Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: metinnitem1 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.979
Cevap
469
Favori
954.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
97. Sırada  bugün en iyi #18
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ahmckr

AirPods’lar iPhone’a bağlıyken Ayarlar > Genel > Hakkında > AirPods menüsüne giderek güncellemeyi kontrol edebilirsiniz. En güncel versiyon 3.7.2

Benimki hala 3.5.1 de bugün apple destek ile görüştğm onlarda çözemediler. İşin içinden çıkamadık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme: Cihaz akşam kendiliğinden 3.7.2. olmuş. Fakat bluetooth menüsünde hala sağ ve sol kulak çift dokunuş seçeneği çıkmıyor. Ne önerirsiniz arkadaşlar.

• Airpods’un garantisini sorguladığınızda sizdede iphone etkinleştirelemedi yazıyormu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m_alpay -- 11 Ekim 2017; 14:28:34 >
  • m_alpay kullanıcısına yanıt
    Ben ikinci el olarak aldığımda aynısı yazmıştı. Ama AIRPODS ismi de yazıyordu. Bir garip.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SpesifikBrush S kullanıcısına yanıt
    Bendede aynısı yazıyor. Airpods yazıyor fakat detay yok malesef :( bir iki yere sordum herkes aynı şeyi söyledi. Airpods garantisi görüntülenmiyormuş... Çok saçma geldi bana. Bende apple tv dahil görünüyor fakat airpods'un görünmemesi garibime gitti.
  • Bende bugün aldım hepsiburada dan, garanti bilgisi gözükmüyor.

• Arkadaslar yurtdisindan bir airpods edindim seri numarasindan kontrol ettigimde airpods yaziyor ama etkinlestirmek icin saticiniza yada operatorunuze basvurun diyor. Bir sorun oldugunda garanti kapsamina giriyor mu cihaz?

• Arkadaşlar Airpods ses olarak kesinlikle çok farklı. En iyisi mi? Hayır değil. Ancak son derece ergonomik ve kullunımı çok basit.
  • İyi günler arkadaşlar,

Tarifem üzerine bu kulaklığı almayı düşünüyorum. Aylık 46*24 şeklinde bir ödeme planı var. Bana uygun geldi. Ama aklımda bu kulaklık ile ilgili endişelerim var. Ses kalitesi açısından herkesin zevki farklıdır. Bu konuda ne söylersek söyleyelim yalan olur ama sıradan EarPods’a göre bu kulaklığın ses doygunluğu, izolasyonu, ergonomisi -Kulaklığın kulaktan çıkması- açısından ne gibi farklılıkları var ? İkincisi ise yolda hareket halinde kullandığımızda üçüncü birinin kulaklığı çekip götürme gibi bir riski var mı ? Dışarı da insanların gözüne çok batıyor mu ? Bu konuda bana düşüncelerinizi söyleyebilir misiniz ?

• brs_lfc B kullanıcısına yanıt
    46x24 1104 liraya denk geliyor çok fazla. Hepsiburadadan 750 liraya almak çok daha mantıklı. Fazladan 354₺ vermeyin boşu boşuna.

• ahmckr kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim. Ücret olarak pahalı olan ürünleri internetten satın almıyorum. Hangi marka olursa olsun aracı kargo şirketleri ürünleri sağlam bir şekilde teslim etmiyor. Hepsiburada.com’da çok güvenli bir satıcı değil benim gözümde. Kredi kartı kullanmadığım içinde mecburen taahhütlü almak zorunda kalıyorum 😐

• brs_lfc B kullanıcısına yanıt
    Siz bilirsiniz ama bu hata bence. Hepsiburadadan apple resmi garantisinde olan ürünlerin (ki airpods öyle) garantisini apple storeda olan ile aynı.
  • valla bende uzun süredir alsam mı almasam mı diye düşünürken dün gear icon x 2018 'in fiyatını gördüm 699tl 'ye çıksın direk ondan alıcam. kulaklığın üstündeki dokunmatik yüzeyle ses açma şarkı geçme gibi özellikler çok daha ağır basıyor airpodsa göre. airpods almayı düşünenler alternatif olarka bi baksın derim.
  • ahmckr kullanıcısına yanıt
    aynen hepsiburadadan kredi kartı ile al sonra bankayı ara taksitte böl maksimum 900 e gelir

• hepsiburadada geçenlerde sipariş etmiştim ama tedarik edemediler diye iptal etmiştim siparişimi.

elinde olmayan ürünü satmaya çalışıyorlar heralde. ilginç bi firma.
  • arkadaşlar şunu denediniz mi. mesela bir kulaklık bende diğer kulaklık arkadaşımda. ikimizde aynı anda telefonda konusabiliyormuyuz acaba? karşı tarafın sesi geliyor ama, kulaklıklarla konuşan iki kişinin sesini de almıyor sanırım ayrı olarak.
  • Hepsiburada'dan peşin fiyatına 5 taksit yapılabiliyor.
  • Seca2 S kullanıcısına yanıt
    Aynısı banalda oldu. Çözmek için önce Bluetooth menüsünden airpods u sil kaldır sonra AirPods un kapağını pili bitene açık bırak pil bitince şarj takıp arkasındaki button a basılı tut ve tekrar tanıt Bluetooth dan. Sağ sol menüsü gelecektir.

• brownness kullanıcısına yanıt
    Gayet normal bir durum bu apple aksesuarlarında bu tür bilgiler olmuyor maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmckr

Hepsiburada'dan peşin fiyatına 5 taksit yapılabiliyor.

axess le 9 taksite aldım ben
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.