Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.975
Cevap
469
Favori
954.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ESC Market zaten Apple Türkiye yetkili satıcı ondan alabilirsiniz. Morhipo'da Apple Türkiye garantili mi yazmıyor göremedim ya da.
  • RedManetics kullanıcısına yanıt
    Apple Türkiye ile görüşüp Morhipo'dan alınan ürünün Apple TR garantili olup olmadığını sorun.

Hepsiburada'da satılan Apple garantili mesela. Ama Morhipo'dan emin değilim.

http://www.hepsiburada.com/apple-airpods-stereo-bluetooth-kulaklik-mmef2tu-a-apple-turkiye-garantili-p-HBV000002NWY3
  • tamamen boşa verilen para deymez almayın aldıktan 1 ay geçince anlıcakşınız...
  • murat_1980_1980 M kullanıcısına yanıt
    Detayli bilgi verir misiniz almayi planliyorum cunku

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Herkesin kendi fikri var tabi. Ben de keşke iphone 7'yi aldığım gün alsaydım şunları diyorum. Böyle bir rahatlık yok.
  • Hepsiburada’dan Apple garantili kulaklıkları 250x3 şeklinde almıştım. Halen kampanya devam ediyordur diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsibura satılan kulaklıklar için apple destek arayarak garanti başlangıcı yapmak zorundasınız. Mesela garanti başlangıcı olarak airpods aldığınız tarih değilde Apple’ının hepsiburadaya gönderdiği tarihten başlatıyorlar. Buluşa size sorarak onaylayıp yapıyorlar. Benimki şöyle oldu 2017 10 ayda Aldım hepsinuradadan garanti için bana 2017 08 yani hepsiburaya gönderdikleri tarihi önerdiler mecbur 3 aylık kayıpla garantimi başlattım.

• Universia kullanıcısına yanıt
    Eğer kulağınıza iyice bastırıp sokmuuoraanız kulağınız acır. Kullanımını iyi bilmek gerekir.

• Ed Vedder kullanıcısına yanıt
    Degerli yorumun icin cok tesekkurler artik su kablo kargasasindan ve cebimden kablolarin asinmasindan dolayi tek kulakliktan ses gelmemesi olayindan gina geldi diyebilirim. Bu kulakliklarla ilgili aklimda iki soru var aslinda birincisi ben kulakici kulaklik kullanan ses yalitimina onem veren bi insanim son ses actigimda yanimdaki rahatsiz olmasin isterim. İkincisi ise insanlarin bana tuhaf bakislarindan da rahatsiz olurum airpods aldigimda muhetemelen bu durum olusacaktir sizde boyle durumlarlar var mi bilgi verebilirseniz cok sevinirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Son ses açtığın zaman yanındaki rahatsız olur. Çünkü ses düzeyi baya yüksek ve yalıtım zayıf.

İnsanlar görünce bakıyor. Hatta bazıları uzaylı görmüş gibi oluyor. Zamanla kablosuz kulaklılar yayılınca bu durum azalacaktır. Ama benim hiç umrumda değil, insanlar değişik olan ne görseler bakarlar. Yolda durup inşaat seyreden bir milletiz sonuçta.
  • Dün hepsiburada.com'dan yeniden sipariş verdim ve ciddi anlamda problemli bir süreç var şu anda. Hızlı gönderi ibaresi ile sözde aynı gün kargoya verilecekti. (Bu arada siparişimi öğleden önce yaptım ve 17'ye kadar yapılan gönderileri aynı gün kargolayacaklarını iddia ediyorlar)

Dün ürün kargoya verilmedi ve "siparişinizin vaat edilen kargoya veriliş tarihi geçmiştir, özür dileriz" gibi de bir yazı çıktı sipariş detayında. Sabah 8 buçuk gibi müşteri hizmetlerine bu durum ile ilgili mesaj yazdım. Yine cevap yok. 13:30 gibi aradım, ilgili birimin sorunu çözüp bağlantıya geçeceğini söylediler fakat hala ne arayan, ne mail atan var ve ürün hala "işleme alındı" aşasında. Gerçekten şaka gibi.

