Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
16.981
Cevap
469
Favori
954.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yağmalamışız...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende aldım bir tane 789 liraya
    75 lira n11 kampanyasından bonus geldi 30 lirada 11.11 bonus kampanyasından geldi totalde maliyeti 684 lira oldu bence gayet iyi fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tripleseven -- 11 Kasım 2019; 1:50:56 >
  • Gearbestte i200TWS var tipa tip kopyalamislar hemde tum ozellikleriyle ustelik 100TL ye geliyor. iPhonelarda Airpods olarak taniyor.

• Elinde fazlalık olan yok mu ya yetişemedik :/

• Dün gece kaptık 1 tane 789tl den ama garanti bonus kartım olmadığı için bonuslardan faydalanamadık :)

• @matador_mirkhan ve @erenakil hocam ikinize de hayırlı olsun, işin komik tarafı haber veren benim ama ben alamadım site öyle gidince sabaha alırım dedim, bir kalktım ki bitmiş stokta.
    Hayırlısı diyorum gün içerisinde belki geri getirirler, baya kişi şikayet etmiş stok azlığından dolayı.
  • gece indirimi gördüm bile site açılmadığından sabah alırım dedim kalmamış 🤷🏻‍♂️Yazık oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knaymehmet -- 11 Kasım 2019; 10:24:50 >
  • EknCn kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten çabuk bitti. Alana kadar canım cıktı. Pc hayatta girmedi zaten. Ne yaptıysam mobilden yaptım. Gıdım gıdım ilerleye ilerleye aynı tuşa 50 kere basarak ödemeye kadar gelebildim. Esasen aldığımada şaşırdım. Beklemiyordum xD ben aldım ardından arkadasın biri yazmış 30 tane stok vs diye, o da hemen bitti. Sabaha kalmaz bu diyip sabretmeye çalıştık.Bu fiyat ve puanlardan sonra pro model ekstra birkaç özellik için o aradaki farkı vermek hepten gereksiz göründü gözümde. Keşke sanada kısmet olsaymış. Sağol👊🏻

• tripleseven kullanıcısına yanıt
    Banada 30₺ ek puan sonradan sabah geldi. Bu fiyata artık şamda kayısı:)

• Az once az kalsin aliyordum icimdeki ses al ne duruyon dedi ama benim kulagimda kulakliklar hep duser yeni model nasildir kulaga taktin mi sanki denize girmis gibi bogar mi ( cunku kulak ici kulakliklar beni hep denize girmis gibi bogar) nasildir 2 yil sonra pilin performansi duser mi vs aklimda deli sorular vaz gectim.

12.250 mur fiyati yani 1.950tl ye denk geliyor suan erken oldugu icin fiyati biraz kasiyorlar.

• ESC Market fiyat düşürecek gibi duruyor, yine fiyatla oynamış. Benim gibi kaçıranlar kontrol edebilir.
  • Trendyolda 874 e dustu fiyati. Yine de dunku firsati kacirdiktan sonra insanin alasi gelmiyor.

• N11 Esc de 909 lira şuan kuponla birlikte 810 a gelir
    Alma niyetiniz varsa dün kaçırmışsınız en azından bu fiyatı kaçırmayın

• tripleseven kullanıcısına yanıt
    Kuponum yok maalesef:(

• Özelden ulaşıyorum yardımcı olayım size

• quote:

Orijinalden alıntı: kylekorver

Kuponum yok maalesef:(
    Şu an kuponsuz 800 TL fiyat var. Bonus ile birlikte 750 ye düşüyor

• tt38 T kullanıcısına yanıt
    Nerede hocam o fiyat?

• quote:

Orijinalden alıntı: kylekorver

Nerede hocam o fiyat?
    Ben aldım, satıcı az önce 900 TL yapmış fiyatı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tt38 -- 11 Kasım 2019; 18:19:12 >
  • Ben de 789 liralığı iade talep edip o fiyata kaptım hemen.Kuponla birlikte çok güzel fiyata denk geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sevinckan_216 -- 11 Kasım 2019; 18:23:29 >
  • 
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.