Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (135. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.980
Cevap
469
Favori
954.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
71. Sırada  bugün en iyi #18
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EknCn

Hocam fiyat çok iyi, hayırlısı olsun acaba gece indiriminden vs mi yakaladınız?

Alıntıları Göster
    Bizim türkçemiz işte düşüncelerimi yazdım yanlış anlaşılmış :) Kablosuz aldım yani 1.089 olanı kablosuz özelliği desteklenmeyeni o yüzden diğeri 1.399 tl idi gerek duymadım hocam yani indirim felan kaçırmadın için rahat olsun :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ToLGaHaN-

Bizim türkçemiz işte düşüncelerimi yazdım yanlış anlaşılmış :) Kablosuz aldım yani 1.089 olanı kablosuz özelliği desteklenmeyeni o yüzden diğeri 1.399 tl idi gerek duymadım hocam yani indirim felan kaçırmadın için rahat olsun :)))

Alıntıları Göster
    Hocam estağfurullah da indirimi kaçırdım diye gözlerim yaşardı, medimarkt güzel indirimler yapıyor 950 ye kadar düşebiliyor airpods 2 de iyi kaçırmamak lazım...

• Arkadaşlar dünde bahsettiğim gibi Airpods 2 kablosuzu desteklenmeyeni aldım ancak windows 10 64 bit bilgisayarıma bir türlü bağlantı yapamıyorum yardımcı olabilirmisiniz bu konuda ? bluetooth'u açıyorum bilgisayarda ama görmüyor airpods'u her yolu denedim olmadı :(
  • Arkadaşlar Samsung S10 kullanıyorum Airpods alsam kulaktan çıkarınca video durma şarkı durma çift tık vs gibi işlevleri kullanabilir miyim android cihazda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • caglarmeco C kullanıcısına yanıt
    Hocam uygulama kullanıyor musun? Airpodsun sensörleri falan çalışıyor mu androidde?

• Bugün akşam üzeri amazon'da indirim yakaladım. 2.nesil kablosuz şarjlı modeli 1089 TL'na aldım. Satıcı Amazon. Fiyat sizce nasıl ?
  • Çok iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: brkcnr

Bugün akşam üzeri amazon'da indirim yakaladım. 2.nesil kablosuz şarjlı modeli 1089 TL'na aldım. Satıcı Amazon. Fiyat sizce nasıl ?
    Kablosuz şarjlı model için çok iyi fiyat.
  • quote:

Arkadaşlar dünde bahsettiğim gibi Airpods 2 kablosuzu desteklenmeyeni aldım ancak windows 10 64 bit bilgisayarıma bir türlü bağlantı yapamıyorum yardımcı olabilirmisiniz bu konuda ? bluetooth'u açıyorum bilgisayarda ama görmüyor airpods'u her yolu denedim olmadı :(
    bende işyerinde kullanmak için almak istiyorum bağlantı sorununu çözebildiniz mi ? Çözdüyseniz kalite nasıl ?
  • EknCn kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. İçime sindi benimde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karargahx

bende işyerinde kullanmak için almak istiyorum bağlantı sorununu çözebildiniz mi ? Çözdüyseniz kalite nasıl ?

Alıntıları Göster
    Yok halen uğraşıyorum hocam bağlanmadı bir türlü ama internetten araştırma yaptım herkezin tek seferde bağlanıyor direk sanırım benim pc de sıkıntı var başka bir laptop denicem buraya sonuçlarını yazarım mutlaka
  • Arkadaşlar kredi kartından nakite çevirmek için 1000 lira civarı çekim yapacağım airpods isteyen varsa kartla alıp nakit satabilirim tabii ki sizinde bir miktar kârınızla. Normal 2. nesil ya da kablosuz şarj kutulu fiyat teklifi olan varsa bugün alabilirim.
  • quote:

Yok halen uğraşıyorum hocam bağlanmadı bir türlü ama internetten araştırma yaptım herkezin tek seferde bağlanıyor direk sanırım benim pc de sıkıntı var başka bir laptop denicem buraya sonuçlarını yazarım mutlaka

Alıntıları Göster
    Sorun çözüldü hocam tekrardan bağlantıları sıfırladım kulaklık kutusunun arkadasında bir tuş var ona basın beyaz yansın direk görüyor bilgisayar cihazı ama çok stabil değil windows ile mesafe 1 m gibi ayrıca pc nizin blue. bağlantısı iyi olması gerekiyor

• Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı sorun bendede var kulaklığın biri yüzde 5 diğeri yüzde yüz şarj edince tekrar doldu nasıl çözebildiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selim20

Hocam aynı sorun bendede var kulaklığın biri yüzde 5 diğeri yüzde yüz şarj edince tekrar doldu nasıl çözebildiniz
    Garantisi vardı o zaman içinde ve servise gittim istanbul marmara parktaki troy premium resellere. Anlattım sorunu kontrol ettiler 2 gun sonra haber verdiler kulaklıklarınızda bahsetiğiniz sorun tespit edildi yenisi ile değiştirelecek dedi. Bende gitti yeni kulaklıkları teslim. Ama sarj kutusnu değiştirmediler sadece kulaklıklar değiştirildi.
  • Merhaba,

20 aylik, cok temiz ve az kullanilmis 1.nesil orijinal apple airpods’u satmak istiyorum. Hicbir sorunu yoktur, urun turkcell’den alinmistir. Kutu icerigi tamdir.

Dusunen arkadaslar varsa ozelden gorusebiliriz.

Tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chaot1c -- 6 Eylül 2019; 5:26:56 >
  • Apple airpods 2 aldım, xiaomi mi 4k tv box ile kullanmak istiyorum. tv box android olduğu için ses seviyesi düşük kalıyor, bildiğiniz gibi airpods üzerinden de sesi açamıyorum.

Android cihazlarla kullanırken sesi açmanın bir yolu yok mu? Uygulama vs üzerinden?
  • Airpods için kılıf Öner’iniz var mı ? Siz kullanıyor musunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Karargahx

Airpods için kılıf Öner’iniz var mı ? Siz kullanıyor musunuz ?
    Hocam tek önerim içi silikon olan kılıflardan uzak durun, içi kadife olan bir ürün satın alın. Ürünü ilk aldığımda hiç kullanmadan sıfır çizikle o silikon kılıflara koymuştum çıkardığımda çizikler oluşmuştu. Bende olan oldu deyip kılıfsız kullanmıştım hatta.
  • serefsiz yapraklar kullanıcısına yanıt
    İlginçtir ki bende de böyle bir sorun var nedenini ögrenmek istiyorum bu yüzden sıfırladım cihazı ama çözüm olmadı birşey ögrerseniz burdan yazarsanız sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.