Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.960
Cevap
468
Favori
953.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kendi soruma cevap vereyim bu arada izlenimlerimi de paylaşayım.

Son sürün Apple tvler haricindeki 3. jenerasyon ve altındakilere bağlanmıyor. Bende 3. jen olduğu için maalesef çalışmıyor. Tv deki bluetooth bağlantıyı deneyemedim ama performans alacağımı sanmıyorum. Kısaca evde telefondan dizi veya filmi apple tv ye yansıtarak kulaklığı kullanma hayali benim için sonlandı.

Dün akşam satın aldım ve bugün iş yerimde kullanmaya başladım. İlk etapta menzil oldukça iyi bunu söyleyebilirim. Telefonu hiç açmadan günü geçirmek neredeyse mümkün. Siri ile aramaları yapıp gelen çağrıları alabiliyorsun. Bu kısım güzel.

Üzerinde ses açma kısma ayarının olmaması büyük handikap , hem müzik dinlerken hem telefonla konuşurken. Ancak siri ile ses ayarı yapılabiliyor ve müzik kesiliyor tabi doğal olarak.

Edit: Spotify'da track atlama çalışıyor bilgisi geldi.

Kısaca benim beklentilerimi karşılamıyor şu haliyle. Yine de gün içerisinde kullanmaya devam edeceğim. Akşam karar verip iade ( Koşulsuz iade alınıyor diye biliyorum) etme veya etmeyip kullanmayı düşünebilirim.

Diğer muadil kablosuz kulaklıkların fiyatlarını bilmiyorum fakat 900 TL lik fiyatını kullanabileceğim öncelikli görevleri benim için pekte yerine getirememiş gibi duruyor. Şarj süresi veya çabuk şarj olması muhakkak güzeldir. Bu ürün daha çok gençler, spor yapanlar için büyük kolaylık olur diye düşünüyorum.

Örneğin toplu taşıma kullanan gençler, sürekli yaya halinde olanlar, işi gereği sürekli elleri dolu olanlar ile spor yapanlar için ideal bir ürün gibi görünüyor.

Apple TV ile bağlantı sağlayabilseydim açıkçası iadesini düşünmezdim. Fakat şu durumda sırf kulaklığı kullanmak için yeni jenerasyon almak gereksiz bir maliyet.

Yine de derdime çare önerisi olan varsa dinlemek isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ridleyscott -- 28 Aralık 2017; 13:24:47 >

• ridleyscott kullanıcısına yanıt
    Spotify'da şarkı atlama çalışıyor bende. Sağ kulaklığa çift dokunuş la sonraki şarkıya geç ayarı verdim ve spotify'da çalışıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gduman

Spotify'da şarkı atlama çalışıyor bende. Sağ kulaklığa çift dokunuş la sonraki şarkıya geç ayarı verdim ve spotify'da çalışıyor.

Shift delete ürün incelemesinde özellikle belirttiği için yazdım. Ben Apple music kullandığımdan denememiştim. Ama bilgilendirme için teşekkür ederim. Doğru bilgi burada dursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ridleyscott

quote:

Orijinalden alıntı: gduman

Shift delete ürün incelemesinde özellikle belirttiği için yazdım. Ben Apple music kullandığımdan denememiştim. Ama bilgilendirme için teşekkür ederim. Doğru bilgi burada dursun.

Spotify ya da apple bu desteği incelemeden sonraki bir tarihte yayınlanan güncelleme ile vermiş olabilir.

• gduman G kullanıcısına yanıt
    Selam, Akıllı TV ye bağlıyorum. Söylediğiniz gibi, direk olarak PS e bağlantı mevcut değil. TV üzerine gelen ses akışını kulaklık bağlı olduğundan, direkt Airpordsla oynayabiliyorum.
  • f.danis F kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Bu secenegi düşünmemiştim, deneyeceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunların kablosuz şarj olan versiyonu 2018 de gelecek diyorlar, bilgisi olan var mı?
  • Extreme Victory kullanıcısına yanıt
    evet 2018 de kablosuz şarjlı kutusu olacak ama kulaklık değişmeyecek. kutusu kablosuz şarj alabilecek
    sebebi de kablosuz şarj pad i yapıyorlar. 3 mobil ürünü tek şarj cihazıyla şarj edin sloganıyla gelirler herhalde

https://www.macworld.com/article/3224389/mobile-accessories/apple-airpower-features-specs-price-faq.html
  • ridleyscott kullanıcısına yanıt
    film seyrederken apple tv’den sesi kulaklığa aktararak seyrettim ben

• AirPods yeni versiyonu yakın tarihte çıkar mı? Tekrardan alacağım 2018 de sadece kablosuz şarj desteği gelecek deniyor Airpower olmadığı için pek bir önemi yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: msyilmaz34

film seyrederken apple tv’den sesi kulaklığa aktararak seyrettim ben

Kullandığınız Apple TV muhtemelen 3. Nesilin üzerindeki bir model. Sadece o grup destekliyormuş. Sağlık olsun.

İade etmekten vazgeç geçtim. Sebebi de siri.

Neredeyse tüm gün telefona elimi sürmeden iş yapabildim. Siri ile,

Son arayanı geri ara

Son cevapsız arayanı geri ara

Son aramamı tekrarla

Gibi basit direktiflerin yanında daha basit şekilde yağmur altında yürürken saati bile soruyorum.

