Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apex Legends yayınlandı: İşte EA'nın ücretsiz battle royale oyunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
54
Cevap
0
Favori
3.577
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Apex Legends yayınlandı: İşte EA'nın ücretsiz battle royale oyunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      749 Mesaj
      05 Şubat 2019 23:40:54
      görselleri sevmedim.gerçekten uzak,hayatta kalma uzay oyunu olmuş.cod serisinin yapacağı battle royal oyunu güzel ve gerçekçi olabilir fakat o da ps4 ve pc de ücretsiz olmaz sanırım .//
      |
      |
    • Yarbay
      4171 Mesaj
      06 Şubat 2019 10:07:46
      Oyunu dün bende denedim Quake esintileri hoşuma gitti yalnız;Sürekli takılma ve spike vardı.2 arkadaş girdik onda da durum aynıydı fps sabit zaten sistem iyi.100 Kişiden 30 -40 kişi kalınca bu durum düzelmeye başlıyor bana mı denk geldi yoksa sizde de aynı sıkıntı var mıydı?
      |
      |
      İNTEL İ9 9900K (5.1 ghz 1.340 volt)- MSI MotherBoard MAG Z390 Tomahawk/CORSAIR Hydro Seriesi H110 / MSI RTX2080 Tİ Trio gaming x / ASUS ROG SWIFT PG278Q G-SYNC Monitör246/ AEROCOOL XPREDATOR 10 fan/ Cooler Master V1000 Vangard 80 Gold 1000w/ G.Skill SniperX 16GB (2X8GB) 3000Mhz / Samsung 970 EVOPlUS 500 GB M.2 /2xWD 1TB CAVIAR BLACK/2x Samsung 860 pro 500 gb /SEAGATE 1TB BARRACUDA/TRANSCEND 128GB 320/Creative Sb Z Pcı-E Ses Kartı LG BH9520TW 3D Bluray Ev Sinema Sistemi /Razer NAGA EPiC/Razer Anansi Expert MMO Youtube channelhttps://www.youtube.com/user/22277296/videos
    • Misafir Üyelik
      57924 Mesaj
      06 Şubat 2019 10:11:47
      Beraber oynamak istiyenler eklesin. nick DRIFTERS steam
      |
      |
    • Misafir Üyelik
      57924 Mesaj
      06 Şubat 2019 10:13:08
      Bu oyunla Epic games 'e rakip bile olamaz.
      Ea gec bile kaldin....
    • Binbaşı
      1366 Mesaj
      06 Şubat 2019 11:09:47
      Pubg'yi her ne kadar desync vb sebeblerden az oynuyor olsamda.
      Battle royale oyun akımını patlatan ve bu akımı vazgeçilmez kılan
      şirket oldular. Ben de dün apex oynadım, gayet iyi optimizasyon var.
      Gerçekçilik her zaman hoşuma gitsede oyundaki overwatch ve fortnite havası çok aşırıya kaçmamış. Benim görüşüm olumlu.
      En azından duvar arkasında ölüp, 300 pingli insanlara madara olmuyorum.
      |
      |
    • Yarbay
      2217 Mesaj
      06 Şubat 2019 11:51:02
      quote:

Orijinalden alıntı: Antikaruh

Yav yetti arkadaş bu neyin trendidir. Renga renk karakterler, cartoon tarzı görseller, örgülü saçlı pompalı taşıyan etine dolgun kadınlar, ilk okul 5 tarzı bakışlar danslar patlamalar çatlamalar ... Yav bu ne ya ?

Hay kahrolsun şu Epic ile Riot, LoL ve Fortnite (birde overwatch vardı değil mi) yüzünden çıkan her şey bunlara benzer oldu. Oynanış benzesin sıkıntı yok diyorsun görsellerin kendi karakteristiği olsun, adamlar o kadar aç gözlü ki, görsel dizaynı dahi bire bir kopyalıyorlar diğer oyunların başarısından nemalanmak için.

Pubg'ye helal olsun diyeceğim gelmezdi aklıma. Gerek ses, gerek görsel, gerekse oynanış stilindeki kısmi gerçeklilik - bullet drop falan...

