Şimdi Ara

Apple açıkladı: iPhone 12 kutularından kulaklık ve şarj adaptörü çıkmıyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
1
Favori
6.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Küfür gibi bir hareket yeni telefon yeni şarjla kullanılır bir kere ey appleee

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • xfeyyaz kullanıcısına yanıt
    Lanet olsun bu Apple’a bizi düdüklüyorlar ama ben de iPad siparişimi bekliyorum

• Xiaomi kulaklık koymadığı için dalga geçiyordu millet zamanında. Adamlar şarj adaptörü bile koymuyor 😁

• 4S kuralının sosyal deneyini yapıyor adamlar. Helal olsun :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakında cihazda parça parça gelir eksik parçalarını daha sonra para verip alırlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evde nerden baksan 5 tane şarj cihazı var. Karar çokta yanlış değil

• ozansirinn kullanıcısına yanıt
    ŞARZ aleti nedir?

• Bunu çevreci nedenlerden yaptığını söylemiş apple.
    AHHAHahhahahAHHHAhA

• quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

Yakında cihazda parça parça gelir eksik parçalarını daha sonra para verip alırlar.
    Montaj tutorial videosu için de 50 dolarda oradan gömerler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakında içinden sadece apple çıkartmaları çıkarsa şaşırmayın

• 10 yıl sonra denizden balık çıkmayınca şarj aletlerini pişirip yersiniz tabi anlayana.

• programmer_onur kullanıcısına yanıt

Hatta bence abonelik sistemi başlasın Apple ürünlerine senelik ücret odensin ödemeyenin önce özellikleri düşürülsun en sonunda komple açılmasın cihaz.

Ama burası cokomelli cihaz stabil ve çok güvenli.. 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Çevreciyiz ya o yüzden" bahanesi tuzu biberi olmuş küfür eder gibi. Bu markanın kullanıcıları yerine sinirleniyor insan mal yerine koyulmaktır bu başka bir şey değil. Madem çok çevrecisin o zaman hiç satma adaptör kulaklık ayrı bir şekilde. Lan hiç telefon yapıp satma o zaman. Git ağaç dik. Sekik.

• orhanyor kullanıcısına yanıt
    Hocam geçen yıla kadar hızlı şarj standartına tam olarak geçmemiş (cihazlar destekliyor adaptörler 5W) iken Apple tam 11 Pro kutusundan 20W şarj aleti gelirken aniden bu karara geçmiş olmaları tepki yaratıyor. Yani nereden baksanız sıkıntı. 5-10 dolar maliyeti etmeyen aletler yüzünden genel olarak kitlesininin de bilgisizliği sayesinde eski 5W şarjlarına mahkum edecek.
    Oldu olacak paneli de biz takalım cihaza.
    Yanlış anlamayın tepkim size değil ama burada Xiaomi Redmi Note3'den beri açık açık MALİYET yüzünden kutuya kulaklık koyamıyoruz özür dileriz diye açıklama yaptığında bu forumda ve bu forum gibi çoğu yerde de yer yerinden oynamıştı. 100 TL'lik telefon diye yollanan hıyarın bile kutusunda bile kulaklık çıkıyor Xiaomi'yi boykot ediyoruz diye.
    Asıl budur malesef iki yüzlülük. Malesef Apple'a aşırı kızgınım. Özellikle de bu kadar özelliği çıkartıp başlangıç fiyatımız 699 Dolar'dan başlıyor demesi ile. Bir de böyle zor zamanlarda bile Linus Sebastian'ı alıntılıyorum '2 yıldır kendisinden kopamadığım Note9, beni asla yarı yolda bırakmadın, maskeden millet yüzünü taratamıyor, iyi ki IRIS tarayıcı çok seri çalışıyor bu cihazda.', bu kadar yavan özelliklerin yanında iPad Air gibi kilit tuşuna Touch ID özelliğini eklemeliydi. En azından buna değdi diyebileceğimiz tek bir özellik göremedim 5G haricinde. O da yarışa çok arkalarda da kalmış olsan da hoş geldin Apple; Samsung, LG, Huawei, Oneplus, Oppo zaten mmWave destekleyen 5G cihazları üretti ki çoğu ülkede son nokta olarak görülüyor 5G'nin gelişimi açısından.

O minide işlemciyi mi kısacaktı, 4 çekirdekli özel bir versiyon mu üretecekti ama o mini benim için eşittir SE 2021 yani.

Ayrıca Apple doğayı çok düşünüyorsa ürettiği ürünlerin artıklarının nereye gittiği hakkında bir çalışma yapmalı. Mazallah bazı firmalar dönüştürüyoruz diye firmadan gizli üretim süreci ile Refurbished cihaz sunuyor. Apple eğer IMEI ile Apple ID aracılığı ile tespit edebildi de bu rezalet ortaya çıkmıştı. Bunu gören firmalar bunun da açığını kollar zaten.

Apple benim için iPhone 7 Plus'u bile yavaşlatan güncellemesi ile bitti zaten. Bu saatten sonra bir iPhone 11'den ibaret, o da tamamen Samsung ile Huawei'nin rekabet ile ilgilenmemesi yüzünden önerim olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi High Sierra -- 13 Ekim 2020; 22:20:25 >

• 2 seneye kalmaz Samsung’da koymaz kutuya.

• Seneye telefonu kutuya koyacaklar mı acaba?

• Seneye; Apple iPhone 13 sadece 800 Dolar. Not: Çevreci düşünce gereği kutuya yeni telefon koymuyoruz eskisini kullanmaya devam edin.

• serkanky kullanıcısına yanıt
    bu kadar çevreciysen hiç telefon kullanmayacaksın hocam. Komik oluyorsunuz, yapmayın

• Bu ıphone Çinli üreticilerden beter herşeyi kısar oldu o kadar para ver şarj adaptörü ve kulaklık çıkmasın 🙄

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blueorcid -- 13 Ekim 2020; 22:28:46 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.