Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: conger , xaqok Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.979
Cevap
469
Favori
954.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kılıf elime ulaştı. Elago değil. Bildiğiniz 1 dolara AliExpress’te satılan kılıflardan. Elago diye sahtekarlık yapıyorlar akıllarınca. Geri iade ettim. Şikayet de ettim firmayı Hepsiburada’ya.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • altugbank kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bilgilendirme için. Ben daha teslim almadım, direk iade edeyim. Memleket sahtekar dolu, yazıklar olsun.

• freedom77 F kullanıcısına yanıt
    Ya aslında bende hata. Heryerde 60 lira olan kılıf 25 lira olur mu? Aracı firma Hepsiburada diye aldandım. Neyse sağlık olsun. Melefoni’den takip edebilirsiniz Elago’nun kılıfılarını. Elago’nun gerçek satıcısı onlardır.

• altugbank kullanıcısına yanıt
    Aynı hataya bende düştüm maalesef. Eğer aynı firma siyahını 59,90’a satmasa yemezdim ama sağlık olsun. İade ederim ben de :)

• Arkadaşlar 700 TL’ye alınır mı ? Apple Watch ve Iphone var... bir de Jabranın yeni modeli çıkmış “ Jabra Elite 65t “ hangisini almalı ? Onun da fiyatı 770 tl civarında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mtan M kullanıcısına yanıt
    Airpods alınır tabi. Apple watch ve Iphone varsa müthiş bir uyum olur.
    Apple ekosisteminde apple'ın kendi cihazları mükemmel uyumlu çalışıyor. Bende birkaç gündür kullanıyorum oldukça başarılı diyebilirim.
    Hocam Airpods al geç. Jabra mabra hikaye onlar.

• Arkadaşlar Apple mağduriyetten ötürü AirPods hediye edecek satmayı düşünüyorum ne kadara satabilirim aceba

• joven kullanıcısına yanıt
    Ama kulakta büyük duruyor hocam AirPods gibi ince görüntüsü yok

• quote:

Orijinalden alıntı: altugbank

Hocam Airpods al geç. Jabra mabra hikaye onlar.
    aynen. katılıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktayy82

Arkadaşlar Apple mağduriyetten ötürü AirPods hediye edecek satmayı düşünüyorum ne kadara satabilirim aceba
    apple stored 899 TL. hepsiburada, n11 ve gittigidiyor gibi sitelerde de 750 TL civarı. yani sen 600 TL. den satarsan kolay alıcı bulabilirsin.
  • Ben n11 den aldım kuponla 704 tl ‘ ye geldi, şu an çok memnunum yorum yapıp tavsiye eden arkadaşlara teşekkür ederim

• Arkadaşlar merhaba, Android telefonum var ve airpods almayı düşünüyorum. Acaba bu şekilde kullanan arkadaşlar var mıdır? Yardımcı olabilirlerse sevinirim. Iconx beğenmiyorum, bu yüzden almak istemiyorum :)

• Şu kablosuz şarj olanı bi gelmedi var mı bir gelişme? Bu sene geleceğini biliyoruz o kadar. Başka güncel bilgisi olan?

• Kampanyalarla 700₺’ye bulunabiliyor. Almayı kafama koymuştum ama bu airpods 2 çıkacak söylentisi nedeniyle kararsız kaldım. Ne zamana çıkar bir bilgi var mı yoksa beklemeyip almalı mıyım

• Extreme Victory kullanıcısına yanıt
    Sanırım apple’ın kablosuz şarj ünitesi Airpower ile aynı anda satışa çıkacak. Yakında çıkar.

• pozza kullanıcısına yanıt
    en yakin etkinlik haziranda, temmuz, agustos gibi Turkiye magzalarinda olur diye dusunuyorum...
  • Extreme Victory kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, 4 ay bekleyelim o zaman çok acil değil nasılsa

• quote:

Orijinalden alıntı: Extreme Victory

Şu kablosuz şarj olanı bi gelmedi var mı bir gelişme? Bu sene geleceğini biliyoruz o kadar. Başka güncel bilgisi olan?
    Kablosuz şarj olanı diye bir şey yok. Ayrı bir model çıkmayacak sadece kutu değişecek kablosuz şarj destekleyecek şekilde. O da ayrı ayrı satılacak.

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.