Şimdi Ara

Apple açıkladı: iPhone 12 kutularından kulaklık ve şarj adaptörü çıkmıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
1
Favori
6.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tamam ama kutusu küçük oluyomuş abisi pek şirin iş, şimdiye kadar yapılan en şekere kutuymuç.

• kulakligin olmamasi baya sacma geldi bana.

adaptor konusu bence mantikli. akilli telefonlar 10 senedir hayatimizda tablet ve telefonlardan bu adaptorler zaten cikiyor yillardir. kesin evde sagda solda kullanmayan vardir. onu kullanir herkes. acikcasi benim kutudan dahi cikarmadigim 2 - 3 tane var adaptor. bir de bozulmuyor bunlar yillarca kullaniyorsun kaybetmedigin surece.

kabloyu da fast charging destekli type c ile degistirmisler. bu normal type a olanlardan daha kaliteli bir kablo. ama burda da soyle bir sacmalik var. evde bosta duran adaptorlerin cogu type a. kutudan cikan yeni type c'li lightning kabloyu bunlara takamaz kimse. gidip yine type c destekli adaptor almak gerekir.

olumlu yani da var, olumsuz yani da var bu kararin. 5g maliyetinden mi kismak istediler anlam veremedim.

bu arada type c - type a gibi bir ufak dongle cikarsa kutudan bu yukarida bahsettigim adaptor cikmama mantigi yerine oturuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E41040413 -- 13 Ekim 2020; 21:53:12 >
  • Bu telefonu alan kişi illaki gidip o şarj aletini alacak. Elinde halihazırda zaten varmış falan geçiniz onları. Yok öyle bir şey. Kutudan çıkacak şarj aletini harici olarak satıp para kazanmanın derdine düşmüşler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çevre diyorlar ama şarj adaptörü ve kulaklık içinde ayrı ayrı kutulama yapacaklar ve bu da daha çok çevreye zarar vermek oluyor. Burdaki tek amaç adaptör ve kulaklık satın aldırmak. Aslında Apple indirim ya da fiyatı sabit tutmadı zam yaptı. Ahhh Apple anca şov yap. Umarım diğer firmalar böyle yapmaz.

• İçine koysa 100 lira ayrıyetten satsa 300 lira

• Ekranıda koymayın benimkine eski x den söküp taktırırım.

• Apple çevreci ayağını geçsin. Artık kullanıcıları enayi yerine değil resmen gerizekalı yerine koyuyor. Madem çevrecisin o zaman adaptörü de satma mağazanda niye satıyorsun hani çevreciydin Apple?

• Sadece 12 değil, 11 , Xr vs Se modellerinde de artık cıkmayacakmıs. BB Apple

• Milletle billur geçiyorlar neyse ben airpods promun gelmesini bekleyeyim

• Çevreyi düşünmek amacındalarsa tek tip kablo kullansın. Type c yapsın artık.

• Tasarımı için alacaktım ama benim için ölü doğdu

• yanında dlc olarak mı vericekler anlamadım

• Apple müşterilerini güzel düdükleyecekler. Apple işini biliyor valla.

• Benim 4 sene önce aldığım cihazdan 18w şarj adaptörü çıkarken kardeşimin iPhone X 'undan 5w şarj adaptörü çıkmıştı. işe yarar bir adaptörle gelse telefon, adaptörler çevre kirliliği yaratmazdı. (tabi üretilmiş olmaları bir kirlilik fakat yine bir yerde kullanırlardı, ihtiyacı giderirlerdi) Bir gün işe yarardı. 5w adaptör çıkarken gidip daha güçlü adaptör alanlar da olmuştur.

• Bu nasıl bir kafa lan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 nesil geçmeden diğer markalarda aynı Yolu izler boşuna dalga geçmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Komble kaplama Ekran koruyucu 50 TL
    Kılıfı 120 lira iyisi
    Şarz aleti 200
    Kulaklık 150

• Kulaklığa çok takılmadım. Günümüzde artık pek çok kullanıcı zaten 3. parti üreticilerden kulaklık satın alıyor. Ama şarj aleti işi olmamış.

• by__metallica B kullanıcısına yanıt
    aynı yolu izlerlerse giderin 200 dolarlık xiaomi telefon alır kullanırım. Parayı yolda bulmuyoruz. O kadar da değil

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.