Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (208. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.920
Cevap
468
Favori
949.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Since1903

Trendyol’dan Pro almıştım. Kişisel ürün olması sebebiyle yasal hakkımızı bu üründe de kullanıp iade edebiliyor muyuz arkadaşlar ? Deneyimi olan var mı bu konuda ?
    Teknosa ve medimarkt, kutu açılmışsa, cayma hakkı çerçevesinde iade almıyor. Uğraşmanız lazım. En kötü, hakem heyeti vasıtasıyla seve seve almak zorundalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 18 Aralık 2019; 22:7:21 >
  • Since1903 kullanıcısına yanıt
    Ben n11 den almıştım taktım denedim kullandım iade ettim sorun olmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: epstemolojk_kopus

Ben n11 den almıştım taktım denedim kullandım iade ettim sorun olmadı.
    Yani ben de olmaması lazım diye düşündüm de tereddüt ettim bi an. Yarın kargoya vereceğim , bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan297

Yarım saattir bekliyorum güncellemiyor hocam kapağı açık falanmı tutmak lazım

Alıntıları Göster
    İnternette bulduğum bir yazıda adım adım şöyle yazıyordu ben de denedim gerçekleşmişti o yüzden size de yazayım bi deneyin

1. Kulaklığı takın ve min 1 dk müzik dinleyin yani çalışır olsun.
    2. Kutusuna koyun tekrar ve kapağı kapatın.
    3. Kutuyu şarja takın kulaklıklar içindeyken ve 30 dk şarjda bekletin.

Bu adımları yapınca benim kulaklık updatelenmişti. Aslında olması gereken kutu şarjda iken bağlı olduğu Apple aleti yanında ise kendi kendine güncellemesi gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

ben de aynı durumdayım. kara cumadan sony almıştım. ses kalitesi ve ses kesme özelliği için herkes çok iyi yorum yapsa da, bağlantı, sık sık kopma, düşme vs sorunları okuyunca kutuyu açmadan iade ettim evvelki gün.

sennhesier için en iyi sese sahip denmiş hep ama, işte bi ama....

sanırım ben de airpods pro alacağım. şu an en ucuz 1.599 tl...
    Kutudan çıktığı haliyle bir ! işareti vardı Pro'larda. Bütün interneti aradım kronik bir yazılım sorunuymuş sanırım herkeste olmuş. Güncelledikten sonra nerdeyse hiç görmedim. Bağlantı sorunu da hani yaşadım diyemem. Genel bir tecrübe ve hissiyat için kesinlikle öneririm Pro'yu. Ama yukarda yazılan gibi 1 veya 2. nesilden sonra farklı geliyor kulağa. Silikonlu olmasına alışana kadar biraz garip ama sonra çok rahat ettim ben ayrıca o ucundaki probların değişimi çok kolay yani silikonları değiştirerek de kendinize uygun bir sonuç elde edebilirsiniz bence.
  • Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt
    Dostum ne yapmak istediğini anlamadim. Kulakligin verebilecegi max ses zaten sabit. ses tuslari ile sesi sona getirince max seviye oluyor zaten
    sen ne istiyordun ki
    Ama bu videoda bi son ses dene belki istediğin şey olur
    https://www.youtube.com/watch?v=toAdCKXu75E&feature=youtu.be

• quote:

Orijinalden alıntı: ygt96

İnternette bulduğum bir yazıda adım adım şöyle yazıyordu ben de denedim gerçekleşmişti o yüzden size de yazayım bi deneyin

1. Kulaklığı takın ve min 1 dk müzik dinleyin yani çalışır olsun.
    2. Kutusuna koyun tekrar ve kapağı kapatın.
    3. Kutuyu şarja takın kulaklıklar içindeyken ve 30 dk şarjda bekletin.

Bu adımları yapınca benim kulaklık updatelenmişti. Aslında olması gereken kutu şarjda iken bağlı olduğu Apple aleti yanında ise kendi kendine güncellemesi gerekiyor.

Alıntıları Göster
    3 ncü adım yetiyo sanırım hocam sadece şarja taktım kutu içersinde bide telefona bağladım bi süre sonra güncelledi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar merhaba 1 hafta önce airpods aldım bir arkadaştan ilk çıkan sanırım sıfırlama yaptım ama yine aynı şey oluyor başına gelen varmı . müzik dinleme sorunsuz ama konuşma sırasında kopuyor telefon iphone 7 kullanıyorum son güncelleme var fikri olan varsa çok sevinirim .
  • HercuL kullanıcısına yanıt
    Bende parazit ses geliyor garantiye vereceğim müzik çalmaya başlarken arkada parazit sesi var son güncellemeyide yaptım düz gönderi atamadığım için cevap olarak yazıyorum kusura bakmayın ne yapmalıyım sizce?

• Aldım kurtuldum...

1.599 TL idi. 75 TL de puan verdi banka...birikmiş puanları da kullandım. iyi bir fiyata mal ettim. Umarım bozuk/kırık gelmez.
  • emrahsnr kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun sizede. İyi yaptınız ama endişelenmeyin, hatalı bozuk çıkarsa değiştirirler hemen. Kılıf vs kullanmayı düşünüyor musunuz yada benim gibi kılıf sevmiyor musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 19 Aralık 2019; 0:4:50 >
  • -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    Stokta 3 adet görünce nasıl bir hızla aldıysam, taksitli değil, tek çekim satın almışım

teşekkür ederim.
    Trendyol'dan almayın da orası tamamen sahte ürün dolu Xiaomi Airdots'da büyük vurgun yaptılar tahhmini 4.000 küsür sahte cihaz sattılar.
    Airpods Pro falan da sahtesini satarlar.
    Olsun artık :)
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Bana Trendyoldan orijinal geldi AirPods Pro 1199 TL’ye. Gönderici tedarik firmasının ismi burada önemli olan

• TulparHAN kullanıcısına yanıt
    n11den aldım.
  • Beyler esc den aldığım 2. Besil podslara bi bakam dedim kutusunda a1602; sağ kulaklıkta a2032; sol kulaklıkta a2031 yazıyor. Bu normal mi? Herkeste böyle mi yoksa bir sıkıntı mı var?

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

Aldım kurtuldum...

1.599 TL idi. 75 TL de puan verdi banka...birikmiş puanları da kullandım. iyi bir fiyata mal ettim. Umarım bozuk/kırık gelmez.
    Hayırlı olsun :) Üzerine çok konuştuk seninle. Geldiği zaman ilk gün kullan , ondan sonraki yorumunu merak ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: matador_mirkhan

Beyler esc den aldığım 2. Besil podslara bi bakam dedim kutusunda a1602; sağ kulaklıkta a2032; sol kulaklıkta a2031 yazıyor. Bu normal mi? Herkeste böyle mi yoksa bir sıkıntı mı var?
    Normal.

• Arkadaşlar Asus Zenfone 5 in hızlı şarj adaptörünü kullanıyorum.

Herhangi bir sıkıntı olur mu?

• 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.