Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: BurakYelkenci ZZ128 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
16.980
Cevap
469
Favori
954.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
60. Sırada  bugün en iyi #18
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alikemal61

Şu an hepsiburadada indirimle birlikte 685 tlye geliyor. Hala alıp almamakta kararsızım.

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Hazır da sürekli kullandığım kulaklığım kaybolmuşken araştırmıştım bu kulaklığa denk geldim,
    çok düşündüm alıp almamak konusunda iphone 7 ile de gayet uyumlu çalışıyor.
    400 lira bandında olması gereken ürün, bu fiyatlara muadilleri yok ama ses kalitesinden kimse memnun değil klasik kutudan çıkan kulaklığın bir tık üstü deniliyordu incelemelerde. Hala kararsızım, hala kaybolursa düşüncesi var ve hala kulağıma oturmazsa diye soruyorum kendime çünkü mevcuttaki kutudan çıkan kulaklık kulağıma tam oturmuyor.
    O paraya Beats alınır ama sorun şurada ki Apple üretiyor onu da.

Eğer fikrini değiştirip almayı düşünürsen beni de aydınlatmanı isterim çünkü ben almayı düşünmüyorum fakat çok fazla al beni diyor özellikle Apple Watch ile uyumu harika gözüktü gözüme.

• Fiyat çok iyi; bence ihtiyacınız varsa kesinlikle tavsiye ederim. İlk çıktığı zamandan beri aktif kullanıyorum.

Spor yaparken Watch ile kullanıyorum; günlük kullanımda ise tekini. Zaten şarj çok hızlı; sorun olmuyor.

Mac başında iken tek tıkla Mac'e geçiyorum. Gerçekten Apple ekosistemi içerisindeyseniz daha iyisi yok. Özellikle audiophile falan değilseniz bence tatminkar bir ürün kesinlikle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanriseven -- 19 Ocak 2018; 23:51:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanriseven

Fiyat çok iyi; bence ihtiyacınız varsa kesinlikle tavsiye ederim. İlk çıktığı zamandan beri aktif kullanıyorum.

Spor yaparken Watch ile kullanıyorum; günlük kullanımda ise tekini. Zaten şarj çok hızlı; sorun olmuyor.

Mac başında iken tek tıkla Mac'e geçiyorum. Gerçekten Apple ekosistemi içerisindeyseniz daha iyisi yok. Özellikle audiophile falan değilseniz bence tatminkar bir ürün kesinlikle...

Ses konusunda aşırı bir takıntım yok zaten biraz düşününce o parayı teknolojiye verdiğini anlıyorsun,
    Apple watch ile uyumu nasıl detaylandırabilir misiniz?
  • EknCn kullanıcısına yanıt
    hocam merhaba ben dayanamayıp aldım, bugün elime başladı. hatta siparişi verdiğimin ertesi gün elimdeki bluetooth kulaklığı (meizu ep51) sattım.

ses kalitesi güzel, gerçekten kaliteli. henüz dışarda kullanmadım ama muhtemelen ses yüksekliği ve dışardan ses alma konusunda şikayetlerim olacak.
    kulaktan düşmüyor, normalde ben de kulakiçi kulaklık kullanan biriyim ama gerçekten düşmüyor ve rahat.

tabii ki bu parayı bu kadar küçüklüğe ve taşınabilirliğe veriyoruz. apple cihazlarla aşırı uyumu da büyük bir artı tabi. kutusu diş ipi kutumla aynı boyutta neredeyse.

öğrenci halimle paraya kıyıp aldım, maaşlı çalışansan hiç düşünme :)

insan bazen kendini mutlu etmeli.

edit: fiyat ne yazık ki yüksek ama kaybetmeden 3-4 sene kullanırsak değer diye düşünüyorum. muadili gear iconx de bu fiyatta. apple ürünleri kullanmasaydım onu alabilirdim ama apple ürünlerinin yanında yemekteki tuz resmen bu kulaklık.

not: bunları verdiğim para da söyletiyor olabilir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cream cheese -- 20 Ocak 2018; 0:49:0 >

• quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

quote:

Fiyat çok iyi; bence ihtiyacınız varsa kesinlikle tavsiye ederim. İlk çıktığı zamandan beri aktif kullanıyorum.

Ses konusunda aşırı bir takıntım yok zaten biraz düşününce o parayı teknolojiye verdiğini anlıyorsun,

Spora giderken telefonumu almıyorum yanıma; kulaklığı taktığınız an Watch ile eşleşiyor kendi zaten.

Müzikleri Watch'dan aktarıyorum. Fitness ve koşu sırasında kulağımdan kesinlikle oynamıyor; varlığı belli bile değil.

• Dört markayı deneyip test ettim.Biraz daha uzun süreli farklı koşullarda test edip,fikirlerimi inceleme olarak paylaşmayı düşünüyorum.

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alikemal61

hocam merhaba ben dayanamayıp aldım, bugün elime başladı. hatta siparişi verdiğimin ertesi gün elimdeki bluetooth kulaklığı (meizu ep51) sattım.

ses kalitesi güzel, gerçekten kaliteli. henüz dışarda kullanmadım ama muhtemelen ses yüksekliği ve dışardan ses alma konusunda şikayetlerim olacak.
    kulaktan düşmüyor, normalde ben de kulakiçi kulaklık kullanan biriyim ama gerçekten düşmüyor ve rahat.

tabii ki bu parayı bu kadar küçüklüğe ve taşınabilirliğe veriyoruz. apple cihazlarla aşırı uyumu da büyük bir artı tabi. kutusu diş ipi kutumla aynı boyutta neredeyse.