Bana sağladığı kolaylık bu oldu ve göz ardı edebileceğim bir şey değil. TV bağlantısı konusunu daha sonra tekrar gözden geçireceğim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giansello

AirPods yeni versiyonu yakın tarihte çıkar mı? Tekrardan alacağım 2018 de sadece kablosuz şarj desteği gelecek deniyor Airpower olmadığı için pek bir önemi yok.

Zaten kulaklık kutusunun şarjı kolay kolay bitmiyor öyle aman aman bir önemi yok o yüzden kablosuz şarj olmasının.

• AirPods almamla birlikte tekrardan buradayım. 2 tane bir kaç ay kullanıp satmıştım ama şimdi aldığımı satmayacağım kullanacağım. Gerçekten çok özlemişim, biraz pahalı olsa da bana uyguna geldiği için şanslı hissediyorum kendimi. Bence son dönemde Apple'ın yarattığı en iyi ürün AirPods. Herkese tavsiye ederim.
  • Merhaba, ben 8 plus kullanıcısıyım sık müzik dinlerim. Bu durumda telefonumun şarjı biteceği zaman müzik dinleyemiyorum.Yatarken şarja takıp müzik dinleme vb. Bunun için şarja takıp bluetooth kulaklık ile çözüm üretmeyi düşündüm. AirPods çok pahalı onun yerine Samsung Level U ya da Vorson’un bluetooth kulaklığını almayı düşünüyorum.Samsung olan pek hoşuma gitmedi açıkçası çok kaba duruyor Vorson’u sizce alayım mı ses kalitesini bi telefoncuda denedim fiyatına göre gayet iyiydi sizce alınır mı?

https://urun.n11.com/bluetooth-kulaklik/vorson-v90bl-extra-bass-metal-kumandali-bluetooth-kulaklik-P144148030

Birde bilgisayara bağlanıyor mu bu kulaklıklar? Bilgisayarın kulaklık ve mikrofon çıkışı var kulak içlerinde tek çıkış olduğundan mikrofonu kullanamıyorum. Bilgisayar için öneriniz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isofix46 -- 30 Aralık 2017; 18:55:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: isofix46

Merhaba, ben 8 plus kullanıcısıyım sık müzik dinlerim. Bu durumda telefonumun şarjı biteceği zaman müzik dinleyemiyorum.Yatarken şarja takıp müzik dinleme vb. Bunun için şarja takıp bluetooth kulaklık ile çözüm üretmeyi düşündüm. AirPods çok pahalı onun yerine Samsung Level U ya da Vorson’un bluetooth kulaklığını almayı düşünüyorum.Samsung olan pek hoşuma gitmedi açıkçası çok kaba duruyor Vorson’u sizce alayım mı ses kalitesini bi telefoncuda denedim fiyatına göre gayet iyiydi sizce alınır mı?

https://urun.n11.com/bluetooth-kulaklik/vorson-v90bl-extra-bass-metal-kumandali-bluetooth-kulaklik-P144148030

Birde bilgisayara bağlanıyor mu bu kulaklıklar? Bilgisayarın kulaklık ve mikrofon çıkışı var kulak içlerinde tek çıkış olduğundan mikrofonu kullanamıyorum. Bilgisayar için öneriniz var mı?

Aynı sebeplerden dolayı 44 liraya snopy bluetooth kulaklık aldım 3-4 saat götürüyor o zamana kadar da sarj oluyor zaten. Laptop kullanıyorsan genelde bluetooth olur ben o şekilde bilgisayara da bağlanıyorum ama masaüstü için harici bi bluetooth alman gerekebilir yoksa eğer.

• straptezlo S kullanıcısına yanıt
    Model belirtirmisiniz hocam? Masaüstü kullanıyorum aramaya bluetooth yazınca bluetooth cihaz ekle falan çıkıyor sanırım var. Bluetooth alırsam ayrıca bilgisayar için de almama gerek kalmıyor.Bu yüzden kaliteli birşey almam daha doğru olur. Ses kalitesi olarak memnun musunuz? Ayrıca bilgisayara bağlanınca mikrofon da çalışıyor değil mi?
  • Hepsiburada 719 tl 5 taksit aldım, resmi apple garantili.

• Bende bugün aldım bir airpods trt bandrolüne zam geldiği için apple da ciddi zam olacakmış. 1 ocaktan itibaren eğer herhangi birşey düşünüyorsanız apple dan bugün almanızı tavsiye ederim. Ben 899 a apple dan aldım direk ve galiba aldıgım en mantıklı karar buydu

• Okuduğum kadarı ile alanlar genelde çok mutlu AirPods lardan. Ben telefonu kulağa dayayarak yapmak istemiyorum konuşma artık fazla. AirPods rahatlık olacak bu konuda ama ikinci serinin çıkmasını bekliyorum yaza doğru onu alacağım, sahiden çok rahatlık olacağına inanıyorum.
  • -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimal en erken 2019 dan önce çıkmaz 2. jenerasyon. Bu sene sadece ''kablosuz sarj'' destekli kutu yaptılar seneyi öyle doldurdular. 2019 en iyi tahmin AirPods kolay kolay güncelleme almaz. 1-2 yıl daha aynı kalır. Ben dün aldım, inanılmaz keyifli kullanışlı kaliteli tipik Jony Ive inavasyonu. Herkese şiddetle tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.