Şimdi Ara

Apple 21 Mart etkinliği Mac tarafı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Söylentiler sadece ipad air 3 ve iphone SE tarafında.oysa ki 1 yıldır bekleyen macbook pro 13 ve Macbook air güncellemesi var.bence bu akşam sessiz sedasız skylake işlemci ve intel 6.nesil entegre grafik Kartları ile güncellenmiş yine aynı kasa store'da aynı fiyat bandında satışa sunulur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Macrumors, 9to5mac gibi sitelere göre bugün tanıtılmayacak deniyor mayıs civarı mac'lere özel bir etkinlik olacakmış. Intel neredeyse 7. nesli tanıtacak bunlar hala skylake güncellemesi yapacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mybo37 kullanıcısına yanıt
    Ben de yeni nesil Pro'ları bekliyorum şimdi geçtim ekranın karşısına bakalım 10 dakika sonra etkinlikte neler göreceğiz.
    Kimse bilemez elbette ama bir sürpriz olup yeni Pro' lar gelebilir..
  • Bir çok sitede iphone 7 nin bile bir çok parçasının ve dizaynının dedikodusu çıkmış durumdayken macbooklar için tahmin bile yok. Bu ortamda yeni bir macbook beklemek çok zor. Sadece skylake gelirse gelir o da düşük ihtimal

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sürpriz olmadı ne yazık ki. Benim bekleyecek zamanım kalmadı. Uygun fiyat aramaya başlayayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abiodum -- 21 Mart 2016; 20:08:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • abiodum kullanıcısına yanıt
    Beklersek ne zamana yenisi cikacak ki kafamda deli sorular.. :)
    Uygun fiyat icin google'a tvt yazin hocam, bilginiz olsun cidden iyi fiyatlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.