Şimdi Ara

App store indirme yapmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamun aleykum beyler ben yanlışlıkla kill bill filmini satın almaya basdım, kartım bağlıydı stora ve içinde 1-2 lira vardı sonra bedava uygulama indirirken kart bilgisi istiyor ve kabul edilmedi diye hata verip bedava uygulamayı bile vermiyor.

Şuanda hesabım -14 tl gözüküyor yani o ödemeyi nasıl kaldırabilirim. Hiç izlemedim filmi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Apple'a borçlanmışsınız.Apple kartında para olmasa bile ücretli uygulamayı almana izin veriyor.

Yani kartınıza para yükleyip o borcu ödemeniz lazım.
    Aynısı benimde başıma geldi.42 Lira borç yaptım yanlışlıkla.

Borcu ödemezseniz uygulamalar ücretsizde olsa indiremezsiniz ve yeni gelen uygulama güncellemelerini de yapmaya izin vermez Apple.
  • Hocam saolun peki yükleyip geri ödeme istesem geri verirlermi acava ?

Çünkü 3.99 lık film de almşım onu çekmiş karttan sorun bildirdim itunesten paramı geri vermişler. Ama 14.99 lık filme bişey yapmadılar acaba parayı çekip sonramı geri iade edecekler ?

Teşşekür ederim bu arada ilgine

• Muhtemelen geri iade ederler istersen.
    Yanlışlıkla indirdiğini söyleyip para iadesi istersin.Apple müşteri hizmetleri iyi çalışıyor.Sorun çıkaracaklarını sanmıyorum.
    Bende daha önce yanlışlıkla iTunes'dan 2 film kiralamıştım.Filmler telefonumda yer olmadığı için inmedi bile.Apple'a yazınca geri ödeme yaptılar bana.

Ama kartına para yüklersen o 14 lirayı alırlar hemen.
  • Aynen hocam alıcaklarını bilyiroum. Teşşekür ediyorum ilgine hocam saolasın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.