Şimdi Ara

Apotheon Video İnceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tanrılar insanoğluna birkez daha sırtını döndü. Sen kenara çekil Kratos, bu sefer tokatlama sırası bende! Özellikle görsel anlamda farkını hissettiren Apotheon video incelemesi ile karşınızda!

• Video açılmıyor
  • yaw yeter artik şu 240p yi nasil kaldırırsınız. Hangi akıllınız akıl ettiyse ne diyim saolun. Sd koyuyorlar akla bak boyut yuksek kalite kotu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ay plus oyunu olarak apotheon u indirdim transistor e yanasmadim. Bence guzelde oyum olmus yunan mitolojisi meraklilari icin gorsellerde cok guzel gelecektir

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • beğendim indiriyorum.

• Güzel duruyor ama daha bir sürü oynamadığım AAA oyun duruyor kütüphanede. Bu tarz küçük yapımları oynamaya zaman bulamıyorum bir türlü

• 20 yıl önce iyi geliyordu 2 d oyunlar hatta atari salonunda ninja oyunu vardı 1 jeton parasıyla 2 saat yol yürürdük atari salonuna

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: silverygt

Bu ay plus oyunu olarak apotheon u indirdim transistor e yanasmadim. Bence guzelde oyum olmus yunan mitolojisi meraklilari icin gorsellerde cok guzel gelecektir

+1
    Puan bence iyi olmuş ama yabancı sitelere bakıyorum 8.5 9.5 arası oynuyor. Bir tutarsızlık var

• İyi görünüyor cidden de. Denemek lazım.

• ŞU reklam saçmalığına artık bir son verin lütfen !
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

ŞU reklam saçmalığına artık bir son verin lütfen !

hem bedava izliyorsun hem de reklam istiyorsun. Yerçekimsiz Ortamda Çilek Yiyim Ama Muz Tadı Versin ...

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

ŞU reklam saçmalığına artık bir son verin lütfen !

Adblck yükle... hiç kullanmamışdım BSC sağolsun video ortasında 30 sn. geçilmeyen reklamları sayesinde İE 11 için Adblck plus yüklettiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 11 Şubat 2015; 16:50:42 >
  • ziyaretçilerinize saygı duymayan bir yönetim anlayışınız var hem bsc nin hem de dh nin. arkadaş size bu insanlar bir şeyler anlatmaya çalışyor değil mi? çağ dışı video playerınızı değiştirin diyoruz 2 senedir yok, reklam koyuyorsunuz saçma sapan geçilmiyor bile, yeter artık ya, ne güzel konsol üssü vardı eskiden hep oradan takip ediyordum, orası kapanınca buraya takıldım takılmaz olaydım.

• videolarda takılma da var reklamlardan dolayı mı ağırlaştı acaba
  • Oyunun görselliği çok başarılı

• Bundan 15 sene önce olsaydı oynardım fakat artık 4K takılıyorum.

Grafikler tatmin etmiyor

• oyun guzel
  • Beyler henüz indirmedim oyunu tavsiye edermisiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Uncle Trevor

Beyler henüz indirmedim oyunu tavsiye edermisiniz ?

Oyunu bitirdim. Indielere karşı ön yargılıyım normalde. Bu oyuna da ön yargıyla baktım. Ama çok keyifli bir oyun. Senaryosu falan oyuna bağlıyor seni biraz mitoloji ve antik savaşlar seviyorsan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.