Şimdi Ara

apotemi turev integral trigonometri cozenler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler ben bunları aldım ama maraton testlerini cozdum hızlıca bitti 7-8 yapamadıgım soru var .konu anlatımlı yerlerinde güzel soru var mı ? cozeyim mi? cunku baya kitap bitirdim. burdan yuzde yuze geçmek istiyorum.

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet hocam 3 ündede arada güzel sorular görebilirsin.Bu arada sizde ucmussunuz ygsniz nasildi?

• Apotemiden sonra fasiküle gerek yok. Denemeye geç

• 27.5 tr
    25 Sos
    35 mat
    37.5 fen 1 yanlis Kaykay.
    Beni en çok üzen tr oldu ama lys ye çok çalıştım .

• Yüzdeyüz zor değil maalesef apotemi daha bir zor kalıyor yüzdeyüzün yanında sadece çözümlü olması avantaj

• quote:

Orijinalden alıntı: Lykke..

Yüzdeyüz zor değil maalesef apotemi daha bir zor kalıyor yüzdeyüzün yanında sadece çözümlü olması avantaj

yüzdeyüz nasıl memnun musun öğretici mi yoksa zor mu limit türev integralde 0 a yakınım video dinleyip sonra buna girsem çözülür mü yani veya simetri yeter mi ? ve tüm örnekler çözümlü mü
  • Kitapta son karma testler hariç tüm sorular çözümlü karma testlerdede zor soruları çözümlü kalanlar çözümsüz zor değil ben zor diye aldım ama değildi

Konu anlatımı yok zaten 1 sayfa özet var sonra full çözümlü test ben eski notlara şöyle bir baktım sonra yardırdım gittim gayette çözdüm sende bir hocadan dinlesen çözersin herhalde tabi 0 san bilemicem ben integral hariç temelim vardı bilfeni çözmüştüm zaten ona göre düşün yeni öğreneceksen al bence iyi kavratır

Simetri bilemicem çözmedim hiç ama 0 san simetriden öğrenebileceğini sanmıyorum türevin geometrik yorumunu falan limit olur türev alma kuralları olur ama simetri ile türevin son kısınları vs integral 0dan öğrenilmez
    Bence hocadan dinle ezik bi fasikül çöz esen olabilir sonra yüzdeyüz çöz simetri bulaşma

• Lykke.. kullanıcısına yanıt
    apotemi mi yüzdeyüz mü sizce?
  • burtur B kullanıcısına yanıt
    Ben yüzdeyüz limit türev bitirdim mesela ygs öncesi Ocak gibi şimdi 25 martan sonra çalışmaya başlarım o zman apotemi türev çözecem tekrar için sonra karekök sb den filan tararım tüm konuları

Apotemi limit hatalı sorusu çok diyorlar

Türevi güzel ama trigonometriside gereksiz zor abartı alınmaz diyim integral limit

Bu arada yeni öğrendin kavramak istiyorsan yüzdeyüz biliyorsan cila için apotemi

• Lykke.. kullanıcısına yanıt
    şimdi hocam limit ve trigonometi yi yüzdeyüz alayım türev integrali apotemi alayım dimi (temel baya sağlam)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lykke..

Kitapta son karma testler hariç tüm sorular çözümlü karma testlerdede zor soruları çözümlü kalanlar çözümsüz zor değil ben zor diye aldım ama değildi

Konu anlatımı yok zaten 1 sayfa özet var sonra full çözümlü test ben eski notlara şöyle bir baktım sonra yardırdım gittim gayette çözdüm sende bir hocadan dinlesen çözersin herhalde tabi 0 san bilemicem ben integral hariç temelim vardı bilfeni çözmüştüm zaten ona göre düşün yeni öğreneceksen al bence iyi kavratır

Simetri bilemicem çözmedim hiç ama 0 san simetriden öğrenebileceğini sanmıyorum türevin geometrik yorumunu falan limit olur türev alma kuralları olur ama simetri ile türevin son kısınları vs integral 0dan öğrenilmez
    Bence hocadan dinle ezik bi fasikül çöz esen olabilir sonra yüzdeyüz çöz simetri bulaşma

tamam hocam sağol bir bakayım
  • burtur B kullanıcısına yanıt
    Trigonometri hiçbir şey alma çünkü zor gelmiyor değmez karekök bilfen falan çözersin trigo hallolur

Türev integral apotemi💪💪💪💪

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.