Şimdi Ara

Apple'a Dava Açtım - Kazandım! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
401
Cevap
20
Favori
101.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
413 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adam hakkını aramış,almış.bize yok göstermek için bu konuyu açmış teşekkür eden de var tabi ki ama bazılarının zoruna gitmiş.bunlar muhtemelen apple'ın paspasçıları.konu sahibi arkadaşın bu paspasçıları dikkate alıp sinirlenmemesi gerekir.ağanın malı gider hizmetkarın canı gider diye boşa dememişler.
  • maalesef ülkemizde üretici olmak ta zor. sen arge yap ürünü üret. adam alsın 2 sene ses çıkarmadan kullanıp sonunda parasını geri alsın. tabi ki ülkemizden kaliteli üretici firma çıkmaz.
  • Vay vay bak sen şu işe. İş kendilerine geldi mi her şey belge her şey kanıt her şey resmi; bize gelince Hakkaniyet yooook yaaa

Heyet vurmuş gol olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ahahaha hiç sorma reis

Garantiye götürdüğün telefonda en ufak bir ezilme görse garanti dışı bırakır, hakkaniyetten bahsetmez; bize gelince ama hakim amca hakkaniyet mi bu diye ağlar koskoca Apple

• gurkan19 kullanıcısına yanıt
    Her firma urune iki sene garanti verirken kendi urunune 1 sene garanti veren bir firma bu konuda hakli olamaz. Bendede iPhone6 var %40 larda birden telefon kapaniyor. Musteriye para iadesi hakki taniyorsa verecek! Kurnazlik yapip ugrastirmayacak, koydugu kurala uyacak! Para iadesi ve garanti konusunda en iyi firma Garmindir kanimca.
  • 3.360 TL Apple a koymaz iyi yapmissin, bir de Amerikan malı kullanmasaniz daha makbule geçer arkadaşlar, adamlar açık bir şekilde düşmanca davranıyorlar siz hala Apple kullaniyorsunuz, bı düşünün bunu.

• Çok iyi de oldu, çok güzel iyi oldu taam mı!!!
    Herkesin hayatına kimse karışamaz...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaten bu gibi durumlarda belgelediğin an paranı veya yeni cihazı alırsın. senin işin kolay olmuş zaten eline resmi kaşeli belgeyi vermişler :D ben olsam bende cihazımı elletmezdim.bu gibi durumlarda isteyenler gider yeni cihazını alır apple toplatması gereken cihazlara pil değişimi öneriyor çok saçma :)
  • Apple haklı konu sahibi şark kurnazi ve kötü niyetli

• quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

quote:

Orijinalden alıntı: greeny16

Adam iade talep etmiş ve haklılığına rağmen yapılmamış sürecin uzun sürmesi onun suçu değil 19 ay boyunca telefonu vitrine koyup davanın sonuçlanmasını mı bekleyecekti.

Tüketici hakem heyetinde davalar en fazla 6 ay sürüyor bilip bilmeden yanlış bilgi yaymayın. O kadar fazla soru işareti var ki şu konuda.. Sırf parayı geri alıp Iphone 8 sahibi olabilmek için herşey yapılmış.

Ne olursa olsun hak aramak ne zaman suç oldu? Eğer ortada bir kusur varsa bedeli ödenmeli. Niyet okumanın alemi yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nerminator

Arkadaşlar bu konuya google'dan aratıp insanların faydalanması için konu başlığını sizce nasıl değiştirmeliyim?

Ne kadar kişiye yardımcı olursak o kadar sevap :) bir telefona araba parası veren insanlar var, apple'ın "hakkaniyet" savunmasıyla karşılaşırlarsa hiç olmazsa umut olsun bu olay onlara.

Tüketici hakem heyeti evraklarını gerekli yerleri sansürleyip ilk mesaja eklerseniz güzel olur.
  • Gerçekse Tebrik ederim.
  • Büyük bir ayıp yapmışsın.

19 ay utanmadan kullanıp sonra gidip garantiye vermişsin.
    Madem bozuk ver ilk aylarında al paranı geri.
    Neden 19 ay kullanıp veriyorsun telefonu.

24 ay garanti sen bozuk telefonu 19 ay kullan sonra paranı al diye değil. Bunu bilmiş ol.
    Evet hukuk çerçevesinde hakkın var ama bu yaptığın kurnazlıktır.

Bence o para senden çatır çatır çıkar.
  • Millet apple ı savunuyor bir de, sanki babanızın şirketi.

• quote:

Orijinalden alıntı: C Y R E X

apple yine tenezzül edip savunma yapmış :)

senin tabirinle bende adidasa ve boynere dava açtım ama savunma bile yapmadılar. gerçekten çok kırıcı bir davranış

Bende Boyner'e eksik yatırılan ürün tutarı için dava açmıştım. O zamanda savunma yapmamışlardı.

Ama kazandım.

• Keşke Apple kazansaymış

19 Ay boyunca kullandıktan sonra kafana dank etti galiba. Kimi yiyorsun ÖLÜCÜ ?

Keşke vermeselermiş paranı.
  • tam olarak ne kadar sürdü bu süreç?
  • Keske dolar kuru uzerinden talep etseydiniz, kullanim suresini cikartirsak zararli cikmis oldunuz. Ki boyle durumlarda kullanim suresi birsey ifade etmez.

• Amerika ile yaşanan kriz olmasaydı nah alırdınız o parayı
  • Etik veya değil orası tartışılır ama kesin olan birşey var ki adam kanunlar çerçevesinde haklı bulunmuş. Yani sistemin izin verdiği bir şeyi yapmış. Dolandırıcılık veya hırsızlık yapmamış. Kızacaksanız hakem heyetine kızın.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.