öğrenci halimle paraya kıyıp aldım, maaşlı çalışansan hiç düşünme :)

insan bazen kendini mutlu etmeli.

edit: fiyat ne yazık ki yüksek ama kaybetmeden 3-4 sene kullanırsak değer diye düşünüyorum. muadili gear iconx de bu fiyatta. apple ürünleri kullanmasaydım onu alabilirdim ama apple ürünlerinin yanında yemekteki tuz resmen bu kulaklık.

not: bunları verdiğim para da söyletiyor olabilir :)

Ekstra para harcamayarak onu kapatabilirsiniz bence iyi yapmışsınız dışarıdaki deneyimlerinizi bekliyorum.

• quote:

quote:

quote:

Spora giderken telefonumu almıyorum yanıma; kulaklığı taktığınız an Watch ile eşleşiyor kendi zaten.

Müzikleri Watch'dan aktarıyorum. Fitness ve koşu sırasında kulağımdan kesinlikle oynamıyor; varlığı belli bile değil.

Peki ben Spotify kullanıyorum bununla ilgili sorun yaşar mıyım?

• Merhaba

Bır aırpods var elımde amcamdan aldım. Lakın soyle sıkıntılar olusuyor. Bellı bır süreden sonra sag kulaktakı kulaklık kopuyor sol kulaklıgında sarkı devam edıyor yuvasına koyuyor sadece sagı sarja bakıyor 16 ıkı sanıye sonra bakıyorum 80 bıde kırmızı bır ıbare cıkıyor sag kulaklıkta sarj yerınde. Sag kulaklıkla sol kulaklık kodları farklı bıde birisi a15 bilmem kac dıgerı a17 mı neydı bana yardımcı olabılcek bar mı bı kopma sıkıntısını

• Elim hepsiburada'da al butonuna gidiyor kart bilgilerini giriyorum ama sonrada vazgeçiyorum, kulaklığa en yüksek verdiğim fiyat 380 TL'di acaba ondan kaynaklı olsa gerek pek kolay hazmedemiyorum.
  • iyi günler arkadaşlar ben de almayı düşünüyorum hazır şu hepsiburada indirimleri de varken lakin apple airpods'u yenileyebilir haberleri var internette bunun doğruluk payı var mıdır 2. seri airpods veya kablosuz şarj olabilen airpods case haberleri dolaşıyor ben de öğrenciyim bir kere alıyoruz almışken en iyisi olsun istiyor insan şimdi alırsak apple'ın martta bir etkinlikte veya haziranda WWDC'de yeni bir airpods tanıtma ihtimali var mı sizce ya da airpodslar birkaç ay sonra yeni caselerle birlikte satışa sunulabilir mi ya da bu kablosuz şarj olabilen caseler ayrı mı satılır?
  • EknCn kullanıcısına yanıt
    Dışarda kulaklık çok verimli değil, çünkü dışardan ses alıyor, malum ses yalıtımı yok. O yüzden keşke dışardayken sesi daha yüksek çıksa diyorsunuz.

Onun için de kulaklık süngeri sipariş ettim aliexpressten veriminin arttığını söylüyorlar.

• 4.5.6 kullanıcısına yanıt
    Sadece kutusu değişecekse beklemeye gerek yok bence. Çünkü ona da ayrı bi kablosuz şarj almak gerekecek.

• aslında haklısınız bir de onun için şarj edebileceğimiz bir istasyon ya da pad gerekecek peki sizin airpodsunuz varsa şarj konusunda bilgilendirebilir misiniz toplamda kutu ve kulaklıklar ne kadar sürede şarj ve deşarj oluyorlar çok teşekkürler şimdiden
  • 4.5.6 kullanıcısına yanıt
    Bende bekleyecektim ikinci seriyi ama herhalde sadece kablosuz şarj edilebilen kutu olacak fark. Asıl değişim 2018 sonu deniyor bende hepsiburadadan aldım çok memnunum şu anda, keşke daha önce alsaymışım diyorum rahatlık olarak çok iyi. En iyi kısımlarından biri şarjı zaten. sahiden 5 saat müzik dinleme süresi veriyor test ettim, ve kutuda 25 dkda 0 dan 100 e şarj oluyor kulaklıklar ki hiçbir zaman 0 a kadar ineceğini düşünmüyorum kulaklıkların kullanıp kutuya koyulursa. Mesela son şarjdan itibaren çok az müzik dinledim arada bir telefonla konuştum yani yoğun kullanmadım, 1 hafta sürdü kutunun şarjının bitmesi.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Peki ben Spotify kullanıyorum bununla ilgili sorun yaşar mıyım?

Şahsen Apple Music kullanıyorum ben; harici olarak Watch'un hafızasını kullanabiliyorsun telefondan bağımsız.

Spotify tecrübem hiç yok...

• hayırlı olsun hocam

• Teşekkürler

• Arkadaşlar, bunların kablosuz şarj olanı 2018 de gelecek deniyordu, hala daha kesin bir tarih yok mu?

• Extreme Victory kullanıcısına yanıt
    2018 ilk 6 ay içerisinde bekleniyor, muhtemelen Nisan-Mayıs gibi gelir

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.