Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.920
Cevap
468
Favori
949.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çek bana yüklenmemiş gözüküyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mickey444

Aslında fiyat 899, kişiye özel 20 lira indirim vardı
    Haa boşuna bekliyormuşum demek.

Teşekkürler tamamladım siparişi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 23 Eylül 2019; 21:10:30 >
  • qeep kullanıcısına yanıt
    Apple garanti sorgula yazıp google’da aratın. Apple’ın bir sayfası var. İcloud hesabınızla giriş yapıp garanti kapsamı sorgulattım. Seri numarası henüz kaydedilmemiş diye uyarı verdi. Cihazı önce iphone’um ile eşleştirsim. Ardından sorgulama yaptığım siteden cihazı kendi hesabıma ekledim. 2 sene sonra bitişli olacak şekilde görünmeye başladı garanti durumu. 1-2 hafta sonra bu sorgulamayı yapsam muhtemelen ilk sorguda cihaz garantili görünecekti.

• EknCn kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım yanlış anlamazsan bir soru sormak isterim, elbette para senin zevk senin, bana düşmez tabii ama, neden böyle bir kılıf almak ihtiyacı hissediyorsun..? Çizilmesin diye mi, şık görünsün diye mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archi33tect

Arkadaşım yanlış anlamazsan bir soru sormak isterim, elbette para senin zevk senin, bana düşmez tabii ama, neden böyle bir kılıf almak ihtiyacı hissediyorsun..? Çizilmesin diye mi, şık görünsün diye mi?
    Birinci nesil cihazım da kılıf kullanmadım, bunun sonucunda; cihazım yere düştü, kullanıma bağlı bir çok çizik oluştu ve rahatsız etti. Ondan dolayı hem şık deri bir görüntü olsun hemde korusun istiyorum. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Biraz önce Turkcell’den airpods 2 aldım arkadaşlar.
    Cihazın hiç açılmamış olduğunu, garantisini nasıl ve nereden sorgulayabilirim?
    (Garantisi için yukarıda bir arkadaş yazmış ama çok bir şey anlamadım açıkçası)

• 2.nesil airpods'un sol kulaklığında sorun vardı, bu sabah sarjı kendi kendine bittiğinide görünce zorlu'nun yolunu tuttum, sorunu anlatınca değişime karar verdiler ama ellerinde cihaz yokmuş haftaya değiştireceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archi33tect

Arkadaş cevabını vermiş ama bende siparişimin yanına bir adet kılıf attım.

Sebepleri:

Abd’de yaşayan arkadaşlar bu ürüne sahip olabilmek için yaklaşık 100 tane 500ml su bedeli öderken ben yaklaşık 900 adet su bedeli ödeyeceğim.
    Arkadaşları bilmem ama benim öncelikli amacım çizilmeye çok müsait ürünü korumak.

Diğer tercih etme sebebim fotoğraf çantamdaki halkaya takmaktı. Çantamın en müsait bölümü orası ve anahtar vb ıvır zıvırlarda o bölgede.

Yine silikon kılıfların bir nebze olsun su kazalarına karşı cihazı koruduğu söylenmekte.

Ayrıca cihazı hantallaştıran Çin malı silikon kılıfların şık duracağınıda hiç sanmıyorum.

Özetle benim sebebim imkanların kısıtlı olmasından.

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 23 Eylül 2019; 23:5:36 >
  • oyyen O kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Garantiyi başlattım 👍🏻

• biuu kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta linteki ürünün kırmızısını aldım. Baya beğendim. Sımsıkı. Kapağın rastgele açılma şansı yok. Tam sıkı kavrıyor. Ayrıca altta şarj girişini tozdan korumak için ekstra parça var. 2 adet ip çıkıyor. Biri kısa biri uzun. Silikon kalitesi güzel.
    Baseusun kılıfını alacaktım. Arkadaşta gördüm. Hallaç olmuş kapağa oturmuyor bile. Onun yanında bu ürün nimet.

https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/apple-iphone-airpods-capsul-kulaklik-silikon-kilif-tam-koruma-P359293475

Aldım hocam senin tavsiyen üzerine.

• krki K kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. İnşallah beğenirsiniz. Sunucuda hata olduğundan fotoğraf gönderemiyorum.

Bugün baktım kulaklık kabı cebimde iyice çizilmiş daha alalı 1 ay olmadı bende daha kötü olmasın diye ne yapabilirim diyordum senin mesajını gördüm direkt satın aldım :)

• İnternet sitesinden kontroö ettiğimde cihazın ne zaman alındığı yazmıyor bana soruyor

Ben o tarihi bilerek geç girsem garantisi uzamış mı olucak
    Nasılsa apple storeda sormuyokar fatura 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: qeep

Geçen hafta linteki ürünün kırmızısını aldım. Baya beğendim. Sımsıkı. Kapağın rastgele açılma şansı yok. Tam sıkı kavrıyor. Ayrıca altta şarj girişini tozdan korumak için ekstra parça var. 2 adet ip çıkıyor. Biri kısa biri uzun. Silikon kalitesi güzel.
    Baseusun kılıfını alacaktım. Arkadaşta gördüm. Hallaç olmuş kapağa oturmuyor bile. Onun yanında bu ürün nimet.

https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/apple-iphone-airpods-capsul-kulaklik-silikon-kilif-tam-koruma-P359293475
    Kulaklığı alırken önerilenlerde 13tl lik kılıf çıktı. Çinden geliyormuş. Satın alıp geçmiştim. Bunun tasarımı daha farklıymış.

Kılıf gelsin beğenmezsem denerim olmadı. Teşekkürler.

• Arkadaşlar samsung cihazım var. Kulaklık lazım buds mı alayım airpods mu? Soft rock müzik dinlerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: fox5578

Arkadaşlar samsung cihazım var. Kulaklık lazım buds mı alayım airpods mu? Soft rock müzik dinlerim.
    İphonedo’nun bir incelemesi var izlemeden karar vermeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 24 Eylül 2019; 8:47:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: biuu

İphonedo’nun bir incelemesi var izlemeden karar vermeyin.

Alıntıları Göster
    Bu incelemenin gerçekçi olduğunu düşünmüyorum. Kulakiçi kulaklıklar direkt olarak kulal kanalına ses verdiği için ses seviyesi düşük gözüküyor.
    Asıl istediğim kullancıların ürün hakkında ne düşündükleri? Az bir ücret değil sonuçta.

• quote:

Orijinalden alıntı: fox5578

Bu incelemenin gerçekçi olduğunu düşünmüyorum. Kulakiçi kulaklıklar direkt olarak kulal kanalına ses verdiği için ses seviyesi düşük gözüküyor.
    Asıl istediğim kullancıların ürün hakkında ne düşündükleri? Az bir ücret değil sonuçta.

Alıntıları Göster
    Buds kullandım, Galaxy S10 cihazımda bir süre, şimdide air pods 2 kullanıyorum. Hangisi diye sormaya gerek bile yok emin olun.
  • Arkadaşlar airpods kutusunu şarj etmek için en sağlıklı yöntem iPhone şarj aleti ile mi şarj edilmeli mi , yoksa PC üzerinden USB yavaş şarj edilmeli mi , cevaplarsanız sevinirim:)

• 
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.