Şimdi Ara

Apple A5+ Downgrade Çıktı!_(iPhone4s-iPad2) iOS9.0.2 den iOS 6.1.3'e downgrade (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.742
Cevap
40
Favori
105.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ios 6 ya geri dönenlerde şebeke sorunu oldu mu? Ben sürüm düşürdüm telefonla görüşürken karsıdan gelen ses kesik kesik geliyo. Ne yaptiysam düzeltemedim. Tekrar 8.4'e yükselttim. Bu sürüm de sorun yok. Bir kac gün 8.4'ü kullanip tekrar geri döneceğim.

Benim soruna benzer problem yaşayan oldu mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VulcanoRosso

aynı yöntemle denedim 1 kaç kez hata aldım. cihaz dfu moda geçiyor gibi görünüyor ama bilgisayar cihazı görmüyor. manuel dfu moda aldım daha sonra. sonra tekrar diğer yöntemi denedim bi şekilde halloldu ama hangisinde oldu tam olarak emin değilim. ama 6.1.3 versiyonundaydım ona eminim ve tekrar 6.1.3 versiyona geçtim. şimdi tekrar 8.4 e geçtim çoğu uygulama desteklemiyor bıktırdı. aslında tek beğendiğim yanı telefonu anında cevaplamak ve bildirim merkezinden 3g vs kapatmak dışında başka bi olayı yok bence. 7.1.2 ye dönüş olsa keşke.

patron jb de sorun veriyor ne önerirsin
  • @ender
    ne yapmaya çalışıyorsun

@suuyurbendeuyurum
    facebook, twitter, vs kullanmadığım için bilmiyorum, en çok kullandığım scanner 6 by readdle 8 ve üstü istiyor, kafa topu online oyunu oyundan atıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XRPCOIN -- 25 Temmuz 2015; 23:46:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suuyurbendeuyurum

iOS 6 ya dönenler swarm uygulaması yerine foursqquare hi kullanınca swarm da check in leriniz gözüküyor mu bir de batarya süresinde bariz Artış var mı? Telefonun hızından memnunum sadece batarya süresi artsın diye geçmeyi düşünüyorum bilgisi olanlar söyleyebilir mi? Hemen şimdi yapacağım da.

Check in ler swarmda gözüküyor bizzat arkadaşın telefondan denedim fakat mesajlar gözükmüyor biri size yazsa da gelmiyor siz de zaten mesaj gönderemiyorsunuz malum eski forsquare de yoktu bu mesajlaşma özelliği

• quote:

@ender
    ne yapmaya çalışıyorsun

@suuyurbendeuyurum
    facebook, twitter, vs kullanmadığım için bilmiyorum, en çok kullandığım scanner 6 by readdle 8 ve üstü istiyor, kafa topu online oyunu oyundan atıyor.

6.1.3 düşürmüş telefonu jb yapmaya çalıştık ama sürekli jb araci durduruldu gibi sorunlar cıkıyor hep yarıda kalıyor

• Cihazın iOS 8 ile çıkıp çıkmadığını nasıl anlayabilirim bende 6 ya donmek istiyorum birde kafeden işlemleri yapabilir miyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

quote:

@ender
    ne yapmaya çalışıyorsun

@suuyurbendeuyurum

6.1.3 düşürmüş telefonu jb yapmaya çalıştık ama sürekli jb araci durduruldu gibi sorunlar cıkıyor hep yarıda kalıyor

Alıntıları Göster

jb aracı nı pc den c ye kopyala öyle dene ben sorunu öyle çözdüm.

• ender E kullanıcısına yanıt
    usb slotunu değiştirmeyi dene.

şu anda 4-6 kez deneyip sorunlarla uğraştıktan sonra 6.1.3 ten tekrar 6.1.3 e dönmeyi tekrar başardım fakat nerde hata yapıyorum, veya neyi doğru yapınca olduğunu anlayamadım. sağlıklı yöntemi bulunca buradan yazacağım.
  • Şu serial hatasını çözene dükkanımdaki BlackBerry 9300'ı ücretsiz yollayacağım :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cadde19 kullanıcısına yanıt
    telefonunuz 8gb mı 16gb mı vs.

8g bise serial hatası verme olasılığı var. Buna karşlık bazı 8gb lerde 6 versiyona dönebiliyor, bu neye göre değişiyor henüz bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cadde19

Cihazın iOS 8 ile çıkıp çıkmadığını nasıl anlayabilirim bende 6 ya donmek istiyorum birde kafeden işlemleri yapabilir miyim

Arkadaşlar lütfen yardım

• quote:

telefonunuz 8gb mı 16gb mı vs.

8g bise serial hatası verme olasılığı var. Buna karşlık bazı 8gb lerde 6 versiyona dönebiliyor, bu neye göre değişiyor henüz bilmiyorum.

16 gb hocam sıkıntı olur mu,

olmaz 1. sayfadaki yönergeleri takip ederseniz 6.1.3 e dönebilirsiniz kolay gelsin takıldığınız bir yer olursa, "cevapla" ile sorarsanız sevinirim.
  • suuyurbendeuyurum kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler hocam

• İnternet kafede ki bilgisayardan yapabilirm değil mi ?
    yapılır
  • Vay arkadaş jp yapamadım birisi teamwiewer dan yardımcı olabilir mi ?
  • Sorununu söyle yardımcı olmaya çalışayım

• ??
  • Serial çözüldümü arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.