Şimdi Ara

Apex Legends yayınlandı: İşte EA'nın ücretsiz battle royale oyunu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
3.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Karakterlerin belli talent’larının olması güzel düşünce en azından diğerlerinden farklı kılıyor. Ancak benim gibi ütopik, bilim kurgu muhabbetlerini sevmeyen birisi için pubg’nin yerini alamayacaktır.

Pubg alanında knight online’dır :) hepsini oynarsın ama o tadı alamazsın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Tolga

Karakterlerin belli talent’larının olması güzel düşünce en azından diğerlerinden farklı kılıyor. Ancak benim gibi ütopik, bilim kurgu muhabbetlerini sevmeyen birisi için pubg’nin yerini alamayacaktır.

Pubg alanında knight online’dır :) hepsini oynarsın ama o tadı alamazsın.
    katılıyorum ya.su yanarlı donerli uzay mekigi gibi silahları bi sevemedim. ak nin m16 nin gercekci silahların yerini asla tutamaz.
  • Titanfall bayıldığım müthiş bir oyundu ama arada ne yazıkki kaynadı.Titanfall u yeniden görmek çok sevindirdi.
  • Sistem gereksinimleri ne durumda?

• Anthem ı etkiler mi acaba

• EA kendisi için büyük bir adım atmış

• quake esintileri var beğenmedim.

• Dün oynadım. Beklediğimden çok çok iyi çıktı açıkçası. Karakterler biraz oyuncakımsı o kadar. takım oyununa bu kadar önem vermeleri inanılmaz iyi. tanımadığınız insanlarla bile voice chat olmadan iletişim kurabiliyorsunuz şurda item var burda düşman var şuraya gidelim tarzı. ve karakterler sesli geri bildirimle söylüyor bunları textbox olarak yapmamışlar sadece. Performans olarak ps4te atlama kısmı hariç oyun sabit 60fps. Optimizasyon iyi. Arayüzü konsola iyi adapte etmişler gayet rahat kullanılıyor herşey. Ayrıca respawn her hafta düzenli güncelleme ve içerik sözü vermiş. Herhangi bir 2. oyun olmayacağı da söylenmiş. Bakalım göreceğiz kenarda dursun, harita da çok keyifli her türlü alan var şaşırdım açıkçası. birde titanlı mod gelse keyifli olurdu. Titanfall evrenini çok seviyorum ama maalesef oyunları kitle yakalayamıyor. Pay2win olayı olmadıktan sonra, ki özellikle yok dediler, bu oyun tutar.

• En saçma ve gereksiz oyun türü battle royale bence... it gibi koşup birşeyler topluyorsun 1 saat. Sonra biri geliyor hepsini kaybediyorsun...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps4 İle Pc Beraber Oynayabiliyor Mu ?

• PS4 de bugun bu deneyim bakalım overwacth gibi olmuş

• Yav yetti arkadaş bu neyin trendidir. Renga renk karakterler, cartoon tarzı görseller, örgülü saçlı pompalı taşıyan etine dolgun kadınlar, ilk okul 5 tarzı bakışlar danslar patlamalar çatlamalar ... Yav bu ne ya ?

Hay kahrolsun şu Epic ile Riot, LoL ve Fortnite (birde overwatch vardı değil mi) yüzünden çıkan her şey bunlara benzer oldu. Oynanış benzesin sıkıntı yok diyorsun görsellerin kendi karakteristiği olsun, adamlar o kadar aç gözlü ki, görsel dizaynı dahi bire bir kopyalıyorlar diğer oyunların başarısından nemalanmak için.

Pubg'ye helal olsun diyeceğim gelmezdi aklıma. Gerek ses, gerek görsel, gerekse oynanış stilindeki kısmi gerçeklilik - bullet drop falan...
  • Hahahha knight online gibi hiçbir oyundan zevk alamadım yıllarca bırakalı 6 yıl oldu ama yok arkadaş vermiyor hiçbir oyun twirchte domenicowacco knight yayınını izliyorum bende izlemek bile zevkli

• Overwatch, Paladins, Apex Legends bu tarzda üçlü favorim olacak belli oldu. PUBG'nin yeri ayrı. Grafiklerinin bu üç oyunla benzer yanı yok. Black Ops 4'ün BR modu sarmadı. Fortnite'ı ise daha en başından beğenmedim.

Bu arada Overwatch tarzı oyunlara yok bebe oyunu, yok rengarenk, yok absürt karakterler var diyen kullanıcı sana tek söyleyebileceğim; Sen oynama bu oyunları gerek yok ne oynamana ne boş yorum yapmana !!

• Valla inanılmaz ilgimi çekti indiriyorum şuan :)

• Vay be, yorumlar epey iyi. Şaşırttı EA.

• Mobil için de çıktı mı acaba

• I5 4460 ve r9 380 ile 1080p nasil oynanir acaba. Denk sistemi olup da deneyen var midir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ortalık battle royalden geçilmiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yusufigit

Domuz mu güdecek? Hacı baba tekkesi mi bu şirket? Tabibi ora kazanmaya oynayacak. Hayır hem bu kadar söyleniyorsunuz hem de çıkan her oyunu deli gibi satıyor?! Almayın oynamayın o zaman bak para için nasıl değişiyorlar
    Kısaca iyi bir şirket değil, parayı kepçeyle alıp kaşık kadar emek veriyor. İyi oyunları yok, olsa bile binbir çileyle oynatıyor. Oyun içi gereçlerden kolay para yapmaya çalışıyor. Bir sürü online oyun çıkarıp sonra sunucular son nefesini verdiğinde yine oyuncuları mağdur ediyor. Pc, android, ios her alanda aynı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.