Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Chrispie Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
16.976
Cevap
469
Favori
954.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim ki nisandan önce gelmez o zaman :(

İptal edip beats almayı düşünüyorum
  • KAEC kullanıcısına yanıt
    BAna kalırsa iptal etme, verdiğin adreste bulunamayacak olursan müşteri hizmetlerini ara adresini değiştir, daha önce BOSE Quietcomfort ve SİE2 kulaklıkları kullandım. Fakat bu kulaklık çok daha iyi ve ergonomik, pişman olmazsın, her şeyi geçtim kulaklığın kablosu olmadan verdiği rahatlık ve ses kalitesi gerçekten mükemmel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Log-o kullanıcısına yanıt
    Adreste olmayacağımı geçtim spor yapıyorum kulaklıksız insanın yapasıda gelmiyor hocam :)

Hayır 2-3 hafta anlarım da 6 hafta nedir.
    6 haftadan önce gelir merak etme, benim ilk siparişte 2 mart diyordu, 16 şubatta geldi.

• Log-o kullanıcısına yanıt
    10 gün oldu siparişi vereli umarım dediğiniz gibi olur :)
    Merak etme iyi ki almışım diyeceksin,beklemene değer. Hiç pişmanlık duymadım yaklaşık 12 veya 13 gün kullanımda. Kapağındaki sağa sola kayma ile birlikte o çıkardığı gıcık ses olmasa değişim istemeyecektim.

• Yaklaşık 1 hafta önce kulaklığıma kavuştum.

2 aydır bekliyordum. Beklememe kesinlikle değdi. Ses kalitesi, kullanılabilirlik, portatifliği, şarj süresi her noktada mükemmel bir cihaz yapmışlar.

Alacak arkadaşlar bekleme süresini dert etmesin, ürünü kullanmaya başlayınca beklediğiniz günleri unutturacağına emin olabilirsiniz

Power beats 2 den geçmiş bir kullanıcı olarak, kesinlikle ses kalitesinin daha iyi olduğunu ve daha rahat bir kullanım sağladığını söyleyebilirim.

Ek olarak benim gibi watch, macbook gibi cihazlarada sahipseniz cihazlar arası geçiş çok hızlı ve gayet basit.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAEC

Hocam 900 tl para verip ses kalitesini kablolu earpods ile kıyaslamak bana saçma geliyor.

Beats-Jabra gibi markalarla kıyaslansa daha iyi olur diye düşünüyorum.

Hocam bana da kullanmadığım ürünlerle kıyaslamak saçma geliyor :) Ben kullandığım ürünlerle kıyaslama yapıyorum ve kullanıcı yorumumu söylüyorum. Her kulaklığı en az 1 ay deneyen kişilerden örneğin inceleme yapan youtuber'lardan bilgi almanız daha sağlıklı olur. Everythingapplepro ve unboxtherapy kanallarını öneririm.

Şu an için parasını sonuna kadar hak eden bir cihaz benim açımdan. Mac de kablolu kulaklık derdin kurtardı artık saatimle çağrıyı alabiliyorum. Ev içinde gezerken rahatlıkla kullanabiliyorum bunlar benim için çok büyük avantaj.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dedefon

Yaklaşık 1 hafta önce kulaklığıma kavuştum.

2 aydır bekliyordum. Beklememe kesinlikle değdi. Ses kalitesi, kullanılabilirlik, portatifliği, şarj süresi her noktada mükemmel bir cihaz yapmışlar.

Alacak arkadaşlar bekleme süresini dert etmesin, ürünü kullanmaya başlayınca beklediğiniz günleri unutturacağına emin olabilirsiniz

Power beats 2 den geçmiş bir kullanıcı olarak, kesinlikle ses kalitesinin daha iyi olduğunu ve daha rahat bir kullanım sağladığını söyleyebilirim.

Ek olarak benim gibi watch, macbook gibi cihazlarada sahipseniz cihazlar arası geçiş çok hızlı ve gayet basit.

Kesinlikle katılıyorum ayrıca magic mouse 2 ile de kullanıyorum bluetoothda kopma takılma yok :) hop mactesin sonra al ipad i hop ipad e bağlan sonra saatten airplay airpods seç hop saattesin :)

Aklıma şu sahne geldi https://www.youtube.com/watch?v=4qwBHLU8Wws 55. saniyeden sonra

• Sizin için demedim hocam genelde herkes kablolu earpods ile kıyaslıyor :)

Adam gibi inceleme bulamadım açıkcası geldiğince bakacağım artık.
  • aynen hocam :) Eklemeyi unutmuşum sizinde eklediğiniz iyi oldu. Magic Mouse ile herhangi bir kopma vs. sıkıntısı yok.

Ek olarak güncellenebilir bir kulaklık olduğundan bir sorun durumunda yazılım güncellemesiyle çözeceklerinden şüphem yok
  • 900 tl yede alınmaz hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: KAEC

Sizin için demedim hocam genelde herkes kablolu earpods ile kıyaslıyor :)

Adam gibi inceleme bulamadım açıkcası geldiğince bakacağım artık.

Hocam bunun nedeni birçoğumuz kablolu earpods'tan geçiyor o yüzden :) Benim kablosuz ilk kulaklığım, bundan önce bir de sennheiser cx200 street 2 kullanmıştım. Airpods daha tok geliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=I9z0FWq4nSo Airpods powerbeats 3 karşılaştırması
  • Hala işleniyor abv apple
  • Bir ekleme daha yapayım bluetooth kopma sorununu soranlar için;

Logitech Mx Master mouse ilede kullanıyorum. Herhangi bir problem yaşatmadı, gayet stabil çalışıyor.
  • Dedefon kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Yazılımı nasıl güncelleniyor?
  • AnacoN kullanıcısına yanıt
    otomatik olarak güncelleniyor. İnternet bağlantısı olan bir cihaza bağladıktan kısa bi süre sonra güncelleniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dedefon

otomatik olarak güncelleniyor. İnternet bağlantısı olan bir cihaza bağladıktan kısa bi süre sonra güncelleniyor.

Teşekkür ederim.
  • Cumaya kadar gelmezse iptal edip beatsx alacağım sıktı artık.
    Bana tekrar 6 hafta diyecek olsalardı yine de beklerdim, çok beğendim çünkü.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.