Şimdi Ara

Apple Airpods 2. Nesil 549 lira ( Bim ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
2
Favori
9.907
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hangi bim de hocam giresunda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thesench

hangi bim de hocam giresunda ?
    Hocam Güre dolmuşunun kalktığı yerdeki bim. A101'in yanında ama bir tane vardı onu da ben aldim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CGUzmani kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkür ederim hayırlı olsun güle güle kullanın kendime almıştım 900 küsürden ,bir tanede hatuna alalım dedik neyse almayız artık
  • Sabah öylesine bime gitmiştim gözüme çarpmıştı. 850 tlydi fakat paketi açılmıştı.
  • Fiş?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erzurum 7 tane bim gezdim bulamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asdemre kullanıcısına yanıt
    bulsanda fiyat 849 hocam
  • Bildiğim kadarıyla bu indirimler için mağazanın genel müdürlüğe indirim talebinde bulunması ve bu talebin kabul görmesi gerekiyor. Ancak çoğu zaman mağazalar indirim talebinde bulunmuyorlar veya bulunsalar bile bu kadar ucuz fiyata muhtemelen kendileri alıyordur diye düşünüyorum.
  • -Black Dark- kullanıcısına yanıt
    bilmiyorum hocam ama sonuç olarak aynı çatı altında aynı ürün ürün kodundan barkoda kadar aynıydı bir adet vardı ellerindede baktım aynı fiyat dedi çocuk ama çarşamba tekrar denşiyeceğim şansımı orda olursa ürün mantıksız geliyor çünkü resimle karşılaştırdım ürün kodlarıda aynıydı ama fiyat 849 bende mağazacıyım o yüzden mantıksız geliyor tekrar sorucam.
  • Sakarya da gören eden bilgilendirirse sevinirim.

• Sonunda BİM’e şu kilitli dolap gelmişmi arkadaşlar ?
    Kasanın altına vs saklıyorlardı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackMon B kullanıcısına yanıt
    evet hocam dolaptaydı
  • Al onu hemen

• Adam Giresun da yaşıyor o da ona bir kıyak olsun ya :))

Şakası bir yana bu adamlar zararına mal satmiycagina göre demekki gelişi 500 filan. Bi üründe Apple 300/400 TL para kazanmış ki bu airpods Apple in en çok satılan ürünü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fişi de eklesene bir merak ettim
  • bugün tekrar dün sorduğum bim'e gittim 1 adet mevcuttu kulaklıktan fiyatını kontrol ettirdim fakat hayır aynı dediler bugün gittiğimde kulaklık yoktu pek normal gelmedi kendimi tokatlanmış gibi hissediyorum
  • Zaten AirPods 2. Nesil 850 TL.

• hem bu kulaklığı bulacam diye hem de spor olsun diye bisiklete atlayıp samsun kenar ilçelerine keşfe çıktım. bulamadım ama mercusys halo s3 mü ne zıkkımsa 110 liraya düşmüş en azından onu aldım çıktım. taliplisine bırakırım komisyon farkıyla
  • Apple Airpods 2. Nesil 549 lira ( Bim )

bir kaç kişiye sorduktan sonra fiyat istanbul ve balıkesirdeki tüm subeler için fiyat bu indirim yok
  • Ankara maltepe bimde var. Ama fiyat 699 cikti. Sonra onu da düzelttiler hata var diye 849 yani
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.