Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (382. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.978
Cevap
469
Favori
954.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://www.amazon.com.tr/gp/help/customer/display.html/ref=orc_hp_s_retpol?ie=UTF8&nodeId=201819200 buyrun hocam hemen baştaki kırmızı başlıklı yazıda bahsediliyor.

Ayrıca Airpods 2'yi sünger ile kullanan arkadaşlar sünger önerisinde bulunabilir mi acaba? Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Musubi M kullanıcısına yanıt
    Süngerler kulaklıkları kutuya sokarken engel oluyor, tavsiye etmiyorum. Engel olmayanını yapmışlarsa bilemem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu şekilde çalışıyor malesef.
  • Elimde huawei p20 pro var airpods windows da yüksek ses alabilirken telefondan baya düşük ses çıkıyor. Yanı sorunu yaşayan varmı. Iphone ile farkı deniyorum çok fark oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saitates kullanıcısına yanıt
    Sorunu çözdünüz mü bende de aynı sorum mevcut

• gözümü karartım hazır bonus'dan da puan kazanmışım bir pro alayım dedim ama amazonda kredi kartı puanı geçmiyor galiba beceremedim o sebeple n11 den alıcam gürgençler üzerinden.

gürgençler iyi midir ? alışveriş yapan oldu mu
  • 1 ay oldu alalı diyordum iyi hadi bişeyi yok nazar değdi herhalde Bugün konuşma sırasında farkettim sol kulaklık baya cızırtı yapıyor elimle oynatınca daha çok fark ediliyor. Bu sorunu yaşayan varmış herhalde sorunu nasıl çözdünüz arkadaşlar ? Hemen de garantiye vermek istemiyorum

• Btuhan35 kullanıcısına yanıt
    Hocam sol kulaklık cızırtı problemi 10 kişide falan ben gördüm. Servise verdiler sol kulaklık değişti dediler.
    Müzik çalarken cızırtı vs oluyor mu yoksa sadece konuşurken mi oluyor ?

Gürültü Engelleme ve Şeffaf mod kapatıp bakın,Ben de mesela sağ kulaklığı kulağıma takarken veya bastırdığım da ıslık gibi bir ses çıkıyor
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Hocam bende AirPods 2 var. Bende konuşma esnasında oluyor sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

gözümü karartım hazır bonus'dan da puan kazanmışım bir pro alayım dedim ama amazonda kredi kartı puanı geçmiyor galiba beceremedim o sebeple n11 den alıcam gürgençler üzerinden.

gürgençler iyi midir ? alışveriş yapan oldu mu
    gürçenler iyidir de çok geç kargoya veriyor benim arkadaş aldı 2 haftada falan geldi yorumlarda da çoğu böyle yazmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chn_yldz_ -- 29 Mayıs 2020; 19:2:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

Airpodsun kutusundaki tuşa 15 saniye basılı tutarak resetleyin . Sonra tekrar telefon ile eşleştirin %90 ihtimalle düzelecektir.

Alıntıları Göster
    Hocam öncelikle cevabınız teşekkürler. Sol kulaklık şarj yüzde 8-10'dan kapanıyor, bataryası da sağdan daha hızlı bitiyor. Bunun sebebi ne olabilir? Ürünü iade mi etmeliyim?
  • Btuhan35 kullanıcısına yanıt
    Bu pıt sesi telefon ile gorusurken bende de oluyor emin degilim ama anc ve transparandada hatta hepsi kapaliyken bile arda Pitsesi duyorum sagdada var soldada acaba problemmi var alali daha bikac gun oldu.

Birde kulak testinde 3 basligada uyumlu dedi :)) bana en rahati en kucuk geldi onu kullaniyorum ama hepsine uyumlu demesi garibime gitti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • busonartik kullanıcısına yanıt
    kulak testi işi hikaye gibi geldi.
    Cihazları avuç içine al öyle tut yine uyumlu diyor.
  • batuhangk kullanıcısına yanıt
    Ben zamanında Huawei p20 pro kullandım, ses seviyesi çok düşüktür. Kulaklık çıkışı da Bluetooth ses çıkışı da ses seviyesi olarak bana çok yetersiz gelmişti.

• gopgop kullanıcısına yanıt
    Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım

• Merhaba,
    Geçtiğimiz hafta amazon türkiyeden airpods 2.nesil aldım üretim 03/2020 kulaklıkları earpodsla karşılaştırdığımda müziklerde aynı gibi bi fark göremedim sadece airpodsların bassları daha doygun gibi geldi fakat telefon görüşmelerinde earpodsla karşılaştırdığımda ses hissedilebilir bi şekilde kısık ne yaptıysam düzelmedi cihazı defalarca sıfırladım sonuç yinede aynı daha önce airpodsla kablolu kulaklığı karşılaştıran oldumu özellikle telefon görüşmelerinde böyle bi sorunla karşılaşan oldumu

Ayrıca cihazı 6s te denedim ve aktif olarak s9 la kullanıyorum sorusu olan varsa memnuniyetle cevaplayabilirim.

• Herkese merhaba, Airpods Pro’yu 2 Mayıs’tan itibaren kullanıyorum. Dün serviste işe giderken YouTube’da video izliyordum sol kulaklık cızırtı yapmaya başladı. Sağ kulaklıkta ise sanki içinde bir top yerinden çıkmış gibi sesler yapmaya başladı. Video izlemeye devam ederken, modları değiştirdim ama sorunlar devam etti.

Spotify’den müzik dinleyerek denemek istedim ancak bu sorunlarla net olarak karşılaşmadım. Biraz canım sıkıldı ama aynı sorunlar oluşacak mı diye denemelere devam edeceğim. Bakalım, eğer daha da kötü olursa servise vereceğim mecbur.

• quote:

Orijinalden alıntı: mechanical01

Herkese merhaba, Airpods Pro’yu 2 Mayıs’tan itibaren kullanıyorum. Dün serviste işe giderken YouTube’da video izliyordum sol kulaklık cızırtı yapmaya başladı. Sağ kulaklıkta ise sanki içinde bir top yerinden çıkmış gibi sesler yapmaya başladı. Video izlemeye devam ederken, modları değiştirdim ama sorunlar devam etti.

Spotify’den müzik dinleyerek denemek istedim ancak bu sorunlarla net olarak karşılaşmadım. Biraz canım sıkıldı ama aynı sorunlar oluşacak mı diye denemelere devam edeceğim. Bakalım, eğer daha da kötü olursa servise vereceğim mecbur.
    Dostum YouTube’da bazen bende sorun yaşıyordum. Bendeki sıkıntı her ikisinden de ses lagli geliyordu takıla takıla. Uygulamaları pek güncellemem YouTube uygulamasının 2018 yılından kalma sürümünü kullanıyormuşum, güncelledim düzeldi.

• Gurgenclerden siparisi geçtim onayladılar hemen

• Arkadaşlar bu AirPodslarda karşı taraf ile konuşurken arkadan gelen su sesine benzer ses sorununu herkes mi yaşıyor?

• 
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.