Şimdi Ara

LianLi V2000B - Black or White

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
0
Favori
22.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LianLi V2000B - Black or White

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OverClocKing -- 18 Ocak 2023; 12:2:5 >

• kardeşim elllerine sağlık süper olmuş yani bi kasa bu kadar değişir ilk orjinal halini bilidiğim için
  • Renk uyumu çok güzel.Gene ejderhanı kondurmuşsun abiiİçi dışı ayrı tatlı olmuş.Eline sağlık.
  • Çok hoş olmuş elinize sağlık.. İyi günlerde kullanın bende box ıma kavuşursam bir an önce bende birşeyler yapmayı planlıyorum yakın zamanda
  • Bırader harıka olmus elıne saglık.
  • Lokum lokum
  • Yanlış hatırlamıyorsam bu Stackeri bir aralar 499 liradan satıyordunuz.Ne oldu satıldımı yoksa?

Bu arada ellerinize sağlık.Lianliye farklı bir hava katmışsınız.
  • Güzel olmuş. Kırmızı-Siyah renk uyumu süper.
  • muazzam olmuş
  • çok beğendim süper olmuş aslında biraz sermayem olsa bende bu işe girmek isterdim.
  • eline sağlık temiz iş
  • harika bişiy
  • eline sağlık baya güzel olmuş
  • Eline sağlık Uğur renk seçimi ve boyama çok güzel
  • Yine döktürmüşsün kanka
  • Ne yalan söyleyim önceki modunu hiç beğenmemiştim ama bunda renk uyumu olsun dizayn olsun çok güzel olmuş.

Birde boyama hakkında bilgi verebilirmisin?
  • ellerine sağlık..insanın içini açan birşey var
  • Yapmayın bole seyler ya gençlere kotu ornek valla uzuluyorum onlarda bızım gıbı delı olcak onu bunu modlucak
    Yenıden ugur abı ve gene gzl bır mod oncelıkle tebrık edıyorum bu kadar başarılı bır sekılde boya yapıyorsun tabıkı bızde yakında senın kadar olmasada bole sorunsuz boyalar gosterecegız tabıkı sen anlatırsan :P ARMOR ve LIANLI arasında yorum yapmak ıstıyorum ARMOR değişik bir soft mod olmuştu gormeye alıştıgımız armorlar gıbı deıldı hele o sarı renk spr olmuştu ama bıraz uyumsuzdu sıyahla sarı tmm da ışıklar uyum saglamamıştı ama goruyorum kı LIANLI kasanda renk uyumunu tutturmuşun gayet ıyı olmuş kırmızı ve sıyah senı tekrar tebrık edıyorum orjınalde kalmayıp o spr boyanı uyguluyorsun bu bır cesaret ornegı ama tabıkı bu cesaretını bızede bulaştırıp bu boyayı nasıl bu sekılde yaptıgını anlatmanı ıstıyorum cunku ornek ben kasaya zımpara atarken dusunuyorum nasıl boyucam dıe cunku tutmuyor kullandıgım boyalarda 2 3 ytl lık boyalar deıl gayet kalıtelı boyalar (AKÇALI , ART DUPLICOLOR , MARSHALL) yorum senın abı bu boya konusunda aydınlatıcı fıkırlerını beklıyorum başarılar bır sonrakı modunu gormek uzere

• cidden 10 numara olmuş uğur eline sağlık. resmen "beni baştan yarat" programlarına dönmüş buna artık kasa demek hakaret olur o derece süper, tebrikler walla
  • Hayranlık uyandıran, mükemmel bir çalışma!
    Tebrik ediyorum Uğur kardeşim
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.