Sanamı soracaklardı karakter tasarımlarını yaparken beğenmiyorsan oynama olur biter EA çokta umurundaydı yani sonuçta free bir oyun sanki PUBG çok iyide yani oyun içi bir skin 19$

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      İntel İ7 4790K ♛ Gıgabyte Z97X-Gaming 7 ♛ Evga Gtx 980 Classified ♛ SSD Crucial 256GB MX100 ♛ Crucial Ballistix 16 GB DDR3 1866 Mhz ♛ Evga SuperNOVA 750 G2 80 GOLD ♛ Asus VG248QE 24" 1920x1080 144Hz ♛ Corsair Carbide Air 540
      ♛ Logitech G105 ♛ Logıtech Z-5500 5+1 DIJITAL THX SPEAKER ♛ Creative Sound Blaster Z SteelSeries 9H Gaming HeadsetSteelSeries Rival 300

EVGA - Affiliate Code 4L92FBAGX3

• Yarbay
      3891 Mesaj
      06 Şubat 2019 12:06:37
      Denedim gayet güzel akıcı takım oyununa teşvik ediyor. Oyun yeni diye fazla atraksiyon yoktu ama Pro lar çıkınca piyasaya ne kombinasyonlar yaparlar tahmin dahi edemiyorum.
      |
      |
    • Yarbay
      2543 Mesaj
      06 Şubat 2019 13:42:01
      izlerken midem bulandı. Cidden bu battle royale mevzusu artık sıktı.
      |
      |
    • Yüzbaşı
      730 Mesaj
      06 Şubat 2019 16:45:07
      İndirdim kardeşimle birkaç el attık. Titanfall ve Overwatch esintileri var desem yeridir. Ancak daha baştan oyun açıklamasındaki free-to-play ibaresinin yanındaki * simgesinden dolayı oyundan soğudum. Firma EA olmasa okur geçerdim ama Fifa World, NFS: World gibi yapımların orta yerde fişini çektiği için EA'nın bir F2P oyun çıkarması beni tedirgin etmiyor değil.

Battle Royale akımından sıkılan arkadaşlar sıkın dişinizi bu da gelip geçecektir. Eninden sonunda insanlar yeni tatlar arayacaktır. İnsanoğlunun nefsi asla tatmin olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      07 Şubat 2019 09:56:54
      quote:

Orijinalden alıntı: Antikaruh

Yav yetti arkadaş bu neyin trendidir. Renga renk karakterler, cartoon tarzı görseller, örgülü saçlı pompalı taşıyan etine dolgun kadınlar, ilk okul 5 tarzı bakışlar danslar patlamalar çatlamalar ... Yav bu ne ya ?

Hay kahrolsun şu Epic ile Riot, LoL ve Fortnite (birde overwatch vardı değil mi) yüzünden çıkan her şey bunlara benzer oldu. Oynanış benzesin sıkıntı yok diyorsun görsellerin kendi karakteristiği olsun, adamlar o kadar aç gözlü ki, görsel dizaynı dahi bire bir kopyalıyorlar diğer oyunların başarısından nemalanmak için.

Pubg'ye helal olsun diyeceğim gelmezdi aklıma. Gerek ses, gerek görsel, gerekse oynanış stilindeki kısmi gerçeklilik - bullet drop falan...

Duygularıma tercüman bir yorum.
      |
      |
      08 Şubat 2019 04:52:45
      Güzel oyun. PS4’de henüz 3 maç attım epey saracak gibi duruyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Yüzbaşı
      440 Mesaj
      08 Şubat 2019 20:37:15
      Türkiye DC Sunucusuhttps://discord.gg/8HqVEF
      |
      |
    • Çavuş
      85 Mesaj
      13 Şubat 2019 19:39:40
      Apex Legends Türkiye Discord Grubumuza Katılın :)https://discord.gg/DyTKJp3
      |
      |
      17 Şubat 2019 18:20:15
      Diğer Battle Royal oyunlarına göre gerçekten ilginç çekici ve güzel.

|
      |
    • Teğmen
      126 Mesaj
      17 Şubat 2019 18:21:09

Twitch’de Fortnite’ı geçti.

|
      |
      DH Misafiri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Paykasa
Ankara Web Tasarım
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.