Şimdi Ara

APEX LEGENDS [XBOX ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
379
Cevap
5
Favori
14.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni sezonda kendimiz gibi kolsuzlarla girebiliyoruz sanırım. eşleştirme güzel olmuş. istatistiklerim artmaya başladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phurba -- 9 Temmuz 2019; 8:35:12 >
  • Sonrada azalacak :) kd düşecek zamanla ^^

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Herkese iyi oyunlar

Apex oynamak isteyen varsa ekleyebilir malum xbox çok yaygın değil ülkemizde.

Kullanıcı adı: Gimilzagar
  • mehmettalhademirhan M kullanıcısına yanıt
    Rakamsal olarak evet katılmamak elde değil ama daha çok bu tip forumlarda yada sosyal ağlarda muhabbet dönmüyor. Genel olarak çok eskiden beri xbox kullanıcıları var ve eski kullanıcılar kendilerine xbox içinde xbox ortamı kurdu. Ve bu kurulan ekipler kendilerine yetiyor yeni kişilere çok ihtiyaç duymuyor. Zamanla sende kendine ekip bulunca tahminimce seninde buradaki yazıların azalır ^^

• jarkaman J kullanıcısına yanıt
    Bir kaç kişi var ama yetmiyor maalesef o dediğin ekiplerin bir facebook grubu falan var mı acaba
  • Valla bir face var ama onların içindekilerde hep yeni :) xbox türkiye gurubu vardı facedehttps://www.facebook.com/unsupportedbrowser

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jarkaman -- 10 Temmuz 2019; 10:49:27 >
  • şu da bir tavsiye olabilir: forumda neredeyse herkesin gamertag'i yazıyor... ekle bu insanları... onlarla oynarken başka insanlarla da tanışırsın... böyle böyle bi sürü insan olur oynayacak... mesela beni eklememişsen ekle... her türlü oyunu oynarken görebilirsin... oyunu merak ettiğini söyleyen olursa yayın açıyorum, meraklarını da gideriyorum :)
  • GCGorusu kullanıcısına yanıt
    Telefondan bakıyorsa görünmüyor ama profile tıklarsan görebilirsin, gayet güzel tavsiye

• Yeni güncelleme ile birlikte orta seviye ve biraz üstü oynayan arkadaşların çoğunun memnun kalmadığını görüyorum ranked den. Eskiden her oyunda 10 artı kill alanlar artık sık sık başlarda öldüğü için oyunu boklamaya başladı. Ben ve benim gibi orta seviyeler içinse oyun ayrı bir güzel gelmeye başladı. Sizlerin yorumlarını alalım?

• https://mixer.com/gokhansonmez

• Oynayan varsa eklesin gt: ArsenicBaton611

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batdünyabat -- 6 Ağustos 2019; 23:58:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süreli solo mod geliyor, bakarsınız kalıcısıda gelir ilerde.
    https://twitter.com/PlayApex/status/1158784910594674688?s=09

• Bu oyun split screen yada local co-op nasıl oynanıyor

• Apex Legends Pathfinder Edition Fragmanı

• 19.90 Euro mu? Bedava olan bir oyuna getirilen bir eklenti için istenen ücret bu mu gerçekten. Zalimsin kapitalizm...

• Baya alan olmuş bugün çok denk geldim bu kozmetikle oynayanlara.
  • Muhtemelen yabancı oyuncular almıştır. Bizim insanımız parasından ziyade bu fiyatlandırma oyunlarına kanmaz diye düşünüyorum. Ama bir yerde zevkler ve renkler meselesi tabii. İmkan dahilinde yani.

• iaaynaci kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle, biz bunlara para verecek kadar ekonomik olarak ilerlemedik.
  • Oynayan var ise GT profiteertr bazen üçüncü birine ihtiyaç duyuyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.