Şimdi Ara

Apotemi Problem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
2
Favori
577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 12
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 12 dakika
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • afindas (4 mesaj) Guest-95F633C57 (4 mesaj) e.eomer (3 mesaj) Guest-88BB6CDAE (1 mesaj) ravbin (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (11 mesaj) Mobil (3 mesaj) (6 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Endemik problemler yüzde 70 bitti
    bilgi sarmal problemler bitti
    toprak tyt mat bitti
    şimdi başlayıp yazın sonuna kadar 3d matı bitireceğim ve haftada 2-3 alan denemesi atıcam

deneme esnasında biraz farklı tip problem sorusu gördüğümde tıkanıyorum
    sizce apotemi problemler çözmeye gerek var mı?

345in tyt mat denemelerinde ortalama 30 yapıyorum(2den10a kadar olan denemeler)
    kurumsal denemelerde yarısına kadar düştüğüm oluyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afindas -- 28 Nisan 2021; 20:42:22 >

|
    |
  • istersen 89651479461326461 tane problem soru bankası çöz hiçbirinden denemelerdeki kadar kaliteli soru olmayacak gereksiz zaman kaybetmişsin git deneme al çöz

• ustteki arkadasin dedigi gibi yeterince kaynak cozmussun zaten. denemelerle taclandirmak en iyisi olur.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • osmancakar123 kullanıcısına yanıt
    hocam önümde biraz vakit var apotemideki soruları görmek istiyorum ama kararsızım
    345 ile toprak tyt mat denemeleri
    bitti beni geliştirecek soru sayısı çok değildi
  • hocam konu hakkında çok yetkin değilim ama kendi fikrimi söylecek olursam
    o bahsettiğin kaynakların çoğunu bilmiyorum bence o kadar çok kaynak çözmeye gerek yok piyasadaki sayılı problemleri çözmek yeterli olabilir
    eğer şu an problemlerde hala kötüyüm diyorsan toprak al çöz soruları orta
    eğer iyiyim diyorsan bilgi sarmal çöz
    bu tabii kendi görüşüm farklı diyenler olabilir
  • 11. sınıfsan çöz gitsin deneme çözmeye de vaktin olur merak etme

• tyt problemlerinden bahsediyorum
    ben toprak problemleri geçen yaz çok bilinçsiz çözmüştüm o yüzden ne desem yalan olur ama çevremdekiler genelde iyi diyolar
  • GenjutsuPlaviest kullanıcısına yanıt

çok haklı yorum. ben de 2 3 problem kitabı çözdüm ama denemelere gelince patladım, deneme çözmeye devam ettikçe geliştim. çözdüklerimin arasında apotemi problemler de vardı, forumun abartmasıyla almıştım.

• Daha 11mişsin al çöz güzel kitap

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgi sarmal problemler nasıl hocam bende var daha başlamadım kötü ise zaman kaybetmeyeyim

• Hocam acili en sona bırakmayın çok kolay kaynak
  • e.eomer kullanıcısına yanıt
    apotemiye göre daha sınava yakın değil mi? siz çözdünuz mu gelistirdi mi?

• Sınavın biraz altı bence ama ikinci üçüncü kaynak olarak falan süre tutarak çözerseniz çok geliştirir
  • Derece problem var bende açıkcası hiç iç açıcı değildi insan sıkılıyo çözerken ama kesin çözün dediğim endemiktir sınava en yakın oydu çözdüklerimden
  • Acil problemler acilin en kolay kitaplarindan. Endemik cozun illa problemse mevzu.

• deneme cozun 50 tane problem kitabı cozmeyın

• Biraz aykiri bir gorus olucak belki ama kaliteli bir ygs/lys problem kaynagi bulabilirseniz onu cozun derim. Yeni ve eski olmak uzere iki turden de kaynak cozdum.

Ygs tarzi kaynaklarda isi denkleme dokmeyi islem yapmayi oturtursunuz. Yeni nesillerde ise genelde cok uzun hikayelerin arkasina gizlenen basit isleme dayali sorular oluyor. veya 2.tür sorularda uzun ve dusuk cumlelerle kurgulanmis anlamasi zor hikayeler oluyor. Bir turkce paragraf sorusundan daha cok yoruyor insani en sonunda elle tutulur bir islem cikmiyor ortaya

Osym'nin ve denemelerin genel soru portfoyune bakildiginda bakkal,terazi,cocuklarin oyunlari,okula gitme gelme,pasta grafik okumalari gibi tamamen gundelik hayata yonelik seylere yer veriliyor. Yani bu problem kitaplarindaki gibi utopik sacmaliklarla fazla karsilasmiyoruz. Bu yuzden ne kadar cozerseniz cozun tam hakimiyet kuramiyor olabilirsiniz.

Temelde yas problemleri 5-10 cesittir zaten yeni sistemde yaapilan bunu paragraflarla suslemek. Bu yuzden kaliteli bir ygs kaynagindan her turlu temel problem turunu tararsaniz bence daha fazla mesafe katedersiniz.

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.