Şimdi Ara

Apple, ABD'de 3 büyük üretim tesisi kuracak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 6
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 53 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 22
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 6
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • eric13 (1 mesaj) macromedia21 (1 mesaj) GreyParrot (1 mesaj) redwolf0 (1 mesaj) kadirirdem (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj) (3 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Apple, ABD'de 3 büyük üretim tesisi kuracak
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4980 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

ABD başkanı Donald Trump, Apple'ın Amerika Birleşik Devletleri'nde en az 3 büyük üretim tesisi kuracağını söyledi. Wall Street Journal'e konuşan Trump, Apple'ın gelecekteki tesislerinin "büyük" olacağını ve muhtemelen ülkede binlerce kişiye iş istihdamı yaratacağını ifade etti.

Ayrıca Bkz.Adobe sonunda Flash Player'ın ölüm tarihini açıkladı
    Birçok kişi bu hamlenin bizi ABD yapımı iPhone'lara bir adım yaklaştıracağına inansa da, tedarikçilerinin çoğunluğunun Asya merkezli olması bunun düşük bir ihtimal olduğunu gösteriyor. Şirket iPhone'ları Asya ülkelerinde montajlamaya devam edecek. ABD merkezli tesisler muhtemelen aksesuarlar için veya şirketin şirketin kapalı kapılar ardında yürüttüğü otomobil projesi için kullanılacak.

Apple için boykot çağrısı yapan Trump iPhone kullanıyor

Apple'ın üretiminin bir bölümünü Amerika Birleşik Devletleri'ne taşıması, seçim kampanyalarından bu yana Donald Trump'ın öncelikleri arasında yer alıyor. Şu an başkan ABD dışında üretildiği için Apple ürünlerine karşı boykot çağrısı yapmış durumda. Ancak kendisinin güvenlik nedeniyle Android akıllı telefonun kullanmayı bırakarak, iPhone'a geçiş yaptığını belirtelim.

Apple henüz ABD fabrikaları hakkında bir açıklama yapmadı. Ancak Donald Trump sır tutmaya pek müsait bir yapıda olmadığı için önümüzdeki günlerde konuyla ilgili daha fazla bilgiye sahip olmayı bekliyoruz.

|
    |

• Yüzbaşı
    613 Mesaj
    Vay Donut trump amca.
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    4274 Mesaj
    Bu sarlatana inanan var mi hala ?
    |
    |
  • Yarbay
    8908 Mesaj
    Trump dediğini yaptırtacak gibi duruyor.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Cancer Clinical Trials
Radyo Dinle
SEO
bankalar.org
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.