Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.981
Cevap
469
Favori
954.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
96. Sırada  bugün en iyi #18
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2018 ikinci çeyrek deniyor yabancı sitelerde ama olabilir tabi. Baktım çıkmıyor bende alırım zaten. Çok kullanmayı istediğim bir kulaklık, baya rahat ettirir durmadan telefonu almak zorunda kalmam elime konuşmak için.
  • Arkadaşlar Hepsiburada dan 719 liraya alacağım ancak apple store da 899 lira bu fark neden acaba? Daha önce Hepsiburada dan alanlar yardımcı olabilirler mi? Şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özellikle Apple Watch ile beraber muhteşem bir kolaylık sağlıyor...
  • gHouse kullanıcısına yanıt
    Apple storeden almanın diğer sitelerden farkı 14 gün içerisinde beğenmezseniz iade edebilmeniz geri kalanlarda diğer sitelerden fiyatının fazla olması dışında hiçbir farkı yok durduk yere 200tl fazla para verip apple storeden almaya gerek yok

• gHouse kullanıcısına yanıt
    Ben hepsiburada'dan aldım arkadaşım. Satıcının özellikle ''hepsiburada'' olmasına bak ve al cihazını. İçin rahat olsun, sorunsuz bir şekilde kullanıyorum alabilirsin.
  • Bu yılın ikinci yarısı yada sonu deniyor yeni AirPods için, birde stok yayılması sürer gibi. Bende beklemeyip hepsiburadadan hazır indirimde varken aldım. Gelir yarın umarım severek kullanırım. İstiyordum hep böyle bir kulaklık rahatlık için.
  • malkockose kullanıcısına yanıt
    Inan hiç aklımıza gelmemişti

• AirPods geldi bugün. İlk defa kullanıyorum. Örneğin kutusundan çıkarıp kulağa takar takmaz bağlanması, macbook, iPhone ve tv ye geçişlerde hızlı olması çok hoşuma gitti. Ses kalitesi earpodslarla aynı geldi ama zaten müzik dinlemek için değil kullanım rahatlığı ve telefonla konuşmak için vs aldım. Kulaklık ile siriyi muhtemelen daha fazla kullanacağım artık ve işe yarıyorda sahiden.

Yalnız tv ye bağladığımda ses artıramıyorum tv kumandasından hep aynı sesle izleyebiliyorum, onun bir yolu var mı bilmiyorum bilen varsa yazarsa sevinirim. Birde ses açıp kısma olsaydı ve siyah seçeceği olsaydı çok iyi olurdu tabi.

Diğer kulaklıkların kutusu büyük oluyor bunun kutusu ufacık ve şarj süresi vs gayet yeterli ve kullanışlı. Genel olarak oldukça beğendim birde silikon siyah kılıf aldım kutunun çok çizilmemesi için. Şimdilik görüşlerim bunlar bakalım kullandıkça tecrübe edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 4 Ocak 2018; 20:50:44 >

• Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak.

Airpods'u 2 telefona tanıtıp; sağ ve sol kulaklığı bağımsız olarak ayrı ayrı kullanabiliyor muyuz ?
  • Kulaklığın kutusu dün aldım evden çıkmadım koltuğun üzerinde kumaşa sürtmeyle bile ışıkta kılcal çizikler oluşmuş. Yanında silikon siyah bir kılıf almıştım onu taktım fena olmadı. Kutuda çokta önemli değil aslında çizik olması, telefon değil sonuçta ama kılıflada güzel oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 6 Ocak 2018; 1:5:11 >
  • Ses kalitesi olarak earpods tan bir farki varmi ?

• Biraz daha iyi geldi bana ama müzik için değilde genel kullanım için çok yararlı birşey olmuş sahiden.
  • YuSuFBuLDu kullanıcısına yanıt
    Hayır. Sadece tek bir cihaza tanıtılıp istenirse cihazlar arası geçiş yapılabiliyor.
  • -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    Apple TV ye bağlı iken telefonun ses kontrol tuşları ile ayar yapacaksınız.

• hicrettaylan kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Yalnız apple tv yok direk samsung tv ye bağlıyorum. Telefondan kontrol olmuyor yani. Hep aynı ses ile izleyebiliyorum. Samsung tv ile alakalı sanırım, destek vermesi gerekir. Biraz kötü olmuş böyle ses değiştirememek tvye bağlı iken maalesef.
  • Öncelikle sakın Turkcell’den kampanyalı alma ve hiç alma çünkü sorunlu daha cihazı almak için imzayı attırıyprlar sonra kurulum yapamadılar daha elime geçmeden garantiye apple dandik satanlar dandik hesabını yap kardeş alanlarda memnun değil hiç heves etme

• Ses konusunda uzman değilim,evde harman kardon avr, araçta alpine ses sistemi kullanıyorum, bu kulaklıkları alırken kablosuz olduğu için verimli olmayacağı endişem vardı. Ancak başarılı sayılabilecek kaynaklardan müzik dinlemenin verdiği kulak aşinalığı ile gerçekten beğendiğimi, parasını hakettiğini söyleyebilirim. Earpodslar ile kıyaslarsam; earpods 10 üzerinden 6,5-7 alırsa bu 9 puan alır benden. Kablosuz olması, kendi kutusunda şarj olması,apple cihaz uyumu, estetiği ve hafifliğide diğer artıları olur.

• Şu an hepsiburadada indirimle birlikte 685 tlye geliyor. Hala alıp almamakta kararsızım.

• Alip pisman olmayacaginiz bir urun. Gecen hafta 2.sini kardese hediye icin almistim. En iyi fiyat su an

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Log-o -- 15 Ocak 2018; 16:21:36 >
  • Siyaha boyanmaz mı bunlar ?
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.