Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.963
Cevap
469
Favori
953.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Doların artışına bağlı olarak düşmesi zor gibi. Bende bekledim baktım düşmüyor. 2. El aldım geçtim :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ezimuse kullanıcısına yanıt
    Ne kadara aldınız ? hijyen açısından takıntı yaptığımdan 2.el pek düşünmedim. Ama dediğiniz gibi dolar kuru revizesi gelirse yine artacak.
    Psikolojik sınırım 600tl. Bu civara yakın bulursam başka bahanem kalmaz gibi geliyor :)
  • c.guleken C kullanıcısına yanıt
    550ye aldım. Aldıktan sonra alkol ile gerekli temizliği yaparak kullanıyorum. Denemek için almıştım hali hazırda kaliteli bir kablolu kulaklığım vardı. Beğenince kullanmaya devam. Yoksa bende satardım yine

• Ben de bugün almış bulundum. Dolar kuru nedeniyle çok çok yüksek fiyatı. Bir kaç gündür YouTube'dan yurtdışı menşeili videolar izliyorum. Oradakiler bile 160$ çok pahalı diyorlar. Ecnebi kardeşler 160$a pahalı diyorsa biz ölelim. Spor için awei ak8 almıştım. Ancak kulak içiler inanilmaz rahatsız etti. Bugün sesini de dinledim. Benim çok çok hoşuma gitti alet. Yalniz çok biçimsiz duruyor. Kesinlikle strap almak lazım buna.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar, airpods almayi dusunuyorum ancak benim icin cok onemli bir husus var, o da konusurken sesin karsi tarafa ne kadar iyi gittigi. Isim geregi hep sesli ortamlardayim ya da araba kullaniyorum. Iki sekilde de karsidaki kisinin "sesin cok gurultulu geliyor" gibi seyler dedigini duymak istemiyorum. bu konuda performansi nasildir?
  • Lyzard kullanıcısına yanıt
    Yolda yürürken fena değil karşıya net gidiyor. Ancak yanımdan otobüs motorsiklet gibi seyler geçerken karşı taraf anlayamıyor. Bende durum bu şekilde.

• quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

Yolda yürürken fena değil karşıya net gidiyor. Ancak yanımdan otobüs motorsiklet gibi seyler geçerken karşı taraf anlayamıyor. Bende durum bu şekilde.
    Yakınımdan otobüs veya motorsiklet geçerken ben yanımdaki arkadaşımı duyamıyorum :)

Şakası bir yana ben henüz konuşurken karşı taraftan olumsuz bir geri dönüş almadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ezimuse kullanıcısına yanıt
    Dış mekan sesi kısma olayı yok evet. Belki de tek eksi yönü bu. Sanırım Airpods 2 ile bunu da çözeceklermiş. Hem ortam sesi kısma hem de su geçirmezlik 2 için söylenenler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altugbank -- 26 Nisan 2018; 21:11:50 >
  • AirPods'u satıp Beats Solo 3 almak doğru bir tercih mi olur arkadaşlar?
  • Giansello G kullanıcısına yanıt
    Birbirinden çok alakasız iki kulaklık modeli. Elma ile armutu kıyaslamak gibi olur.
  • Giansello G kullanıcısına yanıt
    Dostum bende ikisi de var,
    Nerede kullanacağına bağlı bu sorduğun olay
    İşte çalışıyorsan beats i kullanmak gün içinde zor oluyor (biraz asbest kaçıyor) AirPods daha kolay kullanımı. 👍
    Ama öğrenci yada sporda sadece kullanacaksan beats daha rahat olur👍
    Bence.

• Bugün itibari ile aranıza katıldım. Varım önerileriniz? Şu ayarları yap şöyle kullan gibilerinden.
  • Bu kulaklığın ne ayarı olabilir? Kutudan çıkart tak dinle. Öyle odyofillerin kulaklıları gibi ayarları vesaire yok bu cihazda. Tamamen kompakt.
  • Merhaba arkadaşlar, an itibariyle Turkcell den aldığım en fazla 2.5 3 aylık olan 24 ay Apple Türkiye garantili faturalı tüm aparatları eksiksiz ve tertemiz olan AirPods cihazımı satmaya karar verdim. Cihazıma gözüm gibi baktım, bir önceki AirPods'u mu da forumdan ''ysertac'' adlı kullanıcıya satmıştım. referans isteyenler kendisine sorabilir. fiyat ve ve diğer detaylar için özel mesaj atmanızı bekliyorum.

iyi akşamlar
  • Şu kulaklığın 2. versiyonu çıksada alsak bu ilk versiyon tasarımdan kaybediyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim kutu durduğu yerde biraz şarjı bitiyor. Sizde de böyle bir durum var mı acaba?
  • airpods ile boseyi karşılaştırdım airpods alacaktım ama bosenin basları ve tizleri daha dolgun olduğu için boseyi tercih edeceğim arasında dağlar kadar fark var apple storede 1300 küsür lira ama bence verilir o fiyat. fiyat sınırı olmayan ve en iyisini isteyene bose soundsports free öneririm.
  • Merhaba arkadaşlar. Kulaklıkla ilgili zaman zaman bağlantı problemi yaşıyorum. Sağ veya solda olabiliyor, kulağıma taktığımda bağlantı gelmiyor. Ya kutusunun kapağını açıp kapamam gerekiyor ya da elle bağlantı yapıyorum.

Bu her zaman olmuyor ama açıkçası sinir etmiyor değil. Bunu yaşayan oluyor mu?
  • Universia kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunu aldığımdan beridir yaşıyorum hocam. Bu durumu yaşamamak için önce telefonun bluetooth bağlantısını açıp ardından kulaklığın kapağını yavaşça açtıktan sonra hemen kulağa takmayın. Önce bir kaç saniye bekleyin ardında mümkünse ikisini birden kulağınıza takın. Ve bağlantı sesini duyacaksınız. Onu duymazsanız genellikle elle bağlantı yapıyorsunuz çünkü. Ayrıca her zaman çift tıklama özelliği de çalışmadığı oluyor. Bu tahminimce yazılımsal bir sorun. Apple’ın yakın zamanda airpods için yazılım güncellemesi yapacağını düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreglry -- 30 Nisan 2018; 15:22:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Universia kullanıcısına yanıt
    Bende şu ana kadar 1 kez fln olmuştur galiba. Bluetooth sürekli açık benim. Kapağı açıp kulağıma takıyorum takar takmaz bağlantı sesi geliyor. Hatta bzen telefonla normal konuşurken çıkarıp tek kulağımı takıyorum 5 sn içinde ses airpodsa aktarılıyor. Ancak ara sıra iki kulaklıkta da ses yarım snliğine kesiliyor.
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.