Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (383. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.976
Cevap
469
Favori
954.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Her gun farkli bir problem duyuyoruz. Bunu ilk defa duydum acikcasi🤨

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuşma sırasındaki ses cızırtısı acaba güncellemeden dolayı mı oldu? 2d13 sürümünde böyle bişey yaşamamıştım hiç

• Arkadaşlar merhaba . Apple watch da da aktif şekilde kullanabileceğim bir müzik uygulaması satın almak istiyorum spotify ile apple müzik arasında kaldım . Sizce hangisi daha kullanışlı olur ayrica normal internet paketinden hangisi daha az harcama yapar ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • olcayypc O kullanıcısına yanıt
    Konunun yeri burası değil ama Türkiye’de daha çok spotify kullanılıyor ama ben airpodslar ile ikisinde denedim Apple müzik bana daha kaliteli geldi.Çevrenizdeki kişiler ile beğendiğiniz müzikleri paylaşan biriyseniz çoğunluğa göre tercih edebilirsiniz çok büyük farkları yok açıkçası rakamsal olarak Apple müzikte daha fazla şarkı olduğu söyleniyor günlük kullanımınızda ne kadar etki eder bilemiyorum.Saatte kullanacağınızı söylemişsiniz ben olsam Apple ile devam ederdim.Veri kullanımı açısından farklarının yüksek olduğunu düşünmüyorum en fazla harcayan Tidal diğerleri arasında sanırım çok fark yok.Kalite ayarlarından müziğin aktarım değerini seçip veri kullanımını düşürebilirsiniz.Bilmiyorum diğer arkadaşlar neler kullanıyor...

• cmuniryavas C kullanıcısına yanıt
    Hocam cook teşekkürler gerçekten konu degil belki ama ekosistem olarak belki bilen vardır diye yazdım . Bide apple müzikden yanayım da 3 aylık kullanım icin ilk girişte mi hesap tanımlıyorum yada nasıl oluyor ödeme ?

İlk girerken kart bilgilerinizi veriyorsunuz 3 ay bir para çekmiyor hesaptan sonrasında ödeme başlıyor.

3 ay sonra mi ödeme icin kart tanımlanmasını istiyor ?

Hayır en başında giriyorsunuz kart bilgilerinizi.

3 ay içinde devam etmezsem iptal oluyor ozaman anladım tamam . Netflix gibi düşünmek lazım oradadır deneme oluyordu öyle . Teşekkürler hocam bilgilendirme icin

• Arkadaşlar az önce airpods pro kulaklığımı windows masaüstü bilgisayarıma bağladım sorunsuz hızlı bağlanıyor.
    Youtube da 8D music lere denk geldim açtım kalite mükemmel bilgisayarımın sesini sonuna kadar açtığımda gerçekten dayanılması zor bir seviyeye ulaşıyor. %50 ideal oluyor.
    Ancak kulaklığımı iphone telefonuma bağlayıp aynı müziği çaldığımda son seste ancak pcnin %50si kadar yüksek ses geliyor. (gürültü engelleme açık yada kapalı farketmiyor)
    Bu durum normal mi?
  • aerius123 kullanıcısına yanıt
    Airpods pro ile denemedim ama airpods 2 ile değişen bişey olmadı performans aynıydı ayrıca benim airpods 2 lerim ses 100 de 100 ken hiç bir zaman dayanılmıcak ses vermedi ne windows ile ne android ile nede ios ile

• gürgençler bugün faturayı kesmiş yarın kargoya verirler büyük ihtimal seri numarası vs yazıyor faturada üretim tarihini hangi siteden sorguluyorduk
  • quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

gürgençler bugün faturayı kesmiş yarın kargoya verirler büyük ihtimal seri numarası vs yazıyor faturada üretim tarihini hangi siteden sorguluyorduk
    26 Nisan 22:25 sipariş geçtim.

28 Nisan'da "00000*** 'Nolu Siparişiniz Teslim Edilmek Üzere Sevk Birimine Ulaştı." diye bir mail geldi.

29 Nisan'da e-fatura mail olarak geldi fakat hala kargo bilgisi yok.

Kargoya da yarın verirler umarım. Alırken sordum 5-7 iş günde veriyoruz dediler kargoya. Stok olan bir şeyi neden bu kadar geç kargoluyorlar onu anlamadım.

Zaten almadan önce biliyordum kargoya geç verdiklerini ama dedikleri sürenin dışına çıkmazlar umarım, o zaman sevgilerimi iletirim. :)

• Motorola verve buds 200 veya 110 hakkında ne düşünüyorsunuz peki lütfen AirPods la karşılaştırma yapmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FoBç -- 31 Mayıs 2020; 23:43:47 >
  • aerius123 kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen normaldir az ses cıkıyor pcde denemedım ama lakin kendı ıcıne atılan yada spotyden dınlenen muzıklerın bır tık daha ıyı oldugunu soyluyorlar

• Bisiklet kullanıcıları için bu cihazı önermiyorum. 40km/h hızdan sonra hangi modda olursa olsun rüzgardan başka bir şey duyulmuyor. Ayrıca siri hiç bir şekilde sesimi duymuyor.( Pro olan için konuşuyorum, diğerleri hakkında bilgim yok)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metropol33 -- 1 Haziran 2020; 1:10:1 >
  • Metropol33 kullanıcısına yanıt
    Siri duyuyor son surumde bıraz sıkıntı var gibi seslenıyorjm ıkıncı seslenıyorum fırca atar gibi buradayım yada dınlıyorum dıyor aslında duyuyor bugun gurıtulu halde sunu ara dedım şak aradı bazen ses vermıuor sadece korkuyorum bazen 2. Siri demeye ya ne varbe yetti artık diyebılır 😃

• gkkurt G kullanıcısına yanıt
    Çok güzel zaten önemli olan müzik dinlerken kulaklıktan ne kadar çok ses çıktığı değildir çıkan sesin basların ve tizlerin düzgün çıkması telefon konuşması halinde ise dışarıya ses vermemesi ve konuşan kişinin sesinin temiz bir şekilde karşı tarafa geçmesidir yanlışmıyım hocam

• FoBç kullanıcısına yanıt
    Çok doğru hocam müziklerde herhangi bir sıkıntım yok ama telefon görüşmelerinde earpodsla karşılaştırdığımda ses kısık bi türlü çözemedim nedenini

• gerçekten hayat kurtarıcı apple ürünü. yıllarca kablo dolanması, kablo kopması, kıyafetine ve eline koluna takılması, seni telefonu kulağına tutmaya bağımlı yapması gibi gibi birçok zahmetten kurtarmıştır. üstelik ses kalitesi de daha iyi. tek dezavantajlı yanı, şarj etmek durumunda bırakması; fakat 15 dakikada şarjı %80 dolduruyor. kutusu da tam doluyken kulaklığı 4-5 kez şarj ediyor. çok uzun yolculuklar haricinde sizi yarı yolda bırakmaz yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.