Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (420. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.981
Cevap
469
Favori
954.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 418419420421422
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynı şekilde bana da pmle ulaşabilirsiniz. Kapalı kutu jelatinli Airpods 2. Nesil. Yer Ataşehir İstanbul.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çekirdek61 Ç kullanıcısına yanıt
    Düzgün bi cevap gelmemişti ürünü aldım kendim cevaplayayım bari. Öncelikle kablosuz kulaklıktan kablolu kulaklık gibi performans beklemeyin diye internette Bazı haberler dönüyordu bu sebeple çekincelerim vardı. Ürünü aldım müzik konusunda bass, ses kalitesi , 8d verdiği his vs her açıdan kablolu kulaklıklardan daha iyi. Biraz daha çekinmemin sebebi yaklaşık 1 yıl Samsung Buds kullanmamdi çünkü gerçekten kutudan çıkan kablolu kulaklıklar Buds’a göre çok kaliteliydi. Hatta dışarıdan alacağınız 20 TL’ye herhangi bir kulaklık buds dan daha iyi . Bende bu sebeplerden dolayı korkarak aldım ama gönül rahatliyla alabilirsiniz derim.

• Xrage77 X kullanıcısına yanıt
  • Normal modeli mi, kablosuz şarjlı modeli mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugra_091 kullanıcısına yanıt
    Benimki normal

• Ipad’in yanında airpods pro alıp da satmak isteyenler iletişime geçebilir

• Arkadaşlar airpods 2. Nesil kulaklığım var p30 pro da bağlantı kurdum ama herhangi bir ses aşırı kısık ve dışarıda duymakta zorlanıyorum. Çözümü var mı??

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. AirPods pro kullanıyorum bir sorun ile karşılaştım. Kulaklığı spor yaparken kullanıyorum genelde. 1 saatte yaklaşık yüzde 80e ne düşüyor. Kutusuna koyuyorum. 5 dakika Sonra tekrar kullanmak istediğimde şarjı yüzde 40a bazen 50e bazen yüzde 20 e düşmüş gösteriyor. Çözülebilir bir sorun mu yoksa Hiç uğraşmayım servise mi vereyim?

• yusufbayrak82 Y kullanıcısına yanıt
    kulaklık kutuya oturmuyor bunun sebebi de silikon başlık kaynaklı muhtemelen düzgün takılmadı bende de öyle bazen popup çalişmiyor kulaklığı hareket ettirince hemen çalışıyor.
    UNUTMA cihazi resetlersen kulaklık oturmayınca bağlayamazsın tekrar o yüzden kulaklıkların sisteme tam oturmasını sağlaman gerekiyor.
  • Arkadaşlar pro cihazımı nakite sıkıştığım için satıyorum. 21 ay garantili, gürgençlerden alınma. Hiç bir sorunu yoktur. Fiyatım 1300 Mersindeyim, önceliğim elden satmak.

• Airpods 2 mi mat siyah renk kaplatmak istiyorum.Yurtdışında var fakat türkiyede denk gelmedim.Var mı bilen yada kaplatan?

• Bu sabah apple’dan gelen ios14 tanıtımını okurken dip notta prolara gelen ses güncellemesinin airpods2’lere de geleceğini gördüm. Ancak doğru mu anladım bilmiyorum siz üstatlara danışayım dedim

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mete E. -- 14 Temmuz 2020; 11:17:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mete E.

Bu sabah apple’dan gelen ios14 tanıtımını okurken dip notta prolara gelen ses güncellemesinin airpods2’lere de geleceğini gördüm. Ancak doğru mu anladım bilmiyorum siz üstatlara danışayım dedim

Çok iyi olur. Ben hatta active noise cancelling in de yazılımla eklenebileceğini düşünüyorum. Sonuçta Huawei de aynı dizayna sahip kulaklıklarda anc mevcut. AirPods da güncelleme alan bir cihaz olduğu için böyle bir uygulama da yapılsa çok iyi olur. Mesela ben dizayn ve ergonomi için AirPods tercih ettim. Pro kulağıma oturmaz diye.

• ÖlüyenYörüler kullanıcısına yanıt
    iyi yapmışsın allahın cezası alet kullanıcıların çoğunda sadece 1 kulağa oturuyor :(
    Hocam onun için prolarda gürültüyü ölçen ayrı dış mikrofon var diye biliyorum. O sebeple anc’nin gelmesi için sadece yazılım yetmiyor. Ancak 2 de pro da aynı çipi kullanıyor. Yazılımla eklenebilen her türlü destek 2lere de gelmesi gerektiğini düşünüyordum. İlk ios14 tanıtımlarında sadece prolara dolby atmos ve 3D ses uzantıları geleceği söylendiğinden ötürü üzülmüştüm. Bu da yine pazarlama stratejisi çıktı. Yani airpods 2ler de 5.1 7.1 ve dolby atmos güncellemesi alacak diyebiliriz 🦦

• quote:

Orijinalden alıntı: Mete E.

Hocam onun için prolarda gürültüyü ölçen ayrı dış mikrofon var diye biliyorum. O sebeple anc’nin gelmesi için sadece yazılım yetmiyor. Ancak 2 de pro da aynı çipi kullanıyor. Yazılımla eklenebilen her türlü destek 2lere de gelmesi gerektiğini düşünüyordum. İlk ios14 tanıtımlarında sadece prolara dolby atmos ve 3D ses uzantıları geleceği söylendiğinden ötürü üzülmüştüm. Bu da yine pazarlama stratejisi çıktı. Yani airpods 2ler de 5.1 7.1 ve dolby atmos güncellemesi alacak diyebiliriz 🦦
    Ekstradan bir mikrofon yoktur diye düşünüyorum. Şu dinleme olayı nasıl hem pro hem AirPods 2 de varsa anc de yazılımla konulabilir diye düşünüyorum. Kulak içi olmadığından pro kadar izole olmaz ama yine iş görür. 2 lerden memnunum ama dışarıda ses olunca biraz sıkıntılı oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

iyi yapmışsın allahın cezası alet kullanıcıların çoğunda sadece 1 kulağa oturuyor :(
    Sen iade edecektin edemedin mi

31 Temmuz'a kadar süre uzatılmış arabam yok 4 aydır da evdeyim 20-25 temmuz'da iade ederim şimdi dolmuşlar falan çok dolu riske girmek istemedim
  • Airpods Pro aldım hepsiburada.com dan 1650₺ apple store fiyatı 2099₺

Kulaklık ise efsane diyebilirim. Eksiği yok fazlası var. 10/10

• Arkadaslar merhaba 2.nesilden proya gecis yapiyorum kutu cok ciziliyor proda kilif kullanmayi dusunuyorum oneriniz varmi?

• 
Sayfa: önceki 418419420421422
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.