Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Fushia , ykpumtt , ykpumtt Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 5 Misafir - 6 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
16.976
Cevap
469
Favori
954.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
49. Sırada  bugün en iyi #36
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: treko

ışık yanıp sönse eşleşme hatası oluyor. sürekli yeşil yanıyorsa eşitleme ile ilgili bir sorun yok demektir. bir süre şarj olsun düzelmezse randevu alıp servise götürmekte fayda var.

Alıntıları Göster
    Sorun hala çözülmedi servise götüreceğim.
    Düzeldiğinde çözümünü yazarım.
  • Ed Vedder kullanıcısına yanıt
    Hocam derdim çizilmesi değil iade edilip tekrar paketlenmiş olabilir mi ihtimali?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: guvvventr

Hocam derdim çizilmesi değil iade edilip tekrar paketlenmiş olabilir mi ihtimali?
    Cihazı 2 gün kılıf takmadan kullanın, her yeri çizik oluyor. Dediğiniz şeyin olma imkanı çok düşük, ayrıca mikro kılcal çizik nedir benden takıntılı olanlarda varmış.
  • 14 Agustos'a kadar Airpods 2 alacağım.
    Şuan en uygun ve 2 yıl garantili satan ürün neresi var tavsiyelerinizi beklerim.

• Eski Airpods 1 kullanıcısı olarak verdik bakalım siparişimizi.Güzel fiyata aldığımı düşünüyorum kablosuz şarjlı olanı sırf farklı olsun diye aldım kablosuz özelliğini kullanırmıyım bilmem :)
    Xs max ve airpods tamam sırada apple watch 4 veya 5 :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RedManetics -- 3 Ağustos 2019; 21:0:46 >
  • RedManetics kullanıcısına yanıt
    Neden Apple Türkiye garantili yazmıyor , ben 1099 liralıktan düşünüyordum da , kafamı karıştırdı bu fiyat , alıp da sorun yaşayan var mı Amazon dan acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: mickey444

Neden Apple Türkiye garantili yazmıyor , ben 1099 liralıktan düşünüyordum da , kafamı karıştırdı bu fiyat , alıp da sorun yaşayan var mı Amazon dan acaba
    Amazon'un kendisi satıyor sormakta fayda var bu fiyata bedava çünkü.
  • mickey444 M kullanıcısına yanıt
    Model numarası TU ile bitiyor yani türkiye garantili MRXJ2TU/A

Edit:Müşteri hizmetleriyle görüştüm ürün hem 2 yıl apple türkiye garantili hemde amazon garantili alacaklar rahatlıkla alabilir 👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RedManetics -- 4 Ağustos 2019; 13:52:14 >
  • RedManetics kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler kardeşim, şimdi para ayarlamaya geldi sıra :)

• mickey444 M kullanıcısına yanıt
    Rica ederim :)

• 2.nesil airpodsu bu aralar garantiye veren var mı 2 haftadır garanti den gelmesini bekliyorum her aradığımda oyalıyorlar
  • İnternette bir kavram kargası mı var ? Ben full set olarak Airpods 2.nesil almak istiyorum acayip rakamlar var ortada 955 -1115 - 1200 - 1399 felan.

Nasıl bakmam lazım komple set olarak almam için ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PesimistChe

İnternette bir kavram kargası mı var ? Ben full set olarak Airpods 2.nesil almak istiyorum acayip rakamlar var ortada 955 -1115 - 1200 - 1399 felan.

Nasıl bakmam lazım komple set olarak almam için ?
    Şöyle anlatayım size ben, sizin tek dikkat etmeniz gereken ürün kodları;

MMEF2TU/A -> Bu kod Airpods 1. nesil içindir.
    MV7N2TU/A -> Bu kod Airpods 2. nesil ama kutusunda kablosuz şarj özelliği bulunmayan üründür.
    MRXJ2TU/A -> Bu kod Airpods 2. nesil ve kutusunda kablosuz şarj özelliği olan üründür.

Diğer kodlara itibar etmeyiniz, fiyatları da bellidir Apple sitesinden kontrol edip o şekilde alın.
    Ayrıca alırken de bilindik büyük firmalardan almanızı tavsiye ederim ki sıkıntı çıkmasın ileride.
  • EknCn kullanıcısına yanıt
    Açıklama için teşekkürler MRXJ2TU/A ürünü amazondan satın aldım.
  • quote:

Açıklama için teşekkürler MRXJ2TU/A ürünü amazondan satın aldım.
    Güzel günlerde kullanın ürün geldikten sonra 1-2 hafta boyunca şarj, ses, mikrofon test etmeyi ihmal etmeyin.
    Teşekkürler yakınıma hediye olarak aldım fakat kendisini uyaracağım.
    Ama anladığım kadarıyla 2.nesil cihazlar da bu tarz problemler var.Zira 1.nesil cihazı uzun zamandır tam performans kullanıyorum bir sorunla karşılaşmadım.
    Merhabalar airpods kablosuz şarj kutulu modeli Apple Türkiye garantili olarak Yukko.com dan aldım
    Şarj müzik dinlerken yaklaşık bir şarkıda Yüzde 1 düşüyor normal mi
    Aslında kulaklığı kulağıma takıp hiç birşey yapmasam daha çabuk düşüyor, yani hiçbirşey dinlemeyip konuşma yapmıyorum ve kulaklıklar kulağımda takılı ve yaklaşık 10 dakikada yüzde 1 şarj azalıyor zaten kapatma şansı da yok yani hızlı mı şarj tüketiyor anlamadım

• quote:

Teşekkürler yakınıma hediye olarak aldım fakat kendisini uyaracağım.
    Ama anladığım kadarıyla 2.nesil cihazlar da bu tarz problemler var.Zira 1.nesil cihazı uzun zamandır tam performans kullanıyorum bir sorunla karşılaşmadım.
    Biraz da şans işi, Airpods 1. nesil de sesim karşı tarafa çok iyi gitmiyordu oysa ki arkadaş benimle kendi Airpods'u ile konuştuğunda sesi gayet iyi geliyordu. Biz temel kontrolümüzü yapalım teferruatlar kalsın.

@guvvventr Şarj problemi yaşayan @bLind hocam vardı, kutu ve kulaklıkları %100 yapıp bir gün kullanmadan beklemek gerekiyordu sanırım eğer %90 altına düşüyorsa sorun var olabilir demişti. Sizde o şekilde yapın isterseniz bi' kontrol etmiş olursunuz.
    Tamamdır anlaşılmıştır tekrardan teşekkürler.
    Hocam kulaklıklar kutudayken şarjı gitmiyor Benim merak ettiğim kulaklıklar kutu dışındayken şarjının azalması. Yani örneğin kulaklıklar kulağınızda müzik dinlemiyorsunuz konuşmuyorsunuz ama kulağınızda yani kutu dışında ama aktif kullanımda değil yine de şarjı çabuk gidiyor

• 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.