Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.981
Cevap
469
Favori
954.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
96. Sırada  bugün en iyi #18
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tekliflere açığım :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hopeful H kullanıcısına yanıt
    Airpods pro’yu tam şarjdan şarjı bitene kadar yani uzunca süre kullandınız mı hiç? Kulakta iddia edildiği gibi ağrı yapmıyor mu? Bu kulaklıkları hiç sevmiyorum ama ağrı yapmıyorsa alacağım. Çünkü normalde 2 saat gibi bir süre dinleyince kulağımda ağrı oluyor kulakiçi modellerde.incelemelerde sese odaklanıyorlar ama bu da önemli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yusufd84 Y kullanıcısına yanıt
    bugün arkadaş amerikadan gelecek çarşamba gününe kadar uzun bir deneyip sizin ile paylaşırım

• Isfahan kullanıcısına yanıt
    Çok sağ olun hocam

• Bu hafta başı gelir diyordum gelmedi prolar. İnşallah uzun sürmez.
  • İlk Türkçe inceleme gelmiş arkadaşlar.https://www.youtube.com/watch?v=TN0fKde97Q4
  • Benim 1. Nesil airpods un sol kulaklığı çalışmıyor reset atmaya çalıştığımda reset almıyor acaba sorunu ne olabilir

• Ne zaman Türkiye'de alabileceğiz?
  • Arkadaşlar AirPods 2. nesil almak istiyorum. Ama yakında 11.11 indirimi var. Fiyat daha da düşer mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Darklesss

Arkadaşlar AirPods 2. nesil almak istiyorum. Ama yakında 11.11 indirimi var. Fiyat daha da düşer mi?
    Bende onu bekliyorum hocam düşecektir diye düşünüyorum.
  • Iempufy kullanıcısına yanıt
    Hocam bu konuda n11 güvenilir mi? Çünkü hepsiburadada satıcı direk hepsiburada diye geçiyor. n11 de farklı satıcılar var. O yüzden n11 e pek güvenemiyorum. Ama 11.11 indirimi de çok cazip geliyor. Siz ne düşünüyorsunuz??

• quote:

Arkadaşlar AirPods 2. nesil almak istiyorum. Ama yakında 11.11 indirimi var. Fiyat daha da düşer mi?
    Düşer hocam düşer. AirPods Pro Türkiye'de satışa sunulsun. 1. nesil AirPods tamamen piyasadan kalkar, AirPods 2'nin fiyatı düşer, AirPods Pro sahne alır.
  • Airpods Pro'nun içinden sadece Lightning - USB-C Kablosu çıkıyor. Şarj etmek için hangi adaptör kullanılıyor? USB-C'den USB 3.0 çevirici alıp şununla şarj edebiliyor muyuz?
    https://www.apple.com/tr/shop/product/MD813TU/A/apple-5-w-usb-g%C3%BC%C3%A7-adapt%C3%B6r%C3%BC?fnode=97
  • airpods 2 kullanıyorum aylardır ama aynı anda 2 farklı cihaza bağlanabiliyormu, cihazda ilk defa ihtiyacım oldu, onuda bulamadım
  • Darklesss D kullanıcısına yanıt
    11.11 de 800 lere rahat düşecek, o gün beni alıntılayabilirsiniz. Oldu olmadı diye...
    Alacaksanız o fiyata alın Apple Store da fiyatı düşmeyen ürün diğer yerlerde pek düşmüyor diye biliyorum ben.
    Düşse bile o cihazları Apple 700 liralara dahi satmaz.

• quote:

Hocam bu konuda n11 güvenilir mi? Çünkü hepsiburadada satıcı direk hepsiburada diye geçiyor. n11 de farklı satıcılar var. O yüzden n11 e pek güvenemiyorum. Ama 11.11 indirimi de çok cazip geliyor. Siz ne düşünüyorsunuz??
    Hocam puanı yüksek sağlam bir satıcı bulup alınabilir diye düşünüyorum.
    Yoksa bende Hepsiburada'nın kendi sattığı ürünü almayı düşünüyorum.
    11 kasımda paslaşırız.
  • Iempufy kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam size katılıyorum. Takipteyim. 11 Kasım’da yazarız..

• arkadaşlar 2 gündür airpods pro kullanmaktayım deneyimlerimi size aktarmak isterim öncelikle ilk önce artılarını yazayım
    1. ses kalitesi mükemmel ötesi önceki jenerasyona göre
    2. gürültü engelleme çok iyi çalışıyor
    3. tek kulaklıkta kapalı seçeneği ile %50 oranında gürültüyü engelleyim konuşmaya odaklanabiliyorsunuz
    eksileri
    1. biraz ağır (ama kısa sürede alışıyorsunuz)
    2. cevaplamak için kulaklığa basmak lazım ( iki kere vurup açmak daha pratik geldi bana)
    3. şarj süresi bana biraz kısa gibi geldi ( gürültü engelleme devredeyken olabilir)
    4. şarj kablosu type-c olarak çıkması ( adaptör almak lazım bunun için)
    şimdilik bunlar. he bu arada silikonlu kulaklığa alışmak zor bu arada

• hopeful H kullanıcısına yanıt
    Airpods 2 ile aynı çipi kullanıyor. İphonedonun dediği gibi airpods 2 ye sünger takıp kulaklığı denemenizi öneririm : ). İnanılmaz bir fark var.

Muhtemelen kulak girişi silikonlu olduğu için farklı gelmiştir : ).

İphonedo airpods 2 incelemesine bakın.

Bu mesajı okuyacak arkadaşlara bilgi amaçlı yazdım : ).

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kazall kullanıcısına yanıt
    süngerle pek olacağını zannetmiyorum:))
    ses kalitesi bariz şekilde farklı çok iyi ayrıca gürültü engelleme de süper tekrarlamak gerekirse:)

• 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.