Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (179. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
16.976
Cevap
469
Favori
954.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
81. Sırada  bugün en iyi #17
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    uygunluğundan değil de hocam 600 düşüceğine inanmıyoru o kadar kupon bilmem ne yaptı millet ancak 690 indirdi.Beklemekten sıkıldım 40-50 beklemeyeyim dedim.Daha düşüğüne yakalarsam bunu iade eder onu alırım en kötü.
  • knaymehmet K kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Teknosa hala 899 TL Mediamarkt 789 TL ama 7,90 TL kargo ekleyip 796 TL'ye getiriyor. (Mağazadan teslimat yaptırmıyor kargo ücreti almak için)

Amazon 5 gün sonra Cuma fırsatları diye reklam döndürüyor sitesinde o zaman daha da aşağıya inecek olursa İADEBURADA.COM yaparım yine
  • jocabonita J kullanıcısına yanıt
    Doğrudur zaten ben çok daha iyi demedim daha iyi dedim. Airpodsla sesi paylaşıp bir onu bir onu takarak denedim, benim duyduğum daha iyi geldi. Yani kesin olarak daha çok zevk aldım dinlerken zaten teknik hiçbirşey bilmediğim için yazmadım bakarsanız ses ile ilgili, duyduğumu söyledim sadece. Evet ses konusunda çok iyi linkteki kulaklık, bende zaten apple airpods pro yu çıkarmasa Sony WF-1000XM3 ve momentum true wireless ı araştırıyordum hangisini alsam diye. Ama sadece ses kalitesi olarak bakmıyorum genel anlamda airpods ı daha başarılı bulduğum için aldım. Kasa boyutu, kullanım vs. Tabi daha sonra çok daha iyi ses kalitesi için kafaüstü düşünüyorum, forumda sizlere danışırım o zaman. Ama benim gibi genel anlamda bakıp taşınabilirlik vs arayanlara tavsiye ederim almayı düşünenlere.
  • westblue26 W kullanıcısına yanıt
    çok sağolun size de hayırlı olsun.Benim de stratejim sizinle aynı
  • -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    Evet ekosistem anlamında apple cihazlarla uyumu mükemmel, ama ses kalitesi olarak ben açıkçası kablolu dahil bir ses kalitesi farkı göremiyorum. Kulak içi olarak düşünelecekse ve ben sahne arıyorum, bass, tiz, mid dengeli olsun diyorsanız momentum harika. Kulak içi olarak rakiplere ses anlamında çok önde. Ve üstelik pro pahalı. Emsalleri hem daha ucuz, hemde kaliteliler. Almak için gittim fakat beni alıp götürcek denge oluşmadı. Bir sonraki modelde sahne çalışmalı mühendisler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Anladım. Dediğim gibi sadece ses kalitesi olarak baksam zaten sony yada sennheiser alacaktım. Hayırlısı artık kafaüstüne bakarım daha sonra ondada çok güzel seçenekler var. Hem onların pilide değiştirilebilir iyi bir tane alınıp uzun yıllar kullanılır.
  • Şu an amazon tr de uygulamada 1000 ₺ gözüküyor ben mi yanlış bakıyorum ? Hepsiburada sepete ekleyebildim 800 ₺ den

• Arkadaşlar pro kullanan var mı? Yorumlarınızı alabilir miyim?
    Bazı incelemelerde sennheiser’ın konuşma sırasında karşı tarafa sesi çok iyi iletmediğinden bahsediyorlardı. Dediğiniz doğrudur ses olarak airpods pro’dan daha iyidir ama telefonla konuşurken beni sıkıntıya sokacak, cüzdandaki telefonu çıkarıp kulaklıktan telefona geçip konuşacaksam ne yapayımki ben bu kulaklığı. Bence kablosuz kulaklık dediğin telefonla son derece uyumlu çalışmalı. Ses olarak sennheiser önde peki bütün kriterleri göz önünde bulundurduğunda overall’da sence hangisi puan olarak üstte olur hangisini tavsiye edersin

• Cihazı 799 tl ye 9 taksitle hepsiburada'dan satın aldım, hayırlı olsun
  • tanriseven T kullanıcısına yanıt
    Hocam ice gecirmeli rahat edeniorum 2 de de kulagimdan duser die korkuorum sizce ne yapsan kafam allak bullak.
    2 yi rahat kullanabilirmiyim?

• Tam alıyordum fiyat 850 oldu yahu
    3d secure mesajından döndü, yapılır mı ya bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gravaze

Tam alıyordum fiyat 850 oldu yahu
    3d secure mesajından döndü, yapılır mı ya bu.
    Hocam hiç gerek yok buna... Mediamarkt 790 tl şu an bir de forumdan 8 tl ye 50 tl indirim kodu mevcut. 750 ye mal olur...
  • Gravaze kullanıcısına yanıt
    Bana da aynısı oldu alırken.. Napmak lazım acaba..:/

• resE kullanıcısına yanıt
    Vade farksız 6 taksit imkanı var mı bonus'a tıpkı hb'de olduğu gibi bilginiz var mı?
  • alparslan yagmur kullanıcısına yanıt
    Bu bize almamamız için gönderilen ilahi bir işaret mi acaba 😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gravaze

Vade farksız 6 taksit imkanı var mı bonus'a tıpkı hb'de olduğu gibi bilginiz var mı?
    Sitede var görünüyor.Ben yp ile vade farksız 6 taksit çektim.
  • Kulaklığı çok almak istiyorum fakat elim hep geri gidiyor. Sürekli başa yakın yerde radyoaktif enerjiye maruz bırakacak.
    Aripods sar değeri de 0,466 ile hiç küçümsenmeyecek kadar büyük çıkmış.
    Ne yapsam bilemedim??

• quote:

Orijinalden alıntı: resE

Sitede var görünüyor.Ben yp ile vade farksız 6 taksit çektim.

Alıntıları Göster
    Aldım hocam eyvallah, 6 taksitle peşin fiyatına bence iyi fırsattı, hb'de kaçırdığıma üzülmüştüm ancak mm daha uygun oldu.
  • crank444 kullanıcısına yanıt
    Airpods pronun telefon görüşmesi gayet iyi bugün denedim. Daha kısa uzantısı olmasına rağmen airpodslar ile fark yok hatta bazı incelemelerde rüzgar yalıtımı vs dahada iyi deniyor. Konuşma benim içinde önemliydi ve kasa boyutu çok fark var sony ve senheiser çok büyük airpods pronun yanında.
  • 
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.