Şimdi Ara

apotemi şartmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
23
Cevap
0
Favori
743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • problem trigo lti çok mu abartılıyor yoksa olmazsa olmaz mı

• Problem abartı olabilir ama diğerleri güzel kitap

• Apotemi problem yerine toprak problemlerini öneririm bir de niteliğin bu sene çıkardığı yeni nesil problemler mükemmel kesinlikle öneririm(apotemi problemleri geçen sene çözmüştüm)
  • Sizce acilin ikinci derece denklem polinom vb. fasikülü nasıl bütün konular bir kitapta
  • YKSnin şartı 5tir

ilk şartı apotemi lti çözmektir

• Tekrar için güzel
  • Walterbıshop. kullanıcısına yanıt
    toprak yayınları seviyesi nasıl sence hocam
  • Mı ayrı
  • Apotemi sistemler
    Ve lti çözmeden ilk 10k zor.
  • 7melodika3 kullanıcısına yanıt
    Sistemleri pek beğenilmiyor
  • akahs kullanıcısına yanıt
    Orta hocam geliştirecek kitap

basit

• Apoteminin mat fasikülleri ve tyt ayt denemelerini çözmek çok geliştirir.
    Apotemi şart mı sorusuna cevap : Apotemi yerine hangi kitabı çözmeyi düşünüyorsun ? Bu cevaba göre değişir
  • Şart değil. Tecrübe ile sabit.
  • kesinlikle hayır. açıkçası yayını kötülemek istemiyorum. iyidir kötüdür orasını tartışamam. ama bence çok abartılıyor. soruları zor desem pek değil, ösym'ye yakın desem değil. acaba insanlar neden bu kadar seviyor? çözmedim pişman değilim. sorularına baktım, çok da über gelmedi

şart değil

Şart olanlar 345 ve 3D yayınları.

• problem abartı ama lti hayat damarlarıdır
  • açıkçası hiçbir kitabın hiçbir ders için şart olduğunu düşünmüyorum, apotemi mata gelirsek problem bence fazla abartılıyo ama yine de beğendim, diğerleri de aşırı zor filan değil, kararında, konuyu gayet güzel öğrettiğini düşünüyorum. apotemi candır çözemezsen bi şey kaybetmezsin ama çözersen çok şey kazanırsın anuajqıadlş
    Bende var çok zor değil çoğu soru tipini tekrar ediyor kitap boyunca. En son testlerde bile 30 saniyede yapılan basit sorular var. 10 üzerinden zorluk versem 7 derim
  • Trigonometride öyle aşırı abartı bir güzellik göremedim ben ama lti'de seviyeni ortanın bir kaç tık üstüne çeker.

• apotemi bitircem bir kaç güne full deneme gitmeyi düşünüyorum, netlerim 30 matta 25 civarında ne önerirsin hocam
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.