Şimdi Ara

Apple açıkladı: iPhone 12 kutularından kulaklık ve şarj adaptörü çıkmıyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
1
Favori
6.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çevreye zarar vermemek için telefonunuzu şarj etmeyin o zaman, bu nasıl bahane lan!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşin kötü yanı, iphonelar bu haliyle de kapış kapış alınacak.

Ve bunu gören diğer firmalar da aynı şeyi uygulayacak.

• Madem koymuyorsun bari fiyat düşür. Yoldukca yolmaya başladı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Saçmalık. Çevrecilik değil, oem üreticileri besleme çabası. Birisi telefonunu sürekli al sat yapıyorsa şarj adaptörü olmadan mı satacak ? Sistemde biri mutlaka harici adaptör almak zorunda kalacak.

• Seneye kutu içinde değil . Çevreye duyarlı poşette satsinlar o zaman telefonlarını!!!!

• Düşünsene araba satıyon lastiği yok

• Duz modeller icin anlarim hadi o 5w adaptoru vericegine hic verme onun yerine de type c koy tamam guzel. Prolarda da bunu da 128gb a cikma lutfunu gostererek dengelemis sanirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: zahidow

Madem koymuyorsun bari fiyat düşür. Yoldukca yolmaya başladı.

Aynı fiyat olmasına rağmen İngiltere de fiyatlar 50 pound düştü hocam 11, 11 pro serisine göre. Tabi Avrupa'da düştü bizde tabiii düşmeyecek 😅

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşin iyice cılkını çıkarttı bu Apple. Oyun alırsın, diğer haritaları DLC ile itelerler ya. Aynı mantık. Seneye de modüler telefon çıkarsınlar, kutu içeriğinden sadece işlemci ve RAM çıksın, geriye kalan parçaları parayla ekstradan satsın. Çevreyi tınladıkları falan yok zaten.

• Çok güzel hemen 2 tane alıyorum :)

• nebulabado N kullanıcısına yanıt
    4 tanede devlete al

• Telefon var mı kutunun içinde? Sadece tanıtıp telefonu da koymasınlar.

• Apple => Telefonu şarj etme devirini kapatıyoruz

• Kutuya niye koyuyorsunuz ki, masrafınız artar sayın Apple. Baloncuklu poşetle yollayın gitsin. Komşudan ödünç adaptör isteme dönemine hoşgeldiniz  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teknolojist_44 -- 13 Ekim 2020; 23:11:14 >
  • Şu lightining i sal artık arkadaş ya. Type C varken hâlâ bu ısrar niye?

• High Sierra kullanıcısına yanıt

muhakkak herkesi memnun etmelerine imkan yok sonucta bu isi para icin yapiyorlar ve ona ragmen karbon ayak izinden bahs etmeleri hosuma gitti. bana kalsa dunyadaki kaynaklari odakli hic bir cihaz aksesuarla gelmemeli minimum paket ile cikmali hatta en basit karton kutudan %100 geri donusum malzemeli birsey olsa iyi olur. tabi bunlari icine koymadiklari icin maliyettende dusurulmeli ayni fiyati neyse ekstra olarak satilmali. cunku bazi seyler gercekten gereksiz.. kulaklik demissiniz evde curumus sagda solda atilmis 'cop' diyebilecegim en az 3-4 kulaklik var yazik valla.

iphone cikarken zaten birsey beklemiyordum cok yine klasik kamera farki cpu farki deyip sunmuslar piyasaya :) bende hala iphone 6s var akiyor, parami daha ihtiyacim olan seylere harciyorum hic telefon alma niyetim yok ama home pod mini hosuma gitti ben disardayken eve telsiz gibi baglanip sesli mesaj atmak guzel olur belki onu alabilirim.

• Yenilik Iphone da arkadaşlar. Iphone 13 de kutudan telefonda olmayacak sadece kutu olacak telefonu da gidip 1000 dolar ödeyerek alacakmisiz

• Bugün iphone ile ilgili haberlerde gördüğüm yorumların %80i
    - apple kullanıcılarına acıyorum
    - isheep'ler bunu da takdir eder
    - xiaomi alın bin kat daha iyi vs vs
    Arkadaşlar her şeyden önce şunu bilmeniz lazım, mobil cihaz teknolojilerini apple domine ediyor. Apple kendi kadrosuyla ar-ge'sini yapıyor teknolojilerini geliştiriyor ve piyasaya sürüyor. Xiaomi ve benzeri geri kalan firmalar apple'ın yaptığı mühendislikleri tersine mühendislik ile kopyalayıp ar-ge masrafından büyük oranda kurtulup size daha ucuza ürün sunuyorlar. Dolayısıyla apple'a saldırmanız değil teşekkür etmeniz lazım. Sanıyorsunuz ki bu cihazların maliyeti üretim maliyetinden ibaret. Halbuki her birinde aylarca farklı ekiplerin çalışmasıyla oluşmuş emek var. Bu kısmın anlaşıldığını düşünüyorum.

Diğer bir konu ise bir ürün satın alırken tek kriter maksimum donanım minimum fiyat değildir. Bazen son kullanıcı deneyimi bu kriterle çok ters düşebilir. Apple'da da son kullanıcı deneyimi daha üst donanımlı rakiplerden daha iyi olabilir ki bence öyle. Her şeyden öte biri bir ürünü sadece ait olduğu sosyal sınıfa göre bile seçebilir(bu kısım sizi hemencecik kızdıracak ve benim de takdir ettiğim bir durum değil fakat hayatın gerçekleri). Bunların hepsi tercih meselesi.

• 30 kupona alınmadı bu vatan kullanıcısına yanıt
    Ne kadan da komiksin yhaa.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.