Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (388. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.920
Cevap
468
Favori
949.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gkkurt

Hocam benzer bir sorun ben yaşamıştım airpodsu sıfırlayınca düzeldi, ayrıca redmi telefonlarda böyle bir sorun olduğunu okumuştum ya bu konu içinde yada başka bir yerde tam hatırlayamıyorum başka bir cihazda denedinizmi ?
    Ya huwaide denedim kayıp var ama redmideki kadar değil. sıfırladım düzelmedi nafile. imeli atınca farklı ülkenin romundan sanırım yaşadım bu olayı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • berkans kullanıcısına yanıt
    Merhaba dostum. Bugün pro modelini aldım Gürgençler’den. Şimdilik çok memnunum ancak bir şey canımı sıktı. Kapağın üst bölümü sağa sola harelet ettirince çıt çıt ediyor. Menteşe yüzünden. Zorlu’ya değişim için götürmek gerekir mi yoksa normal midir bilemedim Proların menteşesi biraz daha farklı çünkü.

• Dün airpods 2. Nesil gelmişti 02/2020 üretim müzik çalmadığında sağ kulaklıktan ince bir ses geliyor ama solda hiç bir şey yok, daha önce yaşayan var mı bunu? Android te kullanıyorum ses seviyesi baya iyiydi full sese alamıyorum ama bu ses hasta etti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Universia kullanıcısına yanıt
    Tüm prolarda aynı. Bilerek öyle yapmışlar oynaması normal, götürmenize gerek yok yani.
  • berkans kullanıcısına yanıt
    Böyle hocam benim sıfır kutıusunu açtığım 3. Cü airpods 2 im hepsi bu şekildeydi.

• thsnblt kullanıcısına yanıt
    Olabilir hocam o konuda bilgim yok malesef ama başına gelen arkadaşlar illaki vardır cevaplayacaklardır.

• Darkeita kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de yeni aldım 2. Nesil 4. Ay üretimli geldi çok deneyimim olmadı henüz ama benim de sağdan çok ince bir ses geliyor müzikte çok anlamıyorum ama görüşmede duyuyorum

• Aynen hocam müzikte duyulmuyor ama kapalıyken ince bir ses geliyor kronik mi anlamadım.

• Şeffaf modda iken ve hareket halindeyken sağ kulaklıktan sanki birşey kopmuşta hareket ederken sağa sola çarpıyor gibi tıkır tıkır ses geliyordu servise verdim 3 gün içinde yenisini verdiler. Bilginiz olsun diye yazıyorum belki sorun yaşayan vardır

• crank444 kullanıcısına yanıt
    Anc modda yokmuydu o ses? Bırıyle konusurken olmuyormuydu?

• gemstoneblue kullanıcısına yanıt
    Anc moda alınca olmuyordu. Şeffaf modda konuşurken yada müzik dinlerken farketmez tıkır tıkır ses geliyordu

• Arkadaşlar merhaba. Airpods 2. nesil kulaklıklarım telefonda konuşurken sesimi iletmiyor ama pubg oynarken iletiyor. Başka telefonda da denedim sorun aynı. Başına gelen ya da çözümünü bilen var mı ?

• Başay B kullanıcısına yanıt
    tek yapabileceğin sanırım kulaklıkları sıfırlamak başka bir şey yapamıyoruz.
    kulaklıkları sıfırlamayı deneyebilir misiniz ?
  • 1. Nesil airpods vardı.
    Airpods Pro aldım.
    Çok memnunum. İmkanınız varsa hiç düşünmeyin derim..

• crank444 kullanıcısına yanıt
    Haa sizdeki farklıymıs

• Başay B kullanıcısına yanıt
    Mikrafonun kapalıdır içerden ayar kısımlarına bak bence yada sıfırla podları tekrar kur tanıt

• Merhaba, AirPods 2. Nesil almak istiyorum, bir süredir forumu takip ediyorum.

Kronik sorunları mı var cihazın, ya da aynı kişiler yazdığı için mi bana öyle geldi.
    2-3 kere servise giden, değişime giden cihazlar, cızırtı, kısık ses sorunları vs..

• Merhaba benim sormak istediğim Hepsiburada üzerinden AirPods pro alıp da problem yaşayan var mi? Bazı yerlerde çok kötü yorumlar gördüm sahte ya da ikinci el vs. 24 mayısta sipariş vermiştim daha ulaşmadı elime çok bekledi ortalıkta kapıdan iade mi etmeliyim sizce yoksa gelince kuyuyu açmadan seriyi kontrol edip kullanmalı mıyım? Yani kılıf bile almıştım ama o kadar para verip de problem yaşarsam ve iade almazlarsa gerçekten koyar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orgrim -- 7 Haziran 2020; 20:54:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orgrim

Merhaba benim sormak istediğim Hepsiburada üzerinden AirPods pro alıp da problem yaşayan var mi? Bazı yerlerde çok kötü yorumlar gördüm sahte ya da ikinci el vs. 24 mayısta sipariş vermiştim daha ulaşmadı elime çok bekledi ortalıkta kapıdan iade mi etmeliyim sizce yoksa gelince kuyuyu açmadan seriyi kontrol edip kullanmalı mıyım? Yani kılıf bile almıştım ama o kadar para verip de problem yaşarsam ve iade almazlarsa gerçekten koyar
    ben hb den aldım sorun yaşamadım ama yaşayan var sorunlu çıksa iadesi zor amazondan alsaydınız

• Peki teşekkür ederim. Ben evdeyken gelirse kapıdan iade deneyeceğim büyük ihtimalle. Arızalı çıkarsa uğraşacak vaktim yok hiç maalesef.

• 
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.