Eğer bonus puanlarınızı kullanmayacaksanız hepsiburada.com'dan alışveriş yaparken dikkat edin, esc gibi diğer seçeneklere de bakın derim. Son zamanlarda bu tarz şeyler daha sık olmaya başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Universia -- 5 Aralık 2017; 19:25:37 >

• Arkadaslar merhaba

Bende almayı dusunuyorumda bırkac sorum var yardımcı olursanız cok memnun olurum.

Kulaklıgı telefon ile degıl apple watch ile kullanmayı dusunuyorum müzik dinlerken watch ile bırlıkte kaç saat sarjı gıdıyor ?

Dısardaki metro,vapur vb.yerlerde dısarıdaki sesı cok fazla duyuyormusuz dogru mu ? Klasık earpods ile arasında ses kalitesi olarak fark var mı.

Mikrofon ile konusurken kalabalık ortamlarda ses ıyı gıtmıyor sessız ortama gecmek gerekıyor fılan dıyenler var konusurken nasıl acaba ?

Son olarakta dokununca sonraki sarkıya gecılcek sesı artırılcak kısılcak vb.ozellıkler eklenılcektı eklendı mı acaba?

Tesekkurler.
  • 1BaDBoY1 kullanıcısına yanıt
    Apple watch ile kullanmadım ama diğer sorulara yanıt vereyim.

Ses yalıtımı çok iyi değil. Ama bu büyük bir sorun değil bence. Ses kalitesi earpods'tan daha iyi.

Telefonla konuşurken ben bir sorun yaşamadım. Çok kalabalık ortamlarda normal telefonla konuşmak da zordur zaten.

Dokunarak sonraki/önceki şarkıya geçiş zaten var. Ses kontrolü yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Vedder

Apple watch ile kullanmadım ama diğer sorulara yanıt vereyim.

Ses yalıtımı çok iyi değil. Ama bu büyük bir sorun değil bence. Ses kalitesi earpods'tan daha iyi.

Telefonla konuşurken ben bir sorun yaşamadım. Çok kalabalık ortamlarda normal telefonla konuşmak da zordur zaten.

Dokunarak sonraki/önceki şarkıya geçiş zaten var. Ses kontrolü yok.

Ben ses kontrolünü Apple Watch üzerinden yapıyorum, gayet güzel oluyor.
  • Bi Kulaklığı Şarj'a Takmadığımız Kalmıştı Oda Oldu Tamamadır. Yakında Kendimizi Takarsak Şarj'a Şaşırmayın.
  • Ed Vedder kullanıcısına yanıt
    Ben kulakıcı kulaklık kullanamıyorum bır turlu alısamadım benı rahatsız edıyor.

earpods'tan daha iyiyse ısımı gorur o zaman suan kı earpods'ta kotu degıl gayet iyi
  • ElPoderoso kullanıcısına yanıt
    Hocam sız apple watch üzerinden kullanıyormusunuz.

Ben telefonumun sarjı bıtmesın diye apple watch uzerınden muzıklerı dınlemek ıstıyorum fizy/apple musıc üzerinden ama ınternet baglantısını telefon saglayacagı ıcın telefonumda çok fazla sarjı gıder mı ?
  • Merhaba kulaklığa ios 11 ilemi 5 çeşit görev atabiliyoruz ? İos 10 da geçerli değil mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: 1BaDBoY1

Hocam sız apple watch üzerinden kullanıyormusunuz.

Ben telefonumun sarjı bıtmesın diye apple watch uzerınden muzıklerı dınlemek ıstıyorum fizy/apple musıc üzerinden ama ınternet baglantısını telefon saglayacagı ıcın telefonumda çok fazla sarjı gıder mı ?

Bende hiç sıkıntı olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hicrettaylan

Hepsibura satılan kulaklıklar için apple destek arayarak garanti başlangıcı yapmak zorundasınız. Mesela garanti başlangıcı olarak airpods aldığınız tarih değilde Apple’ının hepsiburadaya gönderdiği tarihten başlatıyorlar. Buluşa size sorarak onaylayıp yapıyorlar. Benimki şöyle oldu 2017 10 ayda Aldım hepsinuradadan garanti için bana 2017 08 yani hepsiburaya gönderdikleri tarihi önerdiler mecbur 3 aylık kayıpla garantimi başlattım.

Internet üzerinden apple kimliğinizle de garanti başlatabiliyorsunuz telefon etmeye gerek yok.
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.