Şimdi Ara

APOTEMI TYT-AYT VIDEO COZUMLU KIMYA SB(ARANAN KITAP CIKTI)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
2.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Alinir bence.Kimyada dogru durust cozumlu sb yoktu.

Muhtemelen oncekiyle aynidir sorulari.Oncekini kullananlar memnun muydu?

https://www.kitapisler.com/Apotemi-YKS-1-ve-2-Oturum-TYT-AYT-Kimya-Soru-Bankasi-Tamami-Video-Cozumlu_38535.html#0

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• rez konu da erik gibi katır kutur
  • Up

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kitap çıkartıcaklarına deneme çıkartsınlar artık
  • Gecen yilki sorularla ayni sorular var ama baya da soru eklemisler. Test sayilari iki katina cikmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya daha 2gün önce çözümlü kimya kitabı yok diye palme B kimya aldım şu işe bak
  • Elimde birey c kimya var hazır ince bir şey. Palmeler neredeyse bitti. Kimyadan kalın bir şey daha çözmek istemiyorum aslında. Sizce bu mu yoksa birey c yeterli gelir mi?

• Çözümler 1 ay gelmez zaten bence
  • Çözümleri var mı yoksa çekiyorlar mı?

• denizyildizi345 D kullanıcısına yanıt
    Hocam birey c ortalama bi soru bankasına göre çok mu zor? Yoksa müfedat dahilinde ince sorular mı var?

• yav ben bu kitabın ygs-lyssini almıştım ygs kısmını çözüp(fazla müfredat dışı soru vardı hocam çözme demişti) bırakmıştım aralık ayı gibi. şimdide yeni sorular ekleyip tamamı video çözümlü kitap çıkarmışlar umarım çözümleri
    kısa bir süre içinde yayımlarlarda bende lys kısmını çözüp kitapta olup da çözemediğim sorulara bakarım

EDİT: apoteminin web sayfasından kitaptaki örnek sorularla bende olan kitaptaki soruları karşılaştırdım. sayfa numaraları ve sorular birebir aynısı. yani soru eklememişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingSwift -- 17 Mart 2018; 19:19:43 >
  • Apotemi açık kitap uygulamasında var çözümler eklenmeye devam ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: KingSwift

yav ben bu kitabın ygs-lyssini almıştım ygs kısmını çözüp(fazla müfredat dışı soru vardı hocam çözme demişti) bırakmıştım aralık ayı gibi. şimdide yeni sorular ekleyip tamamı video çözümlü kitap çıkarmışlar umarım çözümleri
    kısa bir süre içinde yayımlarlarda bende lys kısmını çözüp kitapta olup da çözemediğim sorulara bakarım

EDİT: apoteminin web sayfasından kitaptaki örnek sorularla bende olan kitaptaki soruları karşılaştırdım. sayfa numaraları ve sorular birebir aynısı. yani soru eklememişler

Hocam almayı düşünüyorum alma mı diyorsun

• Emrelhan E kullanıcısına yanıt
    hocam bence almayın
  • tamam çözümlü ama kitap iyi mi o önemli. palme kadar iyi olmasını beklemiyorum elbet ama yakınsa her türlü alınır. en azından ayt için gerekli.
  • quote:

hocam bence almayın

ÇÖzümlü ayt kimya bulamıyorum orta düzey ne önerirsin

hocam benim kimyam iyi diye çözümlü kitap hiç almadım. palme, yayındenizi ve apotemi var elimde
  • quote:

hocam benim kimyam iyi diye çözümlü kitap hiç almadım. palme, yayındenizi ve apotemi var elimde

Anladım hocam peki apotemiyi niye tavsiye etmiyorsun

hocam ygs kısmı çok abartı ösym kimyada hiç zorlamıyor bu yayın sırf zor olsun diye müfredat dışı bilgileri sormuşlar. mesela periyodik sistemde bir soru vardı magnezyumun havada yanması sırasında Mg3N2 bileşiği oluşur bunu sormuşlardı. bu ve benzeri birçok soru var ama çok kaliteli sorularda var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.