıklardaki durumda normal. Gördüklerimde var bu bendede öyle. Zevkini çıkarın bunlar sorun değil bence değiştirselerde yenisi öyle olacaktır.
    Anladigim kadariyla kafaya takilacak bir sorun degil. Sizinkinde de var mi kutuda boyle bir sorun hocam?

• Evet aynen kafaya takılacak bir sorun değil. Var kutunun kapağı sağa sola oynuyor herkeste böyle. Kulaklıklardakide daha az veya daha çok o çıkıntılar var hep.
  • quote:

Orijinalden alıntı: altugbank

Hocam nerden almıştınız kulaklığı?
    Turkcellden hattin uzerine aldim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: -tayfun-

Evet aynen kafaya takılacak bir sorun değil. Var kutunun kapağı sağa sola oynuyor herkeste böyle. Kulaklıklardakide daha az veya daha çok o çıkıntılar var hep.
    Uzun vadeli kullanimda sorun cikarmaz degil mi? Biliyorum fazla soru sordum ama :)

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.