Şimdi Ara

Apple AirPods 2. Nesil 6 aylık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Apple #Aksesuar Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Selamlar. Nisan ayında aldığım Airpodslarımı, Pro aldığım için satıyorum. Devamlı kılıfla kullandım çiziksizdir. Bütün aparatları ve kitapçıkları duruyor. 1.5 yıl 2022/Nisan ayına kadar garantisi var. Şuan sıfırı 1500 TL. Fiyatta pazarlık söZ konusu değildir. Fiyat 950 TL

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yigit315 -- 20 Ekim 2020; 11:8:55 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 3nokta1 kullanıcısına yanıt
    Bravo araştırmacı kardeş. Daimateknoloji.com diye bi siteden 1200 liraya bulmuşsun Apple kendi 1499 satarken(!) Piyasada gerçeğinden çok çakması bulunan bi ürünü güveniyorsa o siteden alabilir isteyen

• Apple da 1.500 sende de nasıl yani?

• Confather kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam fiyatı yanlışlıkla silmişim düzenleme yaparken. Fiyat 950. Yukardaki 3nokta1 nickli arkadaşın görevi böyle konuları gezip fiyat kontrolü yapmak sanırım. Benim kaça sattığımı görmeden işe koyulmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yigit315 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam hayırlı alışverişler

• quote:

Orijinalden alıntı: Yigit315

Hayır hocam fiyatı yanlışlıkla silmişim düzenleme yaparken. Fiyat 950. Yukardaki 3nokta1 nickli arkadaşın görevi böyle konuları gezip fiyat kontrolü yapmak sanırım. Benim kaça sattığımı görmeden işe koyulmuş
    Kusura bakmayın da fiyatı yazmamak sizin hatanız. Mesajınızın ilk şeklinde "Fiyat 1500 lira, pazarlık yoktur" gibi görünüyordu. Anlamsız göründüğünden dolayı linki attım ki herkes istediği fiyata satabilir. İlanınızda belirtmediğiniz sürece de yaptığım yorum "yorum yapılabilir" statüsündedir. Tekrar söylüyorum, satış fiyatını yazmamanız kendi hatanız. Sakin bir şekilde "fiyatı yazmayı unutmuşum, 1500 lira gibi görünmüş olabilir. Satış fiyatım X TL dir" diyebilecekken agresif tutumla iki mesajınızda da bana gönderme yaptığınız için cevap vermek zorunda hissettim.

İyi satışlar diliyorum.
  • 3nokta1 kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam haklısın pardon